IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponovo se neki burekđija gura na asku s 12 komada po 240.

Mrtvilo je na ovoj temi kao i na burzi ipak ja sam optimista dolazi sezona šljiva, kreče se s pečenjem rakije i pekmeza tribat će šečera, a i kirbaji su krenuli pa će valjat dici kupiti čokolade i bombona… Kada nas već nije pomogao strateški partner iz Austrije možda na pomognu kirbaji i kazanđije.

Dobro je biti optimista, pekmeza i rakije će biti, ali i strateškog partnera.
Mislim da se bliži DAN D

Dan D je bio 6.6. medjutim ništa se nije dogodilo, osim što su se amerikanci iskrcali u normandiji!

Nadam se da će ove promjene donijeti dobar vjetar u jedra našem Kanditu. Sudeći prema Pipunićevom životopisu, gledam s optimizmom na ovakav rasplet. Evo članka iz Glasa Slavonije:
Vaš link

Ooooo. Lijepo, lijepo. Biće interesantno kad Žito krene s preuzimanjem…

Ili če biti ko sa Đakovštinom……. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Zanima me odakle Zitu toliki novac za sve akvizicije. Prvo Djakovstina, pa onda sada i IPKK, a IPKK je donedavno bilo u igri za preuzimanje Sladorane Zupanja ako se ne varam, znaci da im ne ide bas nesto tako lose.
A i zetva se blizi a seljaci traze cijenu vecu nego prosle godine, tako da i to moraju platiti.


Ili če biti ko sa Đakovštinom……. [cool]

Neće, budi bez brige. Pavić ionako ima najveći interes u cijeloj priči. Nije on ko socijalisti Matić i Gašpar.

Ja bi rado kupovao IPKK, al ne iznad 166kn.

26.11.2010 - Dan D


Ja bi rado kupovao IPKK, al ne iznad 166kn.

ja bi ga isto rado kupovao po 166 Kn, ali uz razvoj dogadjaja koji slijedi taj film nazalost necemo gledati

blokada?!?! koji k

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Burza obustavila. Vidjet ćemo uskoro…

Evo nas Žito preuzima [thumbsup]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/YoxwllirFeb9wNVDL8WuEA==.pdf

Ak’ bu plaćali 1.000kn po dionici odmah bum im prodal 🙂

New Report

Close