IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@papuk

prema današnjem padu IPKK i VIRO ispadaju najveći vjerovnici, mislim da netko koristi priliku da malo više sruši nego što je normalna korekcija, ali da je bilo šećera na akcijama, to je točno, ali da ih više neće biti i to je točno, nadam se da nisu pretjerali s količinama prema Konzumu


Po meni nakaradna priča od početka.. dobavljačima agrokor dužan 16 mlrd. a Rusima 1,3 mlrd. a rusi vode priču oko razduženja… osobno ne vjerujem da će išta od duga ostati nenaplaćeno… po meni cijena šećerana na burzi trenutni pokušaj lova u mutnom
[/quote]

jedno su kune, drugo eur

ako to ne znate, onda je to tragičn. i savrseno čini razumljivim ovo što se dogada – prvo pucaj pa pitaj tko ide

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...





@papuk

prema današnjem padu IPKK i VIRO ispadaju najveći vjerovnici, mislim da netko koristi priliku da malo više sruši nego što je normalna korekcija, ali da je bilo šećera na akcijama, to je točno, ali da ih više neće biti i to je točno, nadam se da nisu pretjerali s količinama prema Konzumu


Po meni nakaradna priča od početka.. dobavljačima agrokor dužan 16 mlrd. a Rusima 1,3 mlrd. a rusi vode priču oko razduženja… osobno ne vjerujem da će išta od duga ostati nenaplaćeno… po meni cijena šećerana na burzi trenutni pokušaj lova u mutnom
[/quote]

jedno su kune, drugo eur

ako to ne znate, onda je to tragičn. i savrseno čini razumljivim ovo što se dogada – prvo pucaj pa pitaj tko ide
[/quote]
Apsolutno se slažem s ovim što ste rekli. Znači 16 mlrd. kuna je 2 i oko 613 mlrd. EUR-a.






@papuk

prema današnjem padu IPKK i VIRO ispadaju najveći vjerovnici, mislim da netko koristi priliku da malo više sruši nego što je normalna korekcija, ali da je bilo šećera na akcijama, to je točno, ali da ih više neće biti i to je točno, nadam se da nisu pretjerali s količinama prema Konzumu


Po meni nakaradna priča od početka.. dobavljačima agrokor dužan 16 mlrd. a Rusima 1,3 mlrd. a rusi vode priču oko razduženja… osobno ne vjerujem da će išta od duga ostati nenaplaćeno… po meni cijena šećerana na burzi trenutni pokušaj lova u mutnom
[/quote]

jedno su kune, drugo eur

ako to ne znate, onda je to tragičn. i savrseno čini razumljivim ovo što se dogada – prvo pucaj pa pitaj tko ide
[/quote]
Apsolutno se slažem s ovim što ste rekli. Znači 16 mlrd. kuna je 2 i oko 613 mlrd. EUR-a.
[/quote]
Uh opet sam pogriješio 2 i oko 163 mlrd…

koji je ovo majstor prodao 25 dionica po 136 kuna? svaka čast lol


koji je ovo majstor prodao 25 dionica po 136 kuna? svaka čast lol

ovaj što je pokupio 180 do 154, malo prodaš, više kupiš, prosjek dobar

Sad ti netko kaže da su to oni šta su kupovali po 15,00 kn a vjerovatno i kontaju da će bit 12,00….


http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/video-marko-pipunic-proglasen-ey-poduzetnikom-godine-direktor-osjeckog-zita-osvojio-laskavu-titulu-na-svecanosti-u-laubi-ide-na-svjetski-izbor/5799147/

Neka, sad da se jos to prenese malo na dionicu nije valjda dobio nagradu za nerad 😛

Ignore : renči

Sugar zaustavio pad, ali rušioci ne odustaju, valjda misle, ako Toda ne bude sijao repu da neće biti kampanje, ma biti će i bolja, netko će sijati, možda Rusi, možda Mađari, možda i Pipunić s bankama otkupi Belje, pa dobio je nagradu, neka se pokaže, da može platiti i 2 kn ako treba

pozdrav kolege, usao i ja 😀

Najljepse u ovoj dionici jest bogatstvo bisera sto se vidi u shvacanju i kretanju cijene i na kraju svega trentnom vrjednovanju. Svatko tko ima posla s Todom u Hrvatskoj pusi, vani je upravo suprotno a problem je sto se Todina pusiona socijalizira. Sad ce jos i lex Todex, prije bio lex Perkovic. Ovaj Plenki je jos gori mulj od Zoke. No Zoka je rekao jednom istinu da je isti “briselski cato”. To mu je najbolje sto je izrekao ikada.

sugar krenuo u lagani oporavak, ali volja za prodajom je još prejaka, sipka se 20, 30,50 komada, valjda da se održi trgovanje na ovoj cijeni

A što ako šećer ode nazad na 10?


A što ako šećer ode nazad na 10?

a sto ako bude smak svijeta?

A što ako šećer ode na 30 šta je i veća vjerovatnost od 10$?
Brzo će FI pa ćemo vidjeti koliko stvarno vrijedi ova perjanica


A što ako šećer ode nazad na 10?

možda se i to nekada dogodi, ali ove godine se ukidaju kvote za proizvodnju, a naše šećerane su morale smanjiti proizvodnju, znate da je Viro sam proizvodio, koliko sada imaju kvote zajedno, tako da pad cijene mogu nadoknaditi većom proizvodnjom, do nove kampanje ukidaju se kvote, pa ćemo vidjeti, a do tada možda i ovo nešto znači, naš šećer se traži, jer nemamo toliku upotrebu herbicida, insekticida, fungicida i ostalih kemijskih sredstava po ha na proizvodnji repe, ne svojom voljom, imamo malo zdraviji šećer i zato je ovo možda presudno, ipak najviše izvozimo šećera, a što nekome to znači ili ne znači kod cijene dionice, nemam pojma, oni kojima ne znači, uvijek imaju Todexlex na raspolaganju u neograničenim količinama
http://www.agrobiz.hr/agrovijesti/hrvatska-najvise-izvezla-secera-cokolade-svjeze-ribe-kukuruza-i-psenice-5123

New Report

Close