KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Kressho


Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Ajde baš da vidimo. Ako će biti tako onda si kralj. Ako ne onda si izgubio autoritet..evo ti jedinice kad si tražil baš. [lol]

Kolega plejboj je u pravu, a mislim da i mnogi tako misle samo su nestrpljivi.
Vrijeme definitivno radi za one koji su u dionici.
Pozdrav!

Dobro onda, evo mu stotka. [thumbsup]



Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Ajde baš da vidimo. Ako će biti tako onda si kralj. Ako ne onda si izgubio autoritet..evo ti jedinice kad si tražil baš. [lol]
[/quote]

Eto tebi stotka iako si totalni luzer kad me tako ocjenjuješ a znaš da sam u pravu ..

Na DDJH sam se malo zeznuo , istina, ali tko bi očekivao onakvu navalu naivčina. I sada, kada je prevara uspjela , zašto ne gurati dalje . I ja bi to učinio da sam uspio prebaciti 50 .. DDJH je samo dokaz koliko psihologija mase i mediji utječu na tečaj, a koliko fundamenti i sve tehničke analize padaju u vodu pred snagom propagandne mašinerije , posebno u slučajevima gdje nema temelja za rast .
Ljudi su iznimno povodljive ovce, a na burzi se ponašaju kao krdo. DDJH ima svog Pastira , a ja sam bio onaj koji više "VUkovi! vUkovi!" ali ovce nisu slušale, a Pastri ih je uspio izbjeći ovaj put i dovesti svoje krdo preko vode.
No šta će biti slijedeći puta kada Vukovi pošalju izvješće od tamo – da nema novih poslova a da od postojeće Milijarde opet napraviše gubitke ? Il ne pokriše ne postojeća dugovanja i gubitke ?

E, onda će Ovce na veliko šišanje. Do gola ovaj put…

A na KABA-r-a postoje realni temelji – nastojanja Uprave da "ušminkaju" Banku i spreme ju za prodaju. Ovdje je štriganje ovčica sada u tijeku ali obrnutim procesom – istiskivanjem postojećih dioničara čak i ispod cijene dokapa od 100 kn

A zamislite gdje će cijena otići kada se trenutni AKUMULATORI ovdje odluče da su dovršili kupnju, dignu svoje teefone i natjeraju medijsku mašineriju da zamijeni svoju temu DDJH sa temom KABA-a ?

Ljudi moji , ako vam nije jasna sprega između korporativnih sila, velikih kupaca dioničkih udjela i medijske propagande onda bolje odhajajte sa ove plitke burze prema nekoj dubljoj na malo učenja pa će vam ova plitka bara biti poput trčanja po pijesku [wink]

Kressho


Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Kolega vidim da KABURA vozi za sada ispod 90 na sat……aj ima vremena uhvatit ubrzanje do 16h…ma ako ne uhvati stoju ništa od toga [lol]



Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Kolega vidim da KABURA vozi za sada ispod 90 na sat……aj ima vremena uhvatit ubrzanje do 16h…ma ako ne uhvati stoju ništa od toga [lol]
[/quote]

Jako loš druk Domobrane. Biće na kupnji si pa ti "slabo" kapa ?

SLABO = NIŠTA. ZERO. NADA

ODLIČNA VIJEST ZA MALE DIONIČARE

Pregledao sam listu iz skdd, nijedno ime nije upisalo dovoljno količine koja je prošla ovih dana ispod 90kn

To znači da kupci izlažu naloge na 89,90 sa svojim dionicama znajući da mi postojeći dioničari slabo dokupljujemo, i kada se taj nalog podeblja sa dionicama koje nisu njihove – skidaju sve!

Istovremeno stišću s jakim nalozima na ASK i na taj način postižu dvojak učinak – ruše cijenu i sakupljaju mnogo bolje količine nego koje bi dobili da skidaju i dalje s ASKa

Dakle ovdje isključivo mali dioničari koji nemaju dovoljno povjerenja u svoju dionicu i dokap ruše cijenu pokazujući kupcu volju da prodaju ispod cijene – ispod 100kn

No kako god bilo jedno je sigurno – KABA se sve više pokazuje kao jedna od rijetkih dionica koje će tijekom ljeta prije ići gore nego padati [thumbsup]

Kressho


Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Ode BRBA u strane ruke, možda je KABA slijedeća?



Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Ode BRBA u strane ruke, možda je KABA slijedeća?
[/quote]

Šanto da je tako nešto na pomolu onda ne bi išao dokap, samo bi povećali adekvatnost i ciao .. Meni se čini , prema proučavanju sličnih slučajeva na Londonskoj burzi 80-ih da je ovdje u igri prije neki joint Venture , pa tek onda prodaja. Tko zna šta spremaju …

Jedno je sigurno – ako sam u pravu u roku slijedeća 3 mjeseca, prije posljednjeg dana dokapa morala bi stići neka takva vijest. E onda on što će se desiti će biti veliki istovari oko sto do 120 kn i to će biti ujedno i najveći promašaj malih dioničara. Jer će misliti "to je to, sad se ide van" …

Ali fora je u tome da često okrupnjavanje malih banaka prethodi prodaji takvih udruženja nekoj većoj , stranoj banci…

Tako da je KABA sasvim sigurno dionica koja će imati dva zaleta i najbolje će profitirati oni koji ovdje ostanu do kraja, meaning i nakon prve odlične vijesti koju očekujemo kroz 70ak trgovinskih dana top.

Može to biti i prije normalno, 70 je po meni maximum svih maximuma.

E ali tek nakon tog prvog manjeg zaleta slijedit će "THE MOMENT THAT WE ALL HAVE BEEN WAITING", i onda će doći doslovno do duplanja.

Jer ne znam kako vi osjećate ali po meni je 150 kn minimum po kojem će vlasnici prodati Banku dalje, a neki ovdje govore i o mnogo većim iznosima.

No, kažem, ja nisam pohlepan, moj target ovdje je 149, 90 kn, a dalje ko Živ ko Mrtav
[proud]

A da se može desiti da KABA bude prodana i po 2 nominale, zašto ne ?

Premije na Banke su svugdje u svijetu od 60 do 300 % , ovisno o mnogim faktorima, a najmanje o zaduženosti jer stranim bankama je najvažnije ući na ovo tržište prije EU a JEDINI način im je putem domaće Banke.

HNB baš i ne dijeli dozvole strancima samo tako koliko čujem

Konačno, ja ne znam koliko povjerenje uživa ime Karlovačka Banka kod štediša ali kontam da vi to bolje znate [wink]

U Zagrebu stoji solidno, popularnija je od većine domaćih manjih banaka od kad imaju poslovnicu u strogom centru, koju moramo pohvaliti i za iznimnu ljubaznost, visok nivo poslovanja i veoma lijepo, decentno sređen interijer i exterijer

Kako god bilo, ovo nije nagovor na kupnju ali ako ste ozbiljni špekulanti siguran sam da znate šta imate u svojim "rukama", pa eto, Držte to, dobre djevojke se ne gube lako ali kad ih izgubiš teško ih je vratiti bez gubitaka. Praktički nemoguće

PLEJBOJ PREDICTIONS – KABICA RULES THIS SUMMER [proud] [proud]

Kressho


Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

kolega gdje je problem???? [shocked]

Plejboj,

pusi BRBA, šta je sa Kabom? Idemo dolje ili gore?


Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

Gospodine pa do kada ovako? Kredibilitet Vam je gadno narušen.
No ima nešto u Vašim predviđanjima kretanja tržišta, tj uvijek je suprotno.
Znači ono što misiite nemojte napraviti i prilično bi zaradili. To je samo moje opaženje.

Nego Vi ste na godišnjem odmoru? Savjetujem da se zbilja malo odmorite, jer napeti ste…(npr. komentar @Lojtra)
Uživajte

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

kolega gdje je problem???? [shocked]
[/quote]

gubitak je vazda nepovratan gubitak… svima nama… možemo ga samo pokušat reducirat/amortizirati… pitanje je, je samo…, kolko smo manje lajavi tj. više uspješno vješto čutljiviji te manje…. narcisoidni…

ako se spoje sa cebom biće nekog pomaka tržišne cjene [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].




Prodaja se skriva jer im i dalje nije jasno da je kupnja ta koja je još bolje skrivena ovdje. Danas ide preko 94 – 96 kn. Zašto ?
Zato što su se iščistili svi sa liste dioničara koji su bili voljni prodati ispod očekivanog minimuma – cijene iz dokapa.
Ako dobijem 1 % na ovaj post onda znate da sam u pravu !

kolega gdje je problem???? [shocked]
[/quote]

gubitak je vazda nepovratan gubitak… svima nama… možemo ga samo pokušat reducirat/amortizirati… pitanje je, je samo…, kolko smo manje lajavi tj. više uspješno vješto čutljiviji te manje…. narcisoidni…
[/quote]

ZZ TOPčina zar zbilja misliš da tebe netko na ovome forumu uzima za ozbiljno, pa provjerio sam te u skdd , nemaš stari niti jednu dionicu doslovno nigdje… Bezveze trkeljaš, veze nemaš s dionicama i burzom, još neke budale prodaju na tvoje drukove

Kressho

New Report

Close