INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da mi je znat tko sad pokušava branit cijenu unatoč očiglednom……tome očito pare nisu pri srcu….. [bye]

Varijanta je da je Iggy javio Jasni da sve rasproda, ili Jasna kao baka ima neke račune za platit ili udaje kčer?

Tko ima velika muda nek uđe, ovo nije igra za klimavce.

tuku po kupnji desecima tisuća komada, strava! teško je ne zapitati se što stoji iza ovako sumanute rasprodaje Ingre pred vikend????

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Kad top 10 rasprodaje, znači ode Ingra u ponor, i to velikom brzinom. A megido priča da veliki stalno nadokupljuju od drhtavih malih, trenutno se čini obrnuto.

Bit će gadno ako idući tjedan nastavimo ovako bojim se da neće stati niti na 4 kune.

nema deblokade računa, al zato je došlo do deblokade u glavama investitora

jako loša matematika, plaćali su te dionice po komadu 70 000 kn sada trape za 5,6.

a vidi ove sto se stalno slazu i povecavaju broj naloga na kupnji, pa sta im nije jasno da je firma u blokadi? kako, i unatoc tome, shvatiti njihovu zelju da ipak kupuju? mora biti da ipak ima neki razlog, hm…

ma neeee, ma sigurno su nerazumni…

disclaimer: ovaj post nije nagovor na kupnju ili prodaju, vec je izraz osobnog misljenja

najveća zabluda kupaca je što na Ingru gledaju trejderski tj. misle sad kupiti pa prodati pola kune skuplje. međutim sve miriše na jedan jači pad, možda i na 3-4 kn nakon kojeg je pitanje hoće li se ingra ikad više oporaviti ili će kao Magma pasti na 0,7 kn čekajući delistiranje [cry]


netko prodaje, drugi pak kupuje. tko je u pravu?

1-2 velika rasprodaju, a deseci malih od njih kupuju…a račun Ingre je već preko mjesec dana u blokadi… da,da, stvarno treba biti lumen pa se domisliti tko je u pravu [lol]
[/quote]

odista smatrate da neki fondovski guzonja ”zna više” od prosječnog Delboya koji šibicari na poslovnom forumu?


tuku po kupnji desecima tisuća komada, strava! teško je ne zapitati se što stoji iza ovako sumanute rasprodaje Ingre pred vikend????

Puknuti margin, eto tko i što, uvijek petkom. Sada gledaj odbijančinu.

Zadnji puta kada je Ludvigerica prodavala na 7,xx cijena je ubrzo pala na 4. Zanima me samo da li su prodavali i jučer i preključer jer to na stanju još nije vidljivo. Po prometu od jučer moglo bi se reći da su iskipavali.

New Report

Close