JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JDPL JE KO NAPETA PUŠKA

Dobro pitanje kolega. [bye]


anricom

Pošto si ti izišao iz JDPL,on sigurno ide gore.


nebrini kolega imam jdpl jako puno


Kako znam Vase tajne? Pa za sebe smatram da sam pametan covjek. No niste objasnili Techman efekt na sve te transakcije. Konkretno 02.06 sam bio vrlo aktivan ali ne na JDPL. [lol]

Vrlo jednostavno je za skužiti TECHMAN EFEKT ćim brodari krenu UP eto Vas sa svojim pesimizmom. Vi ste kao moj stari, kada god sam u životu poduzimao neke poslovne aktivnosti on je bio pesimista a ja sam išao naprijed i u pravilu uspjevao (kažem u pravilu jer naravno bilo je i padova). Većina nas zna da su brodari u krizi, da se market još nije oporavio, ali da se sve to dogodilo onda ni JDPL ni ostali brodari ne bi bili na ovim cijenovnim razinama, JDPL je jedva na 50% od BVS.

Svi idu up osim nas i DLKV…Opet biće ovaj novi članak u novinama kriv..


Svi idu up osim nas i DLKV…Opet biće ovaj novi članak u novinama kriv..

Bez brige, sve mi to stignemo nadoknaditi… nema pr(o)edaje!

glikos1 jesmo li i mi krenuli ?

vezite se,polijecemo…..


vezite se,polijecemo…..

Kolega uzeli ste krivu parolu. JDPL je brodarska firma i ako se brodovi vezu ne zaradjuju a konsekvenca je da nema poljetanja. [thumbsup] Usput p…a ko danas nije uzletija a ne zove se Dalekovod.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Svi idu up osim nas i DLKV…Opet biće ovaj novi članak u novinama kriv..

Bez brige, sve mi to stignemo nadoknaditi… nema pr(o)edaje!
[/quote]

ja sam danas ušao u JDPL. Uz sve poznato pozitivno, jedan od glavnih razloga za mene je što je odnedavno uvršten u crobex 10. doći će vrijeme kad će ga indeksni fondovi napucati jako visoko, samo da se nakrcaju koliko im treba, sad se čekaju količine [wink]


ja sam danas ušao u JDPL. Uz sve poznato pozitivno, jedan od glavnih razloga za mene je što je odnedavno uvršten u crobex 10. doći će vrijeme kad će ga indeksni fondovi napucati jako visoko, samo da se nakrcaju koliko im treba, sad se čekaju količine [wink]

Jadranka teorije urote su odavno out [bye]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Još uvijek ima kamikaza koje su se spremne iskrcati ispod 200 i ako su već puno puta u zadnje vrijeme vidjele JDPL preko 200 i svi znamo da vrijedi puno više.

New Report

Close