INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

borism@
"Ljubav za novcem je korijen svih zala!" Dakle u crno ih je zavila njihova a i naša "ljubav za novcem" ! [huh]




Poslovni dnevnik 14.06.12. 12:00
Građevincima se ne piše dobro
http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevincima-se-ne-pise-dobro-207368.a

Kakve veze ovaj članak ima sa Ingrom ako ona radi na stranim tržištima !

a radi li doista Ingra vani???
objavila je navodni posao od 30 milijuna EUR (cca 220 milijuna kuna), a za takve poslove daje se bar 15% avansa, što bi bilo oko 30 milijuna kuna…račun Ingre navodno je blokiran zbog 5 milijna kuna….da Ingra doista radi vani, avansom koji je trebala dobiti mogla je skinuti 5 takvih blokada, a ne ovu jednu!!

zašto je račun Ingre i dalje blokiran??? je li uopće sklopljen taj posao vani??? ili je iznos blokade puuuuno veći nego se ovdje priča?????
[/quote]

Pošaljite mail Samodolu s pitanjem da li INGRA odista radi turistički komplex u Sjevernoj Africi ili su doveli u zabludu ulagače na burzi. Ako su doveli u zabludu vjerovatno se radi o kaznenom djelu.

Zašto sazivaju Nadzorni prije šestomjesečnog izvješća…..i komentiraju prošli snijeg? Moraju baš..
ili je to nešto novo?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gKjZg2ACTbJxrSyZe06d4Q==.pdf


Zašto sazivaju Nadzorni prije šestomjesečnog izvješća…..i komentiraju prošli snijeg? Moraju baš..
ili je to nešto novo?

pa mjsec dana im je blokiran račun! što misliš, o čemu će razgovarati??? čitao sam na više mjesta da se nakon 2 mjeseca blokade računa mora pokrenuti stečaj??? [undecid]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Ako niste znali Samodol je odavno smijenjen !

Ja neznam uopće čemu "panika" !?!Tko hoće neka proda tko hoće neka kupi,ja znam šta ću ja… [thumbsup]

LOL kako su neki opet naivni i padaju pod pritiskom….Neće INGRA nigdje deca,nigdje..a svi koji misle da će u st…j neka odmah lijepo prodaju!

PEACE!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

šta znači ta sjednica nadzornog odbora?????????

čL.159 Pravila Burze pročitajte . Nema tu ništa o tim glupostima oko stečaja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Molio bih nekoga tko ne vjeruje u opstanak ovoga građevinara a posjeduje puno dionica dotične firme, da pusti jednu veliku "ciglu" po bidu sve do 5,50 da mogu na miru ići orezivati moje divne, mirisave, raznobojne ruže!
Unaprijed zahvaljujem

Nesto mi govori da ce odziv na ovu ponudu biti vrlo solidan i da ruze nece dugo cekati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

netko prodaje, drugi pak kupuje. tko je u pravu?


Bit će lijep osjećaj boraviti u ovoj dionici ovaj mjesec! [cool]A 15.06.2012 sve bliži i bliži!

Fala bogu, došao je i taj dan [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close