KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ask šupalj ko babin zub 10 prodaja 190 kn. Okrenite si unatrag cca 6 dana, rekao sam da kaba ide prva na ath….
slično i atln…

sad sam se tek zbudil i pogledo cijenu dionice
pa izgleda da drOEKTER sa razlogom nosi titulu doktor
za neverovati………konacno da sam uletil u dionicu koja ne samo da nije pala nego je i pocela rasti,doduse ne na onaj target koji mi je reko tip kad sam se raspitivo kod njega do kud bi dionica mogla potegnuti ali i ovak sam za sad zadovoljan
neznam da li ima smisla da ga sutra nazovem i zderem se na njega jer jos uvijek nije dosegla target koji mi je on reko jer je ipak proslo malo dana,a i ak ga nazovem on ce se zderati na mene da kaj ga uopce zovem jer da mu je pun kufer pofuka i njegove rodbine……………stoga bi zamolio dami neko od forumasa napise bilo kaj da me malo smiri
unaprijed hvala
pofuk


Strpljenja mora biti. Cijenu vodeći dioničari žele (i uspijevaju) zauzdati na ispod 100 kuna jer im je bitno da ne naraste previše do dokapitalizacije koju namjeravaju provesti. Mišljenja sam da će dokapitalizacija ovaj puti cjenovno poštena ali će u njoj moći sudjelovati samo odabrani.

Kao što sam i napisao. Šolini sateliti su se uključili i neće dozvoliti da cijena dionice ode bitno iznad 100 kuna. Lagano će kontolirati tijek događanja do dokapa.

pofuk, drago mi je da si bar djelomice zadovoljan kupnjim KABE ali mogao bi nam bar prišapnuti što ti je rekao onaj tip koliki će biti target KABE i približno kada.

Zar su svi sa ove teme preselili u "vječna lovišta" pa se više nitko ne javlja, ili su svi koji su se ranije javljali prošli tjedan prodali sve dionice KABE pa ih ova tema više ne interesira.

Prodat ćemo ih na 400 kn..možda. Kaba se nije skorigirala kao druge dionice, jedan jači zeleni val i evo nas na 150 kunića! [thumbsup]


Prodat ćemo ih na 400 kn..možda. Kaba se nije skorigirala kao druge dionice, jedan jači zeleni val i evo nas na 150 kunića! [thumbsup]

aha,ali samo u paketu sam Prfc PO 150 KN.
možeš si misliti

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


pofuk, drago mi je da si bar djelomice zadovoljan kupnjim KABE ali mogao bi nam bar prišapnuti što ti je rekao onaj tip koliki će biti target KABE i približno kada.

pa ja sam i dalje unutra i zadovoljan sam
bil sam sa tipom i pital me kolko sam ih uzeo,rekao je da sam i malo i puno uzeo i da mu se to i dalje cini ok
pofuk
p.s. buduci da meni slabo ide surfanje po valovima sa dionicama odlucio sam se za ovu jer kad krene rasti nadoknadit cu sve valove i nevere na drugim dionicama a kaj se tice cijene mislim da se nemoras nis brinuti jer kaj bi ona sva skvadra medju prvih 10 na listi bila mirna i cekala mirno
pa kaj ti mislis da bi zec i šime a da ne govorim za druge dali ovo po 150 kuna ili tak nekak
evo neki dan sam saznao da je šime navodno neke hale sagradio i da ce to iznajmiti fini a di je fina da ce dio toga otici nekome drugome
znaci mali je ipak nekaj naucio dok se smuco po evropi

Ovaj plašljivi zec ti je i jedini prodavao dionice po 70 kn al treba te njegove hanume zadovoljiti. sada je stao sa prodajom.

Konačno! I hvala Bogu.

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/41468/Direktorima-Karlovacke-banke-po-2-godine-zatvora.html

Dobra vijest za sadašnje dioničare. Dat će Hanžel milju kunica.

Ovo je još bolja vijest. Sutra će nestati ask barem do 100 kn.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/karlovacka-banka-i-city-express-zele-preuzeti-postu-crne-gore,60181.html

SPAJANJA I PREUZIMANJA
Karlovačka banka i City Express žele preuzeti Poštu Crne Gore
Autor/izvor: Mina-business

PODGORICA – Predstavnici Karlovačke banke i kompanije City express, zainteresovani su za investiranje u poštansku djelatnost i saradnju sa Poštom Crne Gore.

Oni su o tome razgovarali sa predstavnicima Ministarstva saobraćaja, pomorstva i telekomunikacija. Iz Ministarstva podsjećaju da su te hrvatske kompanije partneri sa razrađenom logistikom u regionu, čija se tehnologija upravljanja pošiljkama obavlja preko sistema GPRS-a.

– City express je firma iz Zagreba koja posluje u čitavoj Hrvatskoj i od osnivanja, prije deset godina, ostvarila je rast tržišnog udijela, obima poslovanja i poslovnih prihoda, navedeno je u saopštenju Ministarstva.

Kompanija ima hiljadu zaposlenih i promet od 20 miliona EUR godišnje. Iz Ministarstva navode da o poslovanju kompanije najbolje govori podatak da je njen vlasnik, Boris Vidić, nedavno preuzeo karlovačku firmu Lola Ribar (ZSE:LLRB-R-A), jedinu hrvatsku fabriku sanitetskog materijala.

Kombinjacija Karlovačke banka i City Expressa ne iznenađuje jer Vidić je i suvlasnik Karlovačke banke. Prema podacima SKDD-a, Vidić drži 2,3 posto dionica Karlovačke banke (ZSE:KABA-R-A). Predsjednik uprave Kabe Sandi Šola i Vidić surađuju i u Lola Ribaru. Vidić drži 72,99 posto udjela dok je Šola vlasnik 14,04 posto dionica.

seebiz, 03.11.2009.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close