INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam “ispao iz takta”, te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?
Unaprijed zahvaljujem![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam "ispao iz takta", te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?
Unaprijed zahvaljujem![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Pa daj reci nam ti, ti i medigo sve znate…

idući tjedan će bit bolje...


Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam "ispao iz takta", te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?
Unaprijed zahvaljujem![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kad makedonci i još hrpa vjerovnika povuku zadužnice. Što se tiče predstečajne nagodbe Ingre tu će biti mali problem pošto BKS bank AG Klagenfurt nije baš interes da Ingri otpisuje dugove i reprogramira kredit u postupku predstečajne nagodbe.



Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam "ispao iz takta", te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?
Unaprijed zahvaljujem![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Pa daj reci nam ti, ti i medigo sve znate…
[/quote]
Još malo se “roštiljajte” na “laganoj vatri” prije vatrometa!
Čudi me i da ništa nije javljeno povodom podnesene tužbe protiv Hidrogradnje, a ako se ne varam najavljivano je za kraj prosinca 2012.
Halo, glasnogovorniče Ingre, si jošte živ? Opet moram “majlati” prema Ingri, zatrpat ću im “virtualno sanduče”. Ekipa, buđenje, prošla je Nova![emo_smijeh]
Rušite, dižite, samo nek se nešto događa, ubija ova dosada!


Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam "ispao iz takta", te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?

Okončanjem stečaja sve će biti deblokirano i gotovo…za sva vremena…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Nisam pratio dionicu 1 dan, tak da sam "ispao iz takta", te zamoljavam dobre osobe koje su u toku da napišu kada ono Ingra izlazi iz blokade?

Okončanjem stečaja sve će biti deblokirano i gotovo…za sva vremena…
[/quote]
Baš sam “zaspao”, čak i stečaj propustih!



izgleda da Ingra nije dala zahtjev za predstečajnu? a račun im je blokiran preko 6 mjeseci?!?
uh, bojim se da će ova priča loše završiti… [emo_palacd]

Bojim se da će te početi kupovati tek na 10, jer jačeg otpora neće biti sve do 20 ![emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]
a za koliko komada dionica…?


izgleda da Ingra nije dala zahtjev za predstečajnu? a račun im je blokiran preko 6 mjeseci?!?
uh, bojim se da će ova priča loše završiti… [emo_palacd]

ako su predali zahtjev… morali su ispuniti uvjete Odjeljka 4. Drugi Dio… Glava III …
http://www.zakon.hr/z/543/Zakon-o-financijskom-poslovanju-i-predste%C4%8Dajnoj-nagodbi

http://www.seebiz.eu/linic-s-bankama-dogovorio-spasavanje-gradevinara/ar-51790/

http://www.seebiz.eu/linic-s-bankama-dogovorio-spasavanje-gradevinara/ar-51790/


hoćeš reći da ako Ingra nije predala zahtjev… da neće biti spašena ili…?

Igi je samo rezervirao kartu za Katar i već rast od 4%?[emo_naivan] Možda čovjek ide samo na odmor, zašto tolika panika na kupnji?

neće uvijek biti ovako.

sve se bojim da je ovo neko jaći od burek majstora, čim vidim kako se igra s ovim nalozima mislim da ne raspolaže svojom lovom,i briga ga za provizije.
3100 3,40
2500 3,41
3000 3,42
3000 3,43
3000 3,44
2000 3,45
4000 3,46
2000 3,47
3000 3,48
2000 3,49
5300 3,50
3000 3,51
4000 3,52
3000 3,53

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close