INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra toliko poslova nije ugovorila u 4 godine a kamoli u 2 mjeseca.

kako se ovdje neko igra s askom i cca 150 – 200 tisuca dionica

pepe7


kako se ovdje neko igra s askom i cca 150 – 200 tisuca dionica
Kolega mozete li malo pojasnit izjavu[emo_beztona]

Htio je reći da je sa aska povučena kupnja od cca 200 000 komada.
Što se tiče poslova drugih firmi vani, to nije problem za INGRU. Ona ima svoje tržište i već su u procesu dovršeci i uskoro potpisivanje ugovora. Igor je to jasno rekao. Neka i drugi rade, tržište je veliko i u pitanju su stotine milijuna eura i dolara za razne firme. INGRA će svoj dio kolača sigurno uzeti. Ko vjeruje sada kupuje a tko ne ide dalje. Znakovito je da nema rasipanja prema 3kn a i Ask se dosta povukao.

neće uvijek biti ovako.

Do 3,80 samo 25000 komada.

neće uvijek biti ovako.

igoru ću vjerovat kad na burzi izađe objava o poslu a ne kad se to plasira kroz medije.


igoru ću vjerovat kad na burzi izađe objava o poslu a ne kad se to plasira kroz medije.
A možda nećeš ni tada. Znaš kako je bilo s poslom od 56 Mil eura-mnogi su sumnjali, kao što se sumnja i u zadnje pozitivno izvješće. Čudno haa?

neće uvijek biti ovako.

Uopće se ne bojim za ovu dionicu. Krcam se i čekam. Ovo je predobro da bi ostalo na ovim razinama. Jedna od rijetkih dionica na tržištu (uz BC institut) koje su i dalje znatno podcijenjene.


Uopće se ne bojim za ovu dionicu. Krcam se i čekam. Ovo je predobro da bi ostalo na ovim razinama. Jedna od rijetkih dionica na tržištu (uz BC institut) koje su i dalje znatno podcijenjene.

Izvješće za prvi kvartal će pokazati pravo stanje u ovoj firmi. Kupnja prije toga je brz put u gubitak.



igoru ću vjerovat kad na burzi izađe objava o poslu a ne kad se to plasira kroz medije.
A možda nećeš ni tada. Znaš kako je bilo s poslom od 56 Mil eura-mnogi su sumnjali, kao što se sumnja i u zadnje pozitivno izvješće. Čudno haa?
[/quote]

al se ti dičiš s poslom koji u 5 godina ima 12% izvršenosti.. al neću se raspravlajti s tobom jer znam da uživaš u tome,i da izvlačiš vijesti i poslove iz naftalina. nemam niš protiv ingre, i neka joj posla,al ti brate mili gledaš na ingru koda oko nje pleše svijetsko gospodarstvo. znam imaš 50000kom, i jedan rast do 8-10 kn bi ti doneso finu zaradu. možda bude. nakon posla iz Sudana 🙂 sretno


Izvješće za prvi kvartal će pokazati pravo stanje u ovoj firmi. Kupnja prije toga je brz put u gubitak.

Ha, ha, ha…
Pa ako ce tek izvjesce pokazati pravo stanje u ovoj firmi kako onda SADA znas da je “kupnja prije toga brz put u gubitak” ?




igoru ću vjerovat kad na burzi izađe objava o poslu a ne kad se to plasira kroz medije.
A možda nećeš ni tada. Znaš kako je bilo s poslom od 56 Mil eura-mnogi su sumnjali, kao što se sumnja i u zadnje pozitivno izvješće. Čudno haa?
[/quote]

al se ti dičiš s poslom koji u 5 godina ima 12% izvršenosti.. al neću se raspravlajti s tobom jer znam da uživaš u tome,i da izvlačiš vijesti i poslove iz naftalina. nemam niš protiv ingre, i neka joj posla,al ti brate mili gledaš na ingru koda oko nje pleše svijetsko gospodarstvo. znam imaš 50000kom, i jedan rast do 8-10 kn bi ti doneso finu zaradu. možda bude. nakon posla iz Sudana 🙂 sretno
[/quote]

Kolega, prodao?
Ajde imaces vremena da nam se vratis.
Ingra se pati, istina…
Ali, ako zaista pomno pratis sve (a tako mi se cinis), onda ipak moras (pri)znati da Igor nikada nije nista rekao bez razloga…





igoru ću vjerovat kad na burzi izađe objava o poslu a ne kad se to plasira kroz medije.
A možda nećeš ni tada. Znaš kako je bilo s poslom od 56 Mil eura-mnogi su sumnjali, kao što se sumnja i u zadnje pozitivno izvješće. Čudno haa?
[/quote]

al se ti dičiš s poslom koji u 5 godina ima 12% izvršenosti.. al neću se raspravlajti s tobom jer znam da uživaš u tome,i da izvlačiš vijesti i poslove iz naftalina. nemam niš protiv ingre, i neka joj posla,al ti brate mili gledaš na ingru koda oko nje pleše svijetsko gospodarstvo. znam imaš 50000kom, i jedan rast do 8-10 kn bi ti doneso finu zaradu. možda bude. nakon posla iz Sudana 🙂 sretno
[/quote]

Kolega, prodao?
Ajde imaces vremena da nam se vratis.
Ingra se pati, istina…
Ali, ako zaista pomno pratis sve (a tako mi se cinis), onda ipak moras (pri)znati da Igor nikada nije nista rekao bez razloga…
[/quote]Imaš pravo kolega. koliko god šta misli o Igoru, ipak sve što je govorio zadnjih godina bilo je tako. Sve što je rekao kako će završiti PSN se i ostvarilo. Proveo je najpošteniju PSN jer nije tražio otpis stvarnog duga.

neće uvijek biti ovako.

Od sutra je u Crobexu ili nije još?

neće uvijek biti ovako.

sve manje dionica na prodaji,a krajem travnja su objave poslovanja za prvi kvartal.

New Report

Close