Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VIRO mi je najveći promašaj u životu. Trenutni prosjek na 200 komada mi je 931 kuna po dionici, zadnje sam kupovao na 480 a od stida ne smijem napisati po koliko sam kupio prve! Ali mi je još uvijek bolji ulaz nego našim mirovincima, tako da ću i ja s tim dionicama u mirovinu!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ljudi moji moj kum je masno popušio ima ledo 10 dionica ulaz mu je 17500,atlanska 30 komada ulaz 3000 kn ,viro ,mlinar,tisak itd uglavnom sve je kupio u najboljim danima burze digo dva kredita od 100 000 kn i još na to ubacio 200 000 kn koje je zaradio u hebenom egiptu ,i nije htio prodat bude se oporavilo i tak dalje ,pa si sad izračunajte njegov prosjek ,boli glava, para više nema ,sad ostaje samo čekanje i dugo čekanje da uopće dođe na nekakvu nulu i pitanje je dal će ikad dođ na pozitivnu nulu,koja pušiona

ja neznam tko će biti predsjednik ove teme ali ja stvarno onda zaslužujem postati podpredsjednik.
Skoro sve šta sam taknuo to se rastopilo… [embarass]

na 4300 sve prodajem...


ja neznam tko će biti predsjednik ove teme ali ja stvarno onda zaslužujem postati podpredsjednik.
Skoro sve šta sam taknuo to se rastopilo… [embarass]

…bilo bi to poprilično kolektivno tijelo…. [smiley]


ja neznam tko će biti predsjednik ove teme ali ja stvarno onda zaslužujem postati podpredsjednik.
Skoro sve šta sam taknuo to se rastopilo… [embarass]

Takni moj minus molim lijepo! [thumbsup]

Mislim da sam avatarom sve rekao 🙁

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

Pa eto kad smo već toliko iskreni,da i ja priznam da bi bolje bilo da sam pušila kojekakvom muškom rodu,nego što sam bila "pametna" pa popušila na burzi.A jebiga,nije nam bila dovoljna zarada od 5% na banci za oročena sredstva…!Htjeli smo zarade 20,30,40,50%….I sada što?Ostaje nam utjeha da će sve doći kroz nekoliko godina na početnu pozitivnu nulu…Ma gdje,to piše da će na nulu..osim na apsolutnu?(P.S.A moja stara kao "glupa je,ne kuži moderne financije) u protekle tri godine svaki put pokupila po 6% kamate na banci.A ja joj držala lekciju da joj je glupo bilo 30.000 kuna oročiti na 3 godine u banci za SAMO 6% kamate godišnje…)Mama!Pa bolje kupi na IPO-u Magmu,Atlantic,Optimu..Tu ćeš zaraditi puno više! [cry] [cry] [bye]


Pa eto kad smo već toliko iskreni,da i ja priznam da bi bolje bilo da sam pušila kojekakvom muškom rodu,nego što sam bila "pametna" pa popušila na burzi.A jebiga,nije nam bila dovoljna zarada od 5% na banci za oročena sredstva…!Htjeli smo zarade 20,30,40,50%….I sada što?Ostaje nam utjeha da će sve doći kroz nekoliko godina na početnu pozitivnu nulu…Ma gdje,to piše da će na nulu..osim na apsolutnu?(P.S.A moja stara kao "glupa je,ne kuži moderne financije) u protekle tri godine svaki put pokupila po 6% kamate na banci.A ja joj držala lekciju da joj je glupo bilo 30.000 kuna oročiti na 3 godine u banci za SAMO 6% kamate godišnje…)Mama!Pa bolje kupi na IPO-u Magmu,Atlantic,Optimu..Tu ćeš zaraditi puno više! [cry] [cry] [bye]

nikad nije kasno… [smiley]

na 4300 sve prodajem...

Mi smo zarobljeni u dionicama,dosta nas nije prodalo..kada crobi pocne rast,kada se sitacija stabilizira,ocekuju nas ogromni pritisci prodaje(nas)..bit ce tobogana tih dana…
najgori prosjek imam na pikr-r-a.,iako toga imam jako malo.minus preko 70%,tocnije 72,68%..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Pa eto kad smo već toliko iskreni,da i ja priznam da bi bolje bilo da sam pušila kojekakvom muškom rodu,nego što sam bila "pametna" pa popušila na burzi.A jebiga,nije nam bila dovoljna zarada od 5% na banci za oročena sredstva…!Htjeli smo zarade 20,30,40,50%….I sada što?Ostaje nam utjeha da će sve doći kroz nekoliko godina na početnu pozitivnu nulu…Ma gdje,to piše da će na nulu..osim na apsolutnu?(P.S.A moja stara kao "glupa je,ne kuži moderne financije) u protekle tri godine svaki put pokupila po 6% kamate na banci.A ja joj držala lekciju da joj je glupo bilo 30.000 kuna oročiti na 3 godine u banci za SAMO 6% kamate godišnje…)Mama!Pa bolje kupi na IPO-u Magmu,Atlantic,Optimu..Tu ćeš zaraditi puno više! [cry] [cry] [bye]

da to je inače puno bolje i puno sigurnije! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Dobro zaradio na INI,DDJM,DDJH,ATPL,VPIK,fondovi, i još nekim dionicama.
DOsta izgubio na istim i na još drugim.
U minusu sam ne znam ni sam koliko jer sam usput i sitno trejdao. Sretan sam kad sam se iz većine dionica i fondova potpuno povukao u cash još ljetos.
Ono što je ostalo smatram izgubljenim a ne pada mi na pamet ništa kupovati. Očekujem crobex na puno nižim razinama ispod 1000.
Cash sam ne samo izvukao sa investora nego ga spremio u sef u reiffeisenu do daljnjeg.
Drugim riječima očekujem potpuni raspad sistema.
[bye]

Ajde ljudi malo veselja, prije mjesec dana mi se prijatelj smijao jer ja pušim na burzi a on si je kupio opel antaru, gajnc novu, na leasing u francima.

Danas mu je antara 60 tisuća kuna jeftinija, leasing mu je 15% skuplji i danas me zvao kao financijskog stručnjaga da ga savjetujem jer sam popušio manje od njega, koja katastrofa [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Ajde ljudi malo veselja, prije mjesec dana mi se prijatelj smijao jer ja pušim na burzi a on si je kupio opel antaru, gajnc novu, na leasing u francima.

Danas mu je antara 60 tisuća kuna jeftinija, leasing mu je 15% skuplji i danas me zvao kao financijskog stručnjaga da ga savjetujem jer sam popušio manje od njega, koja katastrofa [lol]


duso ti onda nisi nista popusio
ti stvarno mozes biti vesel a i ja isto makar sam bankrot jer barem znam nekoga ko je veseo
pofuk

Gubitak oko 60%….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Super je,kako se družimo i tješimo!Svima nam je lakše,zar ne? [embarass]E,a kako ovu katastrofu podnose ovi naši dosadašđnji super-milijunaši?Ajde mi malo izguibili smo tisuće,ali oni bogme milijune!Kako je njima?Je li vam ih žao? [undecid]

New Report

Close