JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cestitke svima u ime gomile ljudi koji samo citaju i ne komentiraju. ponekad stvarno covjek ne moze ostati po strani. ponovno hvala “strucnjacima” koji komentarima pridonose kvaliteti ove teme.
necu im navoditi imena jer i oni mali na neki nacin sudjeluju iliti plove sa ovom uspjesnom flotom.

mirno nam more svima zelim! da li mirno s obzirom na fundamente!? [smiley2][smiley2][smiley2]

Kupujmo hrvatsko!


pupovac: ” Sviđa mi se ovaj rast par dana za redom. Do koliko bi to moglo ići? ” DRYS je od početka godine odradio + 650% a JDPL samo +150%. Jest da JDPL nije DRYS ali nije niti 150% 650.% Oba se bave istim biznisom na isom tržištu pa ti sada vidi!

S tim da sam siguran da Dryship ima znacajno manji opex od JDPL , PD mu ne uzima 3% zarade na 40 % flote, nema 50 zaposlenih na 7 brodova u TC i dalo bi se tu naci jos toga.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


pupovac:

Sviđa mi se ovaj rast par dana za redom. Do koliko bi to moglo ići?

Ako bog da do ATPL. Salim se. Nema kod nas predvidjanja. O tome sam jucer ili prekjucer pisao na postu ATPL pa procitaj ako nisi.

hahhaha…od nedavno sam u ovoj dionici ( mislim od ponedjeljka )….
kamo srece Tech da dodje na tu razinu…no i ako se podupla….hahahahaha
bit ce veselja…..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


)…. kamo srece Tech da dodje na tu razinu…no i ako se podupla….hahahahaha bit ce veselja…..

Vasa zelja nama zapovjed. Radimo na tome.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kakav je odnos ukupnog broja komada na K/P?
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

Svim mornarima naših plovidbi mirno more, povoljan vjetar i neka ih sreća prati ma gdje bili.


Kakav je odnos ukupnog broja komada na K/P? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru. Svim mornarima naših plovidbi mirno more, povoljan vjetar i neka ih sreća prati ma gdje bili.

kupnja 20 xxxx
prodaja 55xx[smiley2]


Već neko vrijeme pratim Jadroplov, i odlučio sam ga kupiti čim dobijem povrat novca od HT-a. Jutros sam u 8:45 vidio da je stigao i prebacio ga na Investor. Kako sam se dogovorio s prijateljem da u 9 odemo neke poslove riješiti, nisam bio u 10h uz računalo da postavim nalog na kupnju. Kad sam stigao do računala u 11h umalo nisam proplakao 🙁 . Nije to neka velika svota, ali opet 10% je 10%. Evo i sad bih uzeo koju dionicu, ali je onemogućeno zadavanje naloga na investoru pa čekam. Uglavnom, lekciju sam naučio, ako imam nešto u planu kupiti onda ću to kupovati ujutro u 10:00:00 h, i ništa me ne smije zaustaviti.

Zanemario si najbitniji fundament – zakon prvog uleta…

Rušimo da bismo gradili


BDI i danas u plusu, moze li bolje?[smiley2] 10695

Može. Plus su generirali brodovi kakve ima Jadroplov.
Današnji handysize i supramax indexi:

BSIT $67976 (+1714)
BHSIT $43627 (+572)

Vidi vrga.
Nema me jedan dan…
Opet Blueman pogodio, jesssss.
A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini.
Ajde, idem na odmor 2 tjedna i ako nebude na 800 kada se vratim (stabilnih 800) onda nista.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

BDI show time.. Bi će para, bi će!

ibrajkovic:

Već neko vrijeme pratim Jadroplov, i odlučio sam ga kupiti čim dobijem povrat novca od HT-a. Jutros sam u 8:45 vidio da je stigao i prebacio ga na Investor. Kako sam se dogovorio s prijateljem da u 9 odemo neke poslove riješiti, nisam bio u 10h uz računalo da postavim nalog na kupnju. Kad sam stigao do računala u 11h umalo nisam proplakao 🙁 . Nije to neka velika svota, ali opet 10% je 10%. Evo i sad bih uzeo koju dionicu, ali je onemogućeno zadavanje naloga na investoru pa čekam. Uglavnom, lekciju sam naučio, ako imam nešto u planu kupiti onda ću to kupovati ujutro u 10:00:00 h, i ništa me ne smije zaustaviti.

Zanemario si najbitniji fundament – zakon prvog uleta…

Ne znam za taj fundament, početnik sam, i nažalost sam naučio na svojoj pogrešci. [smiley3]


Vidi vrga. Nema me jedan dan… Opet Blueman pogodio, jesssss. A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini. Ajde, idem na odmor 2 tjedna i ako nebude na 800 kada se vratim (stabilnih 800) onda nista.

Kolega nemojte nas zacoprati sa takvim pesimističnim prognozama 800 za dva tjedna? Pa ja to očekujem sutra samo što je sutra subota!

Hogar vozi Volvo


A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini.

A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


blueman: ” A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini. ” A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi.

Prvih par stotica na 200 [smiley2] (06/06), kasnije puno dokupljivanja [smiley2]


Techman: ” blueman: ” A skupljam jos od 530 pa kad je pala na 480 jos prije 6 mjeseci i jucer dokupio, mozda zadnji put kako se cini. ” A sta ce mo mi veterani sa uletom na 260? lako je kad si u bransi. ” Prvih par stotica na 200 [smiley2] (06/06), kasnije puno dokupljivanja [smiley2]

To je pravi bingo i strpljiv investitor.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close