IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.uljara.hr/index/

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Mora biti da je to dogovorena transakcija. Sladorana Viru a TUČ Kanditu. Zna li se cijena i dokle se uopće u razgovorima došlo, jeli to vruće?

1200 kuna po udjelu

Sve mi je jasno, osim onoga zašto se Kolarek toliko nakrcao ako će sve otiči u ku… Valjda mu nije fetiš bacanje novaca u vjetar!?


Sve mi je jasno, osim onoga zašto se Kolarek toliko nakrcao ako će sve otiči u ku… Valjda mu nije fetiš bacanje novaca u vjetar!?

Nije mi jasan tvoj komentar?

Priča se da Kanditu slijede teška vremena zbog gubitka županjske sladorane, da se može čak i ugasiti. Zato se pitam čemu tolika kupovina Kolareka, ako predstoje teška vremena? Zna li netko nešto više o uljari Čepin, pogotovo ovo o udjelu 1200kn?


da se može čak i ugasiti. Zato se pitam čemu tolika kupovina Kolareka

ne znam baš da planiraju ugasiti šećeranu, no kada bi to planirali, a Kolarek recimo to zna – tada mi je i više nego jasno zašto kupuje 😉


Priča se da Kanditu slijede teška vremena zbog gubitka županjske sladorane, da se može čak i ugasiti. Zato se pitam čemu tolika kupovina Kolareka, ako predstoje teška vremena? Zna li netko nešto više o uljari Čepin, pogotovo ovo o udjelu 1200kn?

Tko to priča? Drukeri na dole ili????

@Lynx

[thumbsup] [thumbsup] Evo stoja!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

I Marković se krcao do 500 kuna pa je potpuno stao. To me prilično razočaralo. Jedini kupci su bila njih dvojica iz top 10, a sad više nema ni jednoga! A iznad 500 su se grabili i otimali jedan drugome dionice. Zato sam i ušao, mislio ljudi nešto znaju. A i bio siguran da na 500 imam izlaz. Sad se nadam da će ponovno dokupljivati na nižim cijenama da poprave prosjek. Samo oni mogu zadržati cijenu od daljnjeg pada. Gubitak Sladorane veliki je udarac i uprava se zaozbiljno mora trgnuti ako misli održati Kandit. Vidim da sam i ja postao dugoročni investitor.

A zašto sada misliš da se neće dogoditi ono što oni znaju da će se dogoditi.
Ne događaju se stvari sa petka na ponediljak.

Treba biti strpljiv, sačekati da business odradi svoje sa šećeranom, preko uljare naplate 130mil kn potraživanja, i do ulaska u EU zaradit ćeš puta 3.

Ako ti je to malo bolje da odmah izađeš i ne pitaš za cijenu.

Pozdrav svima na ipkk. Pratim vas tek u zadnjih tjedan dana zbog ipk tuća. tuć ima 1.574.540 udjela od kojih su 241.039 trezorski koji se koriste kao polog za kredite od banaka koji trebaju za sirovine.od toga ipk osijek ima 95%. e sad jako mi je ljepo bilo čuti cifru zaboravnog od 12ookn po udjelu ali s obzirom da bi onda cijela tvornica vrijedila 1.889 mlrd kuna a potraživanje od ipkk-a je 45mil kn sa kamatom do danas bilo bi smiješno(vjerojatno je dodao 0 viška). kapital i rezerve ipk tuča za 2007 g su 280.729.537kn a prihod je te godine bio 240.632.356kn i završili su sa minusom od 22.700.875kn. znam da bi kanditu najviše odgovarala gotovina i mislim da če na kraju tako i biti.
ak sam nekom pomogao super. pozdrav

Hvala Packo. Pomogao si naravno. Razmišljam šta će TUČ Kanditu ako je gubitaš? Pa neće valjda kupiti pa sanirati gubitaša i to još van osnovnog biznisa? Jedino ako ga kupi u nekoj kompenzaciji.

Ko je ono posumlja da su lavići bez love????
Ima se još, ima.

22.10.2008 .
IPK KANDIT D.D./REDOVNA DIONICA IPKK-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. IPK ZAVOD D.D. 229.992 32,16 Osnovni račun
2. PREMISA D.O.O. 135.329 18,92 Osnovni račun
3. IPK KANDIT D.D. 62.701 8,77 Osnovni račun
4. KOESTLIN TVORNICA KEKSA I VAFLA D.D. 27.422 3,83 Osnovni račun
5. KOLAREK DARKO 16.830 2,35 Osnovni račun +100
6. HPB D.D. 16.265 2,27 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 14.034 1,96 Skrb. račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.036 1,82 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 11.336 1,59 Skrb. račun
10. MARKOVIĆ NENAD 7.699 1,08 Osnovni račun +135
Ukupno: 74,77

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Mars pozitivno kod Tuča je najmoderniji pogon u R.H. za preradu uljarica znači tehnološki su jači od Zvijezde i činjenica da rade trenutno sa pola kapaciteta što znači da imaju prostora za rast prihoda. Al profitabilnosti nema i stalno se vuku neki repovi.

New Report

Close