INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koma…Svi u nekim problemima…bio sam siguran da ćemo biti u plusu…kad ono u Alžiru ništa ne ide…nije mi jasno ni di su isparile 5 milja…koje su stavili na rezervaciju zbog tužbe…e

@mernin

Evo tu !

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2018-1Q-NotREV-N-HR.pdf

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2018-1Q-NotREV-N-HR.pdf

hvala

Izvješće je loše, očekivao sam plus neki. Ali barem je korektno prikazano bez kostura u ormaru za kasnije. Čak se da primijetiti da su revizori u revizorskim izvješćima počeli primjenjivati strože kriterije. Da je tako bilo i ranije bilo bi i manje gubitaka na ZSE-u.
Što bi rekli potkovani menadžeri kad nemaju ništa pametno za reći: “Gubitak je manji od očekivanog”. Alžir je 0 kuna, i to me čudi. Gdje su pare od brane?


Izvješće je loše, očekivao sam plus neki. Ali barem je korektno prikazano bez kostura u ormaru za kasnije. Čak se da primijetiti da su revizori u revizorskim izvješćima počeli primjenjivati strože kriterije. Da je tako bilo i ranije bilo bi i manje gubitaka na ZSE-u.
Što bi rekli potkovani menadžeri kad nemaju ništa pametno za reći: "Gubitak je manji od očekivanog". Alžir je 0 kuna, i to me čudi. Gdje su pare od brane?
sava, 30.04.2018. u 22:33

IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA KAPITALA – Prethodna godina 107.204.886,77 kuna a Tekuća godina 114.938.637,36 kuna?

Na rijetko kojoj dionici ima ovoliko ljudi koji ne znaju baš ništa o firmi u koju ulažu…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Na rijetko kojoj dionici ima ovoliko ljudi koji ne znaju baš ništa o firmi u koju ulažu…

ne bih se složio, konkurencija je žestoka na nasem grobexu. ingra je jak igrač, ali ni druge dionice nisu za zanemariti 🙂

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Mislim da nema bojazni za dionicare Ingre! Poucen iskustvom na TK, kad je bilo FI u plusu dionica je padala, sada je malo u minusu, pa sto ocekivati nego da poraste…! P.S.ukupno gledajuci pa Ingra i nije za Q1 u minusu, to se svima samo cini…

Ja sam bio razočaran jer sam bio siguran u plus ( zbog posla u Alžiru…a ono ni 5 posto nije odrađeno ), ali s druge strane ima dosta pozitivnih stvari…unatoč padu prihoda….

IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA KAPITALA – Prethodna godina 107.204.886,77 kuna a Tekuća godina 114.938.637,36 kuna

Nije li to knjigovodstveno kreativan način ne prikazivanja dobiti? Što ja znam možda zbog poreza?

@misterno
Prodavaci su postali pretvrdi, a ima zainteresiranih za povecati poziciju, zato se ovako kreativno racunovodstvo plasira i plasi dionicare da rasprodaju za budi sto svoje dionice…


Na rijetko kojoj dionici ima ovoliko ljudi koji ne znaju baš ništa o firmi u koju ulažu…

pa kad se uprava više trudi u tome da sakrije poslovanje nego u traženju novih poslova….

bez obzira na sve dionica ima potencijala za rast uz samo mali poguranac može i bez razloga…

10 dioničar i dalje kupuje…

31.12 2018 – 6,30 lipa

Hvala prodavateljima na 4,10, + 4700 kom

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
Nema na čemu.
Malo sam pokratio jer mi je bilo hitno. I dalje držim dobar komad ove zlatne koke. Malo mi je postala previše sigurna i stabilna ova INGRA pa tražim malo rizičnija ulaganja u crypto svijetu.
I dalje vjerujem da ćemo na 10 kn vrlo skoro.
Živjeli Ingraši.

nije sve tako crno

zna li netko dali ima zalbi za Dakovacki natjecaj?

New Report

Close