INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra je pala -98%, šta to potvrđuje?

James, Vdkt ti je pao 97,86% (sa 4600 na 98 prije nekoliko dana), pa svejedno ulaziš. Valjda imaš neke razloge, možda jednog dana budu slični i na Ingri?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Je li ovo počelo s izlascima iz prvih 10?
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=INGR-R-A

nije dobro, nikako nije dobro [pray]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Drukeri….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



Je li ovo počelo s izlascima iz prvih 10?
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=INGR-R-A

nije dobro, nikako nije dobro [pray]
[/quote]

…ma dobro je…navikli smo! [lol]

Ne nije dobro-ne zavaravajte se /INGR-a može i na 6kn, ?
rekao može ,(ali uvijek postoji ALI,=VRIJEME )

HAHAAHA, i kako ne reagirati na drukove tipa STEČAJ. Pozivam sigurne u stečaj da položimo 50 000kn kod odvjetnika i ovjerimo potpise. Novac dobiva onaj čije se prognoze ostvare u narednih godinu dana. Vi stečaj ja ne. Zainteresirani neka mi se jave na PP i ostave br. tel ili mail.
Jasna je prodala jer je kupila novi auto a sa skrbničkog zbirnog je moglo izaći njih više ili jedan kooperant? Nije bitno. Ako bude višemilijunska rasprodaja sa spuštanjem do 3-2 kn onda je loše-ovo za sada je špekulacija i potreba prodavača.
Za kolegu koji mi predbacuje da sam 24 sata uz komp-radim do 16 i komp mi je pred očima, imam takav posao i nema potrebe da ga gasim na 3 godine. Ipak hvala na savjetu.
Pozz svima i uspješan radni dan i tjedan. Čuvajte zdravlje i obitelj.

neće uvijek biti ovako.

Imam neku lovu koja mi treba sjesti za mjesec dva dana i kupujem Ingru. Jer po ovim cijenama za par godina udvostručuješ ulog. Kao što reče Ljubo Jurčić da će za par godina velike europske firme pokupovati male hrvatske firme.

Vidiš Mrgud28, jedinice dobivam i ja jer znam da neće Ingra u stečaj, a ovi što ga drukom prizivaju dobivaju uredne stotke. Eee, pa ti vidi odakle puše vjetar. Burek mi se ogadio, a tako sam ga volio. Hehehe.

neće uvijek biti ovako.

1.OPPENHEIM IGOR-773.908-5,71-Osnovni račun-ZAGREB, HRVATSKA
2.PBZ D.D.-79.822-5,02-Skrb. račun-ZAGREB, HRVATSKA
3.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND-603.877-4,46-Skrb. račun-ZAGREB, HRVATSKA
4.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND-564.324-4,17-Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.VALAMAR ADRIA HOLDING D.D.-516.658-3,81-Osnovni račun-ZAGREB, HRVATSKA
6.HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND-511.349-3,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.TEHNIKA D.D. 451.800-3,34-Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D.-380.759-2,81- Skrb. račun-RIJEKA, HRVATSKA
9.TROMONT D.O.O.-319.970 2,36-Osnovni račun-SPLIT, HRVATSKA
10.LUDVIGER JASNA-316.350-2,34 Osnovni račun-ZAGREB, HRVATSKA


Imam neku lovu koja mi treba sjesti za mjesec dva dana i kupujem Ingru. Jer po ovim cijenama za par godina udvostručuješ ulog. Kao što reče Ljubo Jurčić da će za par godina velike europske firme pokupovati male hrvatske firme.

Samo one koje budu postojale u to vrjeme,i koje budu profitabilne dividendne dionice.
U što se ne ubraja ova dionica-no svatko upravlja sa svojom budućnošću i ima slobodan odabir.

http://www.seebiz.eu/za-zracnu-luku-zagreb-dvije-ponude-za-koncesiju-vazeca-samo-ona-francuskog-konzorcija/ar-20601/

neće uvijek biti ovako.

ovo je već zabrinjavajuće, koristi se svaka prilika da se iskipa po 10.000-15.000 komada….danas je bio H nalog s 14.000 komada na 6,90 kn…a pred kraj su bila još 2 naloga sa 6.000 i 8.000 komada na prodaji!
mogu se kladiti da je opet prodavao netko iz top 10
ovo već stvara bojazan da se ne prodaje bez veze, nego da netko ima dobre razloge što izlazi na ovako niskim cijenama! [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close