IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislio sam danas prodati i osjećam se već dugo glupo što nisam prodao za 230, ali sad kad još jednom pogledam petogodišnje kretanje cijene šugera… mislim da neću.

Cijela moja odluka je bazirana na tom kretanju cijena i žao mi je što nemam nikakav inside info, tako da ne znam kakva je uprava, ali… nekako mislim – ako su preživjeli proteklih 10 godina (s tadašnjim cijenama), logično je da kakva god bila uprava, čak i sa jako velikim trudom, ne bi smjela moći upropastiti firmu. Mislim da sam ovdje optimist.
Možda griješim?

Možda ste u pravu, al opet nikad se ne zna. Jedino što se zna je da je IPKK 40% ispod VIRA i CROBEX INDEX-a.
P.S. Autor teksta ne posjeduje dionice IPKK-R-A, al posjeduje one od VIRO-R-A.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

http://www.jutarnji.hr/s-traktora-ravno-u-salon-za-opustanje/916039/

hm, nekako mi se čini da je na redu uskoro katapultiranje u nebesa…. nadam se da će još biti pomahnitalih prodavača…. jer CASH dugo u ruci SVRBI dok sve tek kreće u smijeru UP UP UP….

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Evo malo i klinčeka da vidimo gdje smo…. hm…. prodaja šuplja do 205kn….
sutra ili ovih dana se i to dogodi i imamo BREAK… a onda odjednom čudo, svi žele kupiti!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Je l’ ovo svakodnevno povećanje cijena šećera može utjecati na poboljšanje bilance i cijenu dionice ? [rolleyes]

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

U to ne moraš sumnjati. Navodno da ekipa iz Žita radi punom parom. Vrlo skoro uslijediti će lijepe vijesti za one vjerne ovoj dionici. A uz to nikad nije bila jeftinija. Jedini problem je da se ispod 200 kn ne može skupiti količina.

Kandit je intrigantan, prosperitet firme i visoka vrijednost dionice je zajamčena.

Predivno je trgovati ovdje, kupovina na 170kn, a prodaja na 200kn, pa ovdje i Lopina može operirati i biti jedno vrijeme market maker s obzirom na male trgovine i SPREAD. Al ne zadugo, jer jednom kad kupovina krene odosmo na 290kn ko keks.
P.S. Autor teksta posjeduje odnedavno (1.put u životu) dionice IPKK-R-A.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Evo malo i crtkarija gdje smo u ciklusu. Odrađen je ciklus 1 i sada slijedi novi ciklus rasta!
Procijenjeni target 440kn. U grafu je i moja procjena budućeg kretanja cijene dionice. Zasigurno jedna od dionica koje itekako kasne za drugima bez pravih razloga i ovdje slijede jako jako veliki skokovi cijene, dapače suzdržao bi se od prodaje prije 260-270kn gdje je gornji Bollinger.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Mozemo se mi kolega suzdrzat od prodaje…to i cinimo vec jako dugo…ali nazalost suzdrzavaju se i ostali od kupnje…premali je promet vrijednosnicom za relevantnu analizu…ali isto svaka vam cast na trudu…zahvaljujem.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Evo malo i crtkarija gdje smo u ciklusu. Odrađen je ciklus 1 i sada slijedi novi ciklus rasta!
Procijenjeni target 440kn. U grafu je i moja procjena budućeg kretanja cijene dionice. Zasigurno jedna od dionica koje itekako kasne za drugima bez pravih razloga i ovdje slijede jako jako veliki skokovi cijene, dapače suzdržao bi se od prodaje prije 260-270kn gdje je gornji Bollinger.

slazem se autor je vrlo mudar ulagac ova cijena je bagatelna.

New Report

Close