JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@jovane , što se to danas dogodilo ?


dogodilo se da se pokazao sav jad ove burze
čovjek hoće unovčiti 200k kuna i mora srokati cijenu 20%
što bi se dogodilo da netko poželi izaći s par milijuna

e, to bi bilo do 15-ak kn , i vjerojatno naknadno poništenje transakcija .
opet, sve uvijek gledaj pozitivno: to bi bile super cijene za ulaz

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

…. pogledao na posl.hr.,nisu u blokadi .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

evo sad nalog 2356 kom x 35,00 . ovo je danas cirkus

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

….. naravno, odmah nestao

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Šteta, moglo je proći i iznad 35.
Ako izvješće bude donekle dobro, opet će cijena tamo, jer netko je nešto znao kad je lupao neki dan po 38.
Jeftina kupnja danas!

Koja drama. Da nije Jovica sad stavi 2.500 kom na bid na 35 kn, kao pozdrav?

Pa kud je baš danas kad sve pada odlučio prodati?
Prije par dana sve bi prošlo iznad 35, a i nadalje bi bilo kupnje dosta iznad 30.
A vidimo da su vozarine krenule gore već danima i trebale bi nastaviti rasti dalje sad nakon kineske nove godine.
Tako da sad prodavati brodare i ovako nisko nije baš dobar potez.
A k tome ove godine definitivno mora ići privatizacija ovdje, a da bi cijena trebala biti prilično viša od ovih 30 mislim da će se svi složiti.
Book je spušten na 50 mislim s razlogom i tu bi trebalo biti nešto, a to je ipak 70% na ovu cijenu!


Nitko niošta mutio…sve su moje…prodao sve što sam imao sa dva računa preko burze…uredno platio proviziju…i to je to…a oni nemaju pametnijeg posla nego se bavit glupostima….dok sa druge strane im milijarde su pretumbane na ht-u…ali tu je kao sve čisto…neka mi se slobodno jave…mogu mi….

Šta ti bi pa si sve prodao? Bar si ti uvijek vjerovao u ovu dionicu.. Ali se nešto jako bitno promijenilo ili saznalo? Ja svoje još držim i vjerujem u bolje sutra..

Odlučio sam otići sa ove žabokrečine….
Ovo nije burza više….več dugo vremena nije..
Vama koji ste ostali želim sve najbolje..
Nitko nike rekao da ulagati više neću…ali na zse nikad više..
Brodare ću kupovati vani….kao i sve druge uostalom…
Ovdje nit ima prometa…niti si siguran…možeš se samo jedno jutro probuditi i biti ili delistiran….ili sqeezan…ili zaheban….ma sve …zaštite nema…sigurnosti nema…a što je najbitnije…likvidnosti nema….
a to je najbolji pokazatelj…
Dugo mi je trebalo da to prelomim…ali eto konačno jesam …sve se može kupiti i vani ..apsolutno sve….a ovo o mućenju i poništavanju transakcija je smiješno…
pa na ht-u se swdmično opere da ne govorim koliko para od zna se koga i kojim krugom i redoslijedom….toliko od mene…pratit ću….vas…ali povremeno

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

@jovan7
Razumijem tvoj postupak i poštivam ga, ali ne razumijem naglu promjenu jer si do jučer na ATPL pisao da sad tek kreće poslije Lunarne Nove Godine..

Podrzavam zbog navedenih razloga 100%. I ja sam negdje na pola puta da to učinim.

Zapravo, kad bi nas recimo dvadesetak najaktivijih postupilo na isti način (ne mislim konkretno na rasprodaju, nego na prestanak trgovanja), moguće je da bi ipak u konačnici imalo neki efekt, pa bi se mozda ova uprava ZSE, koja je napravila toliko losih i krivih poteza prosle godine, kao da nas namjerno zele otjerati odavde, konačno zapitala, moze li tako dalje ili je ipak vrijeme za korijenite promjene.

mislim da je kolega jovan odabrao totalno krivi timing , ali svatko radi za sebe.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Na žalost previše su novaca ljudi izgubili na ovoj burzi i to zato što nam je ova burza, gospodarstvo, pravosuđe, politika, država u smeću.
I zato ljudi i kapital bježe i spašavaju što se spasiti da.
Razumijem Jovana, a Bear me je zainteresirao za ovu dionicu.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

maloprije sam objavio jedan komentar vezano za ulaganje ovdje na temi agrokora .
što de tiče brodara , još ostajem ovdje , jer ovaj sektor je kolkiko toliko neutralan , ipak ovisi o svj. tržištu bez obzira što i ovje ima politike, ali ipak puno manje nego u ostalim segmentima . za jdpl sam optimističan , vrijedi biti strpljiv , jer očekujem dobro da će mi se isplatiti. sad žutima prestaje n.y. , očekujem veliki rast vozarina , a time i cijena brod. dionica (woodi, tvoj komentar !?) . ovo jučer što se dogodilo, žao mi je što nisam imao u datom momentu sredstava za shopping .jedine dionice kojima vjerujem na zse tržištu su brodari , svima ostalima respect, but aside.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close