INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nakon silne akumulacije i skupljanja i trejdanja,a sa obzirom na Grčku koja je opatala i službeno,mogli bi potegnuti visoko.Ovisi o trejderim ,da li će se zadovoljavati se par kuna ili idu na skok.

peyo

Uskoro počinje igra najbrži prst [lol] [lol] [lol]

Veliki odlučili kapitalizirati dobit,
ne pale više ni oni nalozi od 0,01 kn na bidu. [bye] [bye] [rolleyes]

tko bi još trejdao?
hehe

Mesaja @ koliko si % napravio u ovim valovima? ja sam prezadovoljan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Pitanje je tko tu koga izuva…evo na primjer, ja koji se igram sa samo par100 k kn. sam prekjućer na početku trgovanja kupio 10k do 6,80 koje sam odmah riješio 7,06-7,10(2.000 čistaka) pa sam opet kupio 10k na 6,81 i jučer, sa samo 7000 tj 700H nabildao i kupio na otvaranju po 7,40 te sve skupa (17.000kom) riješio na čekiću po 7,67 i kapitalizirao još 10.000kn čistaka[smiley]
[/quote]
Ako tako nastaviš za 2-3 mjeseca moći ćeš cijelu INGRU kupiti i prodati dva puta u istom danu.
Naravno i pri tome masno zaraditi… [proud]


fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

koga izuvaju????? ove sto dokupljuju od 40 kn i cekaju da dodju na nulu dok se trejderi maste burecima .. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas ništa. Nije u redu petkom udarati po bureku.
Premasan je.
Čekam ponedjeljak i 8-smicu [kiss]


Danas ništa. Nije u redu petkom udarati po bureku.
Premasan je.
Čekam ponedjeljak i 8-smicu [kiss]

Ha, ha, ha ponedjeljak i 4-vorku misliš



fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Pitanje je tko tu koga izuva…evo na primjer, ja koji se igram sa samo par100 k kn. sam prekjućer na početku trgovanja kupio 10k do 6,80 koje sam odmah riješio 7,06-7,10(2.000 čistaka) pa sam opet kupio 10k na 6,81 i jučer, sa samo 7000 tj 700H nabildao i kupio na otvaranju po 7,40 te sve skupa (17.000kom) riješio na čekiću po 7,67 i kapitalizirao još 10.000kn čistaka[smiley]
[/quote]

Evo dokaza da nitko od velikih ne prodaje na ovoj razini.

dobro je dok ima likvidnosti, bez nje i ja se prebacujem na NB pumping dionice korf, ddjh, vpik

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)




fino izuvaju trejdere iz cipela, kad prodaju ne mogu se vratiti jeftinije

Pitanje je tko tu koga izuva…evo na primjer, ja koji se igram sa samo par100 k kn. sam prekjućer na početku trgovanja kupio 10k do 6,80 koje sam odmah riješio 7,06-7,10(2.000 čistaka) pa sam opet kupio 10k na 6,81 i jučer, sa samo 7000 tj 700H nabildao i kupio na otvaranju po 7,40 te sve skupa (17.000kom) riješio na čekiću po 7,67 i kapitalizirao još 10.000kn čistaka[smiley]
[/quote]

Evo dokaza da nitko od velikih ne prodaje na ovoj razini.
[/quote]
aha…ali niti ne kupuje [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close