INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Link – http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2869&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=3884e4e5ac

Nema smiješka više?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Link – http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2869&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=3884e4e5ac

Nema smiješka više?


ovaj link ti ništa ne otvara…..????

na 4300 sve prodajem...

otvara.moraš uzeti sve,a ne samo ono što je podvučeno.copy-paste uzmi sve.

Ovdje upišite svoj komentar…

ne radi… o cemu se radi na linku?

COpy paste linka u IE, evo teksta:

27.05.08. Starost: 18 h
Hrvatske šanse u Kurdistanu

Izaslanstvo Kurdistana sastalo se u HGK s predstavnicima domaćih tvrtki. Njima su otvorene mogućnosti investiranja i izvođenja radova u Iračkom Kurdistanu koji vapi za obnovom, rekao je tom prilikom potpredsjednik Vlade Iračkog Kurdistana Omer Fattah Hussen.

Najveće šanse za ulazak hrvatskih gospodarstvenika u Kurdistan vidi u obnovi energetske infrastrukture, građevinarstvu, poljoprivredi i turizmu. Desetak domaćih tvrtki već je prisutno na tom tržištu, a uskoro se očekuju i konkretni rezultati. Elka i Dalekovod pred potpisivanjem su ugovora, od kojih svaki vrijedi 80 milijuna američkih dolara, a Ingra bi trebala dobiti posao na hidrobrani u Kurdistanu vrijedan pola milijarde dolara.

Autonomna Pokrajina Irački Kurdistan entitet je na sjeveru Iraka. Hrvatska s Irakom bilježi negativni saldo robne razmjene u 2007. od 11,7 milijuna dolara. U Irak se iz Hrvatske najviše izvoze drvo, etikete, značke i proizvodi od tekstilnog materijala, dok u uvozu iz Iraka dominiraju naftna ulja i ulja dobivena od bitumenskih minerala.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kakava je perspektiva ingre slijedeća 2-3 dana
vaša mišljenja, može li se ponovoti današnji rast?


kakava je perspektiva ingre slijedeća 2-3 dana
vaša mišljenja, može li se ponovoti današnji rast?

Ako sljedeće dane bude potpisan ugovor sa Kurdistanom moguće je da potegne dodatnih 5-8% gore …ali iskreno mislim da neće jer je opće raspoloženje burze u zadnje vrijeme vrlo skeptično….

na 4300 sve prodajem...

U kojem Dnevniku je to bilo ( Kurdistan ), ja sam pročitao na Teletextu HTV-a?

Glavnom….na HRT-u u 19:30……ja sam dremuckao uz tv i ta me vijest razbudila [proud]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici



kakava je perspektiva ingre slijedeća 2-3 dana
vaša mišljenja, može li se ponovoti današnji rast?

Ako sljedeće dane bude potpisan ugovor sa Kurdistanom moguće je da potegne dodatnih 5-8% gore …ali iskreno mislim da neće jer je opće raspoloženje burze u zadnje vrijeme vrlo skeptično….
[/quote]

Ja sam je danas i očekivao na minimalno 37k, ali sam očekivao i puno veći promet. Moje mišljenje, naglašavam samo moje skromno mišljenje, je da će i sutra rasti.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici




kakava je perspektiva ingre slijedeća 2-3 dana
vaša mišljenja, može li se ponovoti današnji rast?

I ja sam očekivao veći promet koji se nije desio…očito netko tko se htio iskrcati pričekat će potpisivanje ugovora tako da i krene jača kupnja…
Ovo danas je čista špekulacija ….možda se potpiše ugovor….možda…ništa konkretno….

Ako sljedeće dane bude potpisan ugovor sa Kurdistanom moguće je da potegne dodatnih 5-8% gore …ali iskreno mislim da neće jer je opće raspoloženje burze u zadnje vrijeme vrlo skeptično….
[/quote]

Ja sam je danas i očekivao na minimalno 37k, ali sam očekivao i puno veći promet. Moje mišljenje, naglašavam samo moje skromno mišljenje, je da će i sutra rasti.
[/quote]

Ovo danas je bila čista špekulacija …..ništa konkretno ….možda se potpiše ugovor sa Kurdistanu…možda..itd. itd…..

na 4300 sve prodajem...

Ima li netko malo više info o Kurdistanu (meni to malo baca na šalu). Imaju li nafte, s čime će sve te radove platiti? Jel to država ili dio Iraka?


Ima li netko malo više info o Kurdistanu (meni to malo baca na šalu). Imaju li nafte, s čime će sve te radove platiti? Jel to država ili dio Iraka?

Jos uvijek dio Iraka.


Ima li netko malo više info o Kurdistanu (meni to malo baca na šalu). Imaju li nafte, s čime će sve te radove platiti? Jel to država ili dio Iraka?

Dio Iraka koja ima punu samoupravu ili ti ga federalni entitet….uglavnom …puni su ko brod.. a o sigurnosti znaš i sam…. [shocked]

na 4300 sve prodajem...

bit će dobro ako će ugovor i posao u Kurdistanu BITI potpisan !

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close