Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ove godine skijam samo na crnim stazama,cuo sam da su na CROBEXU najbolje,tj nastrmije..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Svatko ima svoju strategiju, netko se povukao u cash i čeka bolja vremena, netko čeka i polako kupuje sve jeftinije i sma njuje prosjek a neki čak pokušavaju trejdati, a svima nam je jedno zajedničko- da smo u minusu. Da li če biti raspad sistema ili ne vidjet čemo uskoro, ako se uspijemo održati do nove godine, mislim da nam tada dolaze malo manje stresna vremena. Samo mislim da trend oporavka neče iči tako brzo kao trend pada.

Trend oporavka mora trajati barem dvostruko duže!Matematički:ako od 100 izgubiš 50,to je pad 50%.Ali da bi od 50 došao na 100, to je rast od 100%!Logički:ako je ovo najniži Crobex od 2005,onda na najviši možemo doći tek 2011.Istinski:a jebiga,tko će ga znati… [angry]


Trend oporavka mora trajati barem dvostruko duže!Matematički:ako od 100 izgubiš 50,to je pad 50%.Ali da bi od 50 došao na 100, to je rast od 100%!Logički:ako je ovo najniži Crobex od 2005,onda na najviši možemo doći tek 2011.Istinski:a jebiga,tko će ga znati… [angry]

ovo tvoje stoji,samo ako padovi i rastovi budu postotno jednaki..no kako znas da se nece brze rast—sve u svemu,nema nist smisla sto si narisao

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

pušim sve što imam i još ću popušiti, al borit ću se do krvi! [lol]

nema predaje! [cool]


Trend oporavka mora trajati barem dvostruko duže!Matematički:ako od 100 izgubiš 50,to je pad 50%.Ali da bi od 50 došao na 100, to je rast od 100%!Logički:ako je ovo najniži Crobex od 2005,onda na najviši možemo doći tek 2011.Istinski:a jebiga,tko će ga znati… [angry]

opravak ce biti spor, iako ima puno dionica koje su ispod "normalnih vrijednosti", losija izvjesca koja ce dolaziti, braniti ce brzi rast

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

tako je vipy..no nakpn par losih,kada dodju bolja,opet ce biti golema razlika…to je taman 2-4 godine..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Super je,kako se družimo i tješimo!Svima nam je lakše,zar ne? [embarass]E,a kako ovu katastrofu podnose ovi naši dosadašđnji super-milijunaši?Ajde mi malo izguibili smo tisuće,ali oni bogme milijune!Kako je njima?Je li vam ih žao? [undecid]

da ali nama je ostala koja tisučica, a njima koji miljunček..onak za utjehu, nek se nađe
Žalim ih u ..

strpljen..spašen Time is on my side

Kad bi danas bilo dno, ove tri gorke pilule bih puno lakše progutao:
IPKK-R-A (-70,21)
DLKV-R-A (-66,28)
ADRS-P-A (-57,99)

Ja sam 100% u Atlanskoj. Danas kupovao i smanjio ulaz ili izlaz na 1630, ali svaki put kad sam to radio ona je tonula još dublje. Bio u Equitiju, Tankerskoj i IGH. EQ i tankerska, prouzročili mi frustraciju godine. Jedan dan puko film, izašao iz EQ na 108, takerske na 1900 i IGH na 7300, stavio lovu na hrpu i nadokupio Atlanske na 1100. Na kemiji sa EQ dobio sam 14 dionica više Atlanske sada nego što bi imao kad sam ulazio u EQ. Jedina utjeha. Normalno svi gubici prenijeti na leđa Atlanske. Kriza je namjerno izazvana izvana i njome netko koordinira. Mi zasigurno nikad nećemo znati koji su to masoni, zidari ili tko zna tko. Činjenice govore da je u svijetu nastao gospodarski poremećaj i nevjerojatna megalomanija. Došlo je do nestabilnosti, a sve u prirodi i životu fukcionira na principima stabilnosti. Kad se stabilnost ponovno uspostavi i naše će dionice krenuti na bolje, ali puno sporije nego ranije, svaka se škola plaća, a ovo je svima velika škola iz koje ćemo sigurno izaći bogatiji i karakterno jači ali samo uz jedan uvjet, ne paničariti, i čuvati živce tj zdravlje. Ulazak u ovaj virtualni svijet ulaganja u dionice za mene je bio veliko otkrivenje. Spoznaja da ima relativno velik broj ljudi u ovoj državi koji se bave ovom vrstom ulaganja me veseli. Ja ću osobno nastaviti raditi jačim tempom i to na više polja, i zbog novca naravno, ali prvenstveno zbog mene samog, jer rad je najbolja terapija koja uvijek daje višestruko korisne rezultate. [thumbsup]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

atpl prosjek 1800 i ne mislim ga snizavati,,,,,viro 880 i sa kupnjom iducih dana snizim ga na 550, racunam na dobit 2011,,,,,ne prije…..


Ja sam 100% u Atlanskoj. Danas kupovao i smanjio ulaz ili izlaz na 1630, ali svaki put kad sam to radio ona je tonula još dublje. Bio u Equitiju, Tankerskoj i IGH. EQ i tankerska, prouzročili mi frustraciju godine. Jedan dan puko film, izašao iz EQ na 108, takerske na 1900 i IGH na 7300, stavio lovu na hrpu i nadokupio Atlanske na 1100. Na kemiji sa EQ dobio sam 14 dionica više Atlanske sada nego što bi imao kad sam ulazio u EQ. Jedina utjeha. Normalno svi gubici prenijeti na leđa Atlanske. Kriza je namjerno izazvana izvana i njome netko koordinira. Mi zasigurno nikad nećemo znati koji su to masoni, zidari ili tko zna tko. Činjenice govore da je u svijetu nastao gospodarski poremećaj i nevjerojatna megalomanija. Došlo je do nestabilnosti, a sve u prirodi i životu fukcionira na principima stabilnosti. Kad se stabilnost ponovno uspostavi i naše će dionice krenuti na bolje, ali puno sporije nego ranije, svaka se škola plaća, a ovo je svima velika škola iz koje ćemo sigurno izaći bogatiji i karakterno jači ali samo uz jedan uvjet, ne paničariti, i čuvati živce tj zdravlje. Ulazak u ovaj virtualni svijet ulaganja u dionice za mene je bio veliko otkrivenje. Spoznaja da ima relativno velik broj ljudi u ovoj državi koji se bave ovom vrstom ulaganja me veseli. Ja ću osobno nastaviti raditi jačim tempom i to na više polja, i zbog novca naravno, ali prvenstveno zbog mene samog, jer rad je najbolja terapija koja uvijek daje višestruko korisne rezultate. [thumbsup]

Za tvoj iskren post zaslužio si barem 200% ali i stotka će biti ok kad više ne može.Htio bi ti skrenuti
pažnju da se u dionice ulaže sa glavom a ne sa srcem. I ja sam isto dosta izgubio na AP (jako puno) ali izgubio bi puno više da nisam diverzirao ulaganje. Mislim da si trebao ostati u IGH i eventalno u nekoj drugoj dionici nego sve u jednoj koja nije izvjesna .U ovoj recesiji poslije banaka najviše su izgubili brodari .Nemoj zaboraviti da uvijek moraš imati barem 30% casha s kojim možeš dnevno trejdati i navečer opet ih moram imati na računu +- 1,2% ….

samo naprijed… [thumbsup]

na 4300 sve prodajem...


Kriza je namjerno izazvana izvana i njome netko koordinira. Mi zasigurno nikad nećemo znati koji su to masoni, zidari ili tko zna tko.

Mislim da su ipak keramičari i centralaši.
Sumnjivi su mi od prvog dana.
Em svi voze nove Astre, em dolaze na posao kad god hoće.
Banda je to [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ja sam 100% u Atlanskoj. Danas kupovao i smanjio ulaz ili izlaz na 1630, ali svaki put kad sam to radio ona je tonula još dublje. Bio u Equitiju, Tankerskoj i IGH. EQ i tankerska, prouzročili mi frustraciju godine. Jedan dan puko film, izašao iz EQ na 108, takerske na 1900 i IGH na 7300, stavio lovu na hrpu i nadokupio Atlanske na 1100. Na kemiji sa EQ dobio sam 14 dionica više Atlanske sada nego što bi imao kad sam ulazio u EQ. Jedina utjeha. Normalno svi gubici prenijeti na leđa Atlanske. Kriza je namjerno izazvana izvana i njome netko koordinira. Mi zasigurno nikad nećemo znati koji su to masoni, zidari ili tko zna tko. Činjenice govore da je u svijetu nastao gospodarski poremećaj i nevjerojatna megalomanija. Došlo je do nestabilnosti, a sve u prirodi i životu fukcionira na principima stabilnosti. Kad se stabilnost ponovno uspostavi i naše će dionice krenuti na bolje, ali puno sporije nego ranije, svaka se škola plaća, a ovo je svima velika škola iz koje ćemo sigurno izaći bogatiji i karakterno jači ali samo uz jedan uvjet, ne paničariti, i čuvati živce tj zdravlje. Ulazak u ovaj virtualni svijet ulaganja u dionice za mene je bio veliko otkrivenje. Spoznaja da ima relativno velik broj ljudi u ovoj državi koji se bave ovom vrstom ulaganja me veseli. Ja ću osobno nastaviti raditi jačim tempom i to na više polja, i zbog novca naravno, ali prvenstveno zbog mene samog, jer rad je najbolja terapija koja uvijek daje višestruko korisne rezultate. [thumbsup]

Što Vi za cijelo ovo vrijeme niste skužili da se dionice mogu i prodat kad padne recimo 10-20% ispod one cijene po kojoj ste kupili.



Kriza je namjerno izazvana izvana i njome netko koordinira. Mi zasigurno nikad nećemo znati koji su to masoni, zidari ili tko zna tko.

Mislim da su ipak keramičari i centralaši.
Sumnjivi su mi od prvog dana.
Em svi voze nove Astre, em dolaze na posao kad god hoće.
Banda je to [bye]
[/quote]
Zar misliš da netko sa Astrom pa čak i novom radi neki ozbiljan posao.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

New Report

Close