IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam dobil karijes od ove dionice ali ak nas neko treba u mozak neka onda baremto bude nasa draga Brankica
pofuk

Gospon pofuk, čujte,nisam očekivala ovo od vas.
Pa kaj sam vam ja kriva deca? Ne bum vam više niš ovde napisala , tak da znate.
Ak pročitam da su otišli u stečaj ne bum vam javila, a vi samo dokupljivajte


Gospon pofuk, čujte,nisam očekivala ovo od vas.
Pa kaj sam vam ja kriva deca? Ne bum vam više niš ovde napisala , tak da znate.
Ak pročitam da su otišli u stečaj ne bum vam javila, a vi samo dokupljivajte

Ne treba pretjerivati i stvarati paniku. Stanje nije dobro, ali nije ni tako crno (stečaj). Izgledno je da im je keš neophodan, a kako će doći do njega to je malo složenije pitanje. Ali ako to ne riješe nitko im više neće dati repu. Pavić nema političko zaleđe pa se ne može računati na intervenciju sa strane.

Sada preuzimanje TUČ izgleda kao najveća glupost i bespotrebno financijsko opterećenje. Nadam se da je ta ideja otpala ako ne zauvijek, onda barem do boljih vremena.

Uvijek može pozvati u pomoć Grbešića. On se je na IPKK namlatio lijepih novaca i KOES je pun ko brod, pa bi mogao nešto vratiti nazad. Možda se sada dogovore i Mirko se vrati u Kandit.

Ljudi moji odakle vam naglo veliki pesimizam? Zar je Brankica stvarno postigla svij cilj?

Mic po mic ali se pomijera.
Trenutno ulagaći vide možda bolju tj priliku za bržom zaradom u građevinarima ili brodarima.
To se je i obestinilo.Ali vjerujte mi vratit ce se oni u kandit i onda UP bar do 800kn.


Mic po mic ali se pomijera.
Trenutno ulagaći vide možda bolju tj priliku za bržom zaradom u građevinarima ili brodarima.
To se je i obestinilo.Ali vjerujte mi vratit ce se oni u kandit i onda UP bar do 800kn.

Ova dionica postaje ukleta. Kupaca nema ni za lijek. I onda kad se kupci malo i ohrabre na krilima cijele burze, odmah se pojavi dovoljno prodaje da ubije i to malo volje koja se pojavi. Nažalost ostat će nam misterija uloga velikog kupca koji je divljao na visokim cijenama a onda nestao kao da je u zemlju propao. Ili je shvatio svoju zabludu kao i većina nas???

Pa dobro…dok sve ode 300% i mi ćemo se valjda dovući do 250. Kako kaže Žorž mic po mic.


Mic po mic ali se pomijera.
Trenutno ulagaći vide možda bolju tj priliku za bržom zaradom u građevinarima ili brodarima.
To se je i obestinilo.Ali vjerujte mi vratit ce se oni u kandit i onda UP bar do 800kn.


He he, riječi ti se pozlatile..a po ovoj cijeni smiješno je ne ući..

TIME IS MONEY

Ali sve nekako mislim da se to neće dogoditi (cijena dionice 800kn) još barem minimalno 3-5 godina!

TIME IS MONEY


Mic po mic ali se pomijera.
Trenutno ulagaći vide možda bolju tj priliku za bržom zaradom u građevinarima ili brodarima.
To se je i obestinilo.Ali vjerujte mi vratit ce se oni u kandit i onda UP bar do 800kn.


Ovakova procjena, da çe IPKK rasti oko 300% , nije viđena na ovom forumu još otkad je u Kandit došla nova ravnataljieca marketinga, onda se pričalo da sa 1200 ide na 3000, zbog nje, i njenih moći.
za mene je bilo pravo otkriće da navedena osoba i stvarno postoji, nedavnim objavljivanjem njenog pisma, ovdje na forumu.
Dakle na 800, ajde, čekam.

danas netko fino kupuje po malo ipkk.bio sam cesto iza njega,nisam se gurao nesto kupio.nadam se da ce sutra znati ponovo kupit i cjenu opet pogurat gore…


danas netko fino kupuje po malo ipkk.bio sam cesto iza njega,nisam se gurao nesto kupio.nadam se da ce sutra znati ponovo kupit i cjenu opet pogurat gore…

Evo me nazad………..u šečer iz "meda"(ćitaj dlkv-r-a)
Eto kolega da Vam olakšam ja sam se malo gurao danas .

Pa da vidimo kako je u top 10::

12.05.2009 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOLAREK DARKO 53.000 7,41 Osnovni račun
5. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 12.336 1,73 Skrb. račun
9. HIPP MARIJA 6.450 0,90 Osnovni račun
10. ALMIS-Z D.O.O. ŠIROKI BRIJEG 6.000 0,84 Osnovni račun
Ukupno: 78,35

Izgleda da već dugo nema promijena??????
To će se brzo promijenit,,,, bar se nadam.

[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ok kolega drago mi je da si se javio tako da možemo ubuduće sinhronizirano dijelovati te nadam se da podignemo letvicu barem do 300 za početak.tu sam.

Nema je ,nema…….Top ask CIJENA KOLIČINA
228,99 14
229,00 30
230,00 250
232,00 30
232,99 47
240,00 93
255,40 39
399,00 30
400,00 259
426,00 30

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ispod 230 nitko neda,neki sitnjavor,par komada,malo sijanje panike i to je sve,a nije iskljuceno da ovaj sto kupuje sam malo rokne po 208 da se uplase,ali je ocito da ga nitko vise ne slijedi.ovo cudo ide jako brzo gore,,

New Report

Close