Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bojim se da su za mene gabariti teme preuski,molim otvoriti temu 100% + do nule ili prodajem mamu za 100% -. [bye]

P.s pozdrav svima koji čuće na bidu, [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Kad će se otvoriti klub 550% do nule?

Ja bih mogao za predsjednika.
ADPL.
220,240 kupnja, 290 prodaja
240,220,160,140 kupnja
Prodao nedavno, sramota me reći pošto.

Sreća da nisu bile velike količine, ali se nakupilo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ja predlažem real beara, "veliki znalac" se prije mjesec i pol nakrco atpl na 2600, a sad mu se ostvaruje sve ono što je priželjkivao nama…i sam koristi normabele, sjetite mu se potpisa [lol]

Mislim da mi nitko nije do koljena kupio WAMU na 3$ a on sutra u bankrot pa mi cijena pala u jednom trenutku na 0.01$.Ali nije svako zlo za zlo pa sam razno raznim akcijama već vratio 2/3 gubitka na njemu.Sva sreća da nisam puno stavio ali sam poslje morao puno riskirati da izvučem stvar koliko toliko.
A i nije loše iskustvo kad ti dionica padne na 0.01$ natjeralo me na dodatan rad izoštrilo instikte a i ovo padanje kod nas ne prihvaćam više dramatično nego vidim šansu za dobru zaradu.Između ostalog upoznao sam dionice koje se trže između 0.01 i 0.40 i tu se na TA stvarno može uzeti dobra para na brzinu.

SAM PROTIV SVIH

HE HE hE HE hehehe

Jesam li rekao da tema ima potencijala …

Biće nas još u klubu …

Ha ha ha ha ha ha ha biće s nama i fondova …………………..

smanjuje se minus.......

Bas je zanimljiva ova tema, evo da i ja prijavim svoje najvece bisere:
Kupnja BIPB (inace jedna propala tvornica piva u Srbiji [tongue] ) po 500, pa onda jos dodatno krcanje sa skoro duplo vecom lovom na ATH na 720 (jedva usao, dao trzisni nalog, oni koji su tamo trgovali znaju sto to znaci [lol] ). Najbolje sto je to tada po meni bio najbolji pick pa s obzirom da su se moji frendovi tek tad [undecid] zainteresirali preporucio i njima. Jos nisu prodali, bit ce valjda za unuke za pivu. To su bila vremena kad nisam niti razmisljao o ulasku bez barem 50% zarade (mali podsjetnik kakva je euforija vladala). Odmah pad i prodaja godinu poslije po 159.
JDPL – kupnja na ATH (u to vrijeme, pocetkom 2005) na 499 kad je bio inicijalni bum brodara, prodaja puno kasnije po 320 (jos sam dobro i prosao [lol] )
Moze li bolje? [thumbsup] [smiley]

@geronimo

Mislim da je presvetli imao slican slucaj kao i ti, samo sto je on cini mi se kupio dan prije napada na WTC

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

ATPL na 2160-i što je najgore mislio sam da sam napravio dobar posao, mislio prodati na 1900 ali reko’ pa ne idem s minusom van [undecid], uglavnom ostvaljam ih svojoj unučadi (kćerka ima tek 6) za novi brodarski ciklus [thumbsup] Sreća je da nisam išao smanjivati prosjek jer ću ga, kako stvari stoje, značajno popraviti s vrlo malo para-što i nije loše, a sve pod pretpostavkom da atpl bude više postojao (šala-valjda). Ostavio dva IGhH za uspomenu s ulazom na 12300 – mislim jebeš takav suvenir. [lol] I još nešto LRH kupljene na 2000 – kontam cijena iz 2005, book cca 3000, nominala 3200, nema teorije da ide niže, a kad ono nabijem te na japanca. Ostalo puno HT eja i 30% casha. Jebi ga idemo dalje [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Evo i mene…

"Krvavo" na burzi zarađenim parama, sredinom rujna uzeo INGR a JDPL i ATPL za unuke, ostavio keša pa nadokukupljiva ATPL do 1000, JDPL do 275, ma jeftinije ne može. Trenutno na 50% od ulaza. Spasio INGRU na -10%. Ostalo nešto para, čekam ATPL na 500 i JDPL na 100. Impozantnu količinu hateja nisam prodavao jer to je uvijek sigurno, ispod IPO cijene niko neće prodati. Sad kad su mi ovoliko krvi i živaca popili u 40 dana ne prodajem ih ispod 150% zarade, toliko cijenim moje ganglije [cool]

slrs po 1600, srecom evo prilike za jeftin dokup.

ADPL po 250 [lol]

eig…..140 🙂

trčanje je zakon :)

Kad vas ovako čitam, nekako mi lakše. Iako mi to nije neka utjeha. Svoje prljavo rublje ostavljam za sebe. Najte kaj zamerit [cool] ionako ćemo se smijat ovome za 4 godine.

I'LL BE BACK

smijat cemo se tome u vrapcu nasopani praxitenima 🙂

zuto-bijelo serem se na to jer ja volim zeleno

Dvoumio se između ingre na 7.800 i TNSA po 6.600. Kupio tnsa po 7.000. Tijekom mjeseci ogromnog skoka crobexa držao i prodao s 16% plusa kad sam mogao dići 500% na ingri. Kupio SLRS po 1.400, prodao po 1.050 kad mi je pukao film. Ulupao lovu u ULPL na 3000, sudjelovao u dokapu. negdje došao na nulu neposredno nakon dokapa. Odlučio držat. Nisam prodaovao. Od onda dokupljujem i snizio si ulaz na 1.600 – 1.700 (nisam presretan zbog toga). Kupio tehniku na 9000, na 6500 i na 4.900. Prodao sve na 6.500. Kupio dlkv na 1.375, dokupio znatno manju količinu po 736, prodao sve po 1.100. Kupio jdpl po 715, dokupi po 630, dokupio po 505. prodao sve po 660. Kupio opet atpl po 2.400, prodao po 3.600, kupio po 2.800, prodao po 2.050 zbog margin calla. Kupio viro po 1.150, dokupio po 900, prodao po 960. Kupio viro ponovno na 850, dokupio po 700, prodao sve po 750.

…a to je sve bilo prije nego što je počela panika.

od panike naovamo – Samo da kažem da sam se nakrcao atplom (prosjek 1.100) i koeiom prije izvješća (450). (uz ulpl koju ću vjerojatno prodat s plusom 31.04.).

Tješim se da mi je početni ulog bio samo dvogodišnja plaća.

New Report

Close