JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]
I sta vrijedi kad trziste to ne prepoznaje (valorizira) ili mozda prepoznaje ali nema povjerenja u dionicu?
[/quote]

Ništa.Samo sam postao svoju procjenu.
Činjenica je da se trži na 0,5 NAV-a , kao i ATPL kod kojeg je generalna situacija s Upravom , novogradnjama , dobiti neusporedivo bolja.
Ne mogu si pomoći kad sam fundamentalist……

Moras jos diskontirati za bear market. Recimo 30%.


Moras jos diskontirati za bear market. Recimo 30%.

pa nije ti ovo pliva, zaljepi mecku umjesto tog bika kojeg imas na zastavi, pa mozes onom americkom špijunu jest it ruke, ili on tebi tako svejedno

bah, kad bi država to sad nabrzaka zdilala za 800 kn – kupcu dobro, dioničarima isto …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Procjena:

Vrijednost flote 325,000,000
USD=4,80 kn
NAV = 985BV = 861

Detalje raspravljamo po želji , ovdje ili na PM.

I sta vrijedi kad trziste to ne prepoznaje (valorizira) ili mozda prepoznaje ali nema povjerenja u dionicu?
[/quote]

Hm… pa to u ovom trenutku možeš reći za mnoge dionice. JDPL nije posebna po tom pitanju.

I'LL BE BACK


dobro !

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21139

Jako mi je interesantno da prvi čovjek firme kontinuirano kupuje, a on bi trebao prije svih znati kuda plovi ovaj brod. Tender neki možda? Možda ne tako skoro, ali jednom… Hm… mislim da ću se vratit malo ovdje, ne puno, ipak je to sve u sferi špekulacije. Muči me malo što nema taj Papić malo više toga i što ne kupuje malo veće količine. Možda samo navlači… ja uvijek uzmem u obzir i totalni crnjak [undecid]

I'LL BE BACK

Ja jučer malo dokupio pa što bude, nek bude. Valjda će ovi na vlasti nešto napraviti i sa našim JDPL…

kaj se desava s ovim vasim JDPL… ne pratim ga jer znam da ga fond manageri ne vole uopće…

otišo u PM.
ostaje nada da će čika fibo sad dat kakvu podršku.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ma kako vam nije jasno kolega, procurile povjerljive vijesti od insidera kako slijedi :

– potopila mu se 3 broda iz flote (posada otvorila cepove tankova balasta da ih ocisti, ali su zaboravili da se to ne radi za vrijeme plovidbe – valjda su ljudi mislili da su u doku, navika sta ces…)

– U San Francisku se zalipija jedan njihov brod u stup mosta pa napravio poluciju, OCEKUJE SE KAZNA BRODARU OD 10M US$, zaplijena ostatka flote.

– uprava je upravnu zgradu prepisala na ime PD, kao poseban bonus za uspjesnu suradnju, a sve prema aneksu aneksa ugovora br 666 D.666, potpisanog od strane……. (potpis je necitak ali se pecat lipo vidi, pa je sve po zakonu).
Isti je zgradu potom iznajmio upravi brodosplita za sada nepoznati iznos, ali predsjednik uprave je zadovoljno izjavio da su (smo) prosli i bolje nego smo ocekivali, zadovoljno se smjeskajuci.

Iz fonda za privatizaciju, drpacinu i pronevjeru stigla je vijest je Jadroplov u uskom izboru za dionicu godine, i da su jako zadovoljni postignutim rezultatima.
Da je tome tako svijedoci opet insiderska informacije da je Pridsjednik (nisam siguran cega vise) predlozio za upravu i njenog celnika posebno odlikovanje za postignuca u gospodarstvu, Orden Nevenke Tudjman za zlatnom lenton , novoustanovljeno najvise hrvatsko odlikovanje za inovativno vodjenje firme

Ocekivanja su eksperata kako kaze anketa provedena medju 10 brokera na hrvatskom trzistu kapitala da ce potonja vijest zasjeniti sve prethodne i vinuti ovu vrijednosnicu u neslucene visine (to je jedina svijetla tocka u citavoj ovoj situaciji i sprecava me da prodam ostatak jadroplova i sam unajmim placenog ubojicu da nas rijesi uprave i svih ludosti koje ista cini na veselje svekolikog puka)

🙂

maito , od mene stotica za ovaj post!
ovdje još samo dodati : još 1 brod je potonuo , jer su mu se u zap.Africi ukrcali crnci na brod i svi stali na jednu stranu broda. katastrofa je na žalost , bila neizbježna .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još malo pa ćete biti jeftini i Techmanu, kad on opet uđe više nemate brige

Već sad je to O.K za ulaz.
Ipak , još ću malo pričekati…….

treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


treba biti relan i reći da su ovo cijene kojima se rijetko tko nadao . po meni, čisti đabalesko, tko uleti i niže od ovoga , svaka mu čast

To sam i ja mislio kad sam ulazio na 476 neki dan, a sad gledam da izađem s gubitkom pa u ATPL dok je ovako nisko.

New Report

Close