JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje tek treba upasti iduće godine na ljeto-a tad bi dionica mogla biti oko 100 kuna,jest da je i ovo sada ispod cijene ali burza je čudna i nepredvidiva…vidimo se dogodine u jadroplovu a do tada lijep pozdrav….

Ima jedna interesantna stavka u polugodišnjem izvješću.
Novac u blagajni iznosi 206 miljuna kuna, što kad se podijeli s ukpnim brojem dionica daje 126 kuna, a to je manje od cijene JDPL dionice na burzi jučer?!
Zaključak?


ovdje tek treba upasti iduće godine na ljeto-a tad bi dionica mogla biti oko 100 kuna,jest da je i ovo sada ispod cijene ali burza je čudna i nepredvidiva…vidimo se dogodine u jadroplovu a do tada lijep pozdrav….

JURE………puno toga znaš,a malo i ništa ne kapitaliziraš


Ima jedna interesantna stavka u polugodišnjem izvješću.
Novac u blagajni iznosi 206 miljuna kuna, što kad se podijeli s ukpnim brojem dionica daje 126 kuna, a to je manje od cijene JDPL dionice na burzi jučer?!
Zaključak?

manje = više



ovdje tek treba upasti iduće godine na ljeto-a tad bi dionica mogla biti oko 100 kuna,jest da je i ovo sada ispod cijene ali burza je čudna i nepredvidiva…vidimo se dogodine u jadroplovu a do tada lijep pozdrav….

JURE………puno toga znaš,a malo i ništa ne kapitaliziraš
[/quote]
a tako je samo zbog toga što naša burza ima neke nelogičnosti što nemaju druge burze,neke propale firme se nabijaju,a neke dobre se tumbaju konstantno,tako da je jako teško trgovati na zse…evo ovdje imovina vrijedi cca 800 milijuna kuna,a vrijednost čitave firme je trenutno 200 milja i niko ne garantira da neće više padat…0.3 p/b to je tragično ali može i još gore u tome je kvaka…

126,82………………toliko točno jdpl ima love po dionici……a trenutna cjena je 125,90…
zaključak donesite sami-…..

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


126,82………………toliko točno jdpl ima love po dionici……a trenutna cjena je 125,90…
zaključak donesite sami-…..

znači prodaj prodaj prodaj…….


126,82………………toliko točno jdpl ima love po dionici……a trenutna cjena je 125,90…
zaključak donesite sami-…..

Može bit kolega a da li znaš koliko od toga ide u Obrovac zvani Brodosplit?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Pun sam Jadroplova, iako TA kaže odbijanac do 133kn moguć je i propad do 113kn pa uskoro ćemo znati više. U svakom slučaju i da JDPL padne ne vidim prostora za neke veće padove.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Hajmo prodavači, volio bi meziti po 110kn!!!
Fali mi još komada! Nekoć sam imao 150kom, a u procesu trejdanju taj je broj sada 380kom…
ALAJ VOLEM VALOVE I OVA IGRA!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/145562/Default.aspx

Miro je pametan čovik ali mislim da bi nadzorni odbor trebalo osnažiti strukom a ne financijskim ili burzovnim stručnjacima. Ako je vjerovati wsiteu Jadroplov.hr onda je ovo aktualni nadzorni odbor.

Kruno Peronja, dipl. iur.-Predsjednik: mr. sc. Tomislav Lovrić-Zamjenik predsjednika; mr.sc. Sergio Bracanović-Član; Iva Galić, dipl. iur.-Član; Gordana Josipović-Član

Večina mi nije poznata a po titulama ne mogu procjeniti njihovo znanje o pomorstvu. Ipak odskače Kruno Peronja. On je predmnijevam predsjednik NO zbog svog poznavanja pomorskog sektora. Naime g.Peronja je sa otoka Hvara i za pretpostaviti je da se često trajektima i brzim brodovima prebacuje na Hvar pa svoje pomorsko znanje vjerojatno crpi iz tih putovanja.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Hajmo prodavači, volio bi meziti po 110kn!!!
Fali mi još komada! Nekoć sam imao 150kom, a u procesu trejdanju taj je broj sada 380kom…
ALAJ VOLEM VALOVE I OVA IGRA!!!

Evo kolega danas ti se želja ispunila. Nisi dugo čekao.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

u prvih 10 se vidi nalog sa ponudom od 50 kn po dionici…..


Pun sam Jadroplova, iako TA kaže odbijanac do 133kn moguć je i propad do 113kn pa uskoro ćemo znati više. U svakom slučaju i da JDPL padne ne vidim prostora za neke veće padove.

O kolega, puni ste Jadroplova? Onda smo u istom brodu. Meni nalozi još stoje na 850kn! Sretno 😉



Pun sam Jadroplova, iako TA kaže odbijanac do 133kn moguć je i propad do 113kn pa uskoro ćemo znati više. U svakom slučaju i da JDPL padne ne vidim prostora za neke veće padove.

O kolega, puni ste Jadroplova? Onda smo u istom brodu. Meni nalozi još stoje na 850kn! Sretno 😉

[/quote]
Cak 5 dionica [lol]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close