INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato i provodiš svaki dan 15sati na poslovnom.hr što ti je život divota,da su tebi dionice na 7mjestu u životu, ugasio bi laptop,i došao ovamo za 3godine, pričaj te priče nekom drugom.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Hvala na potpori ali objasniti ću ti još jednu stvar: Nekome je najvažnije u životu kako stoji cijena dionice-bilo koje(ili Ingre), nekome je najvažnije nešto drugo. Meni je moj minus na ZSE tek na 7 mjestu po važnosti. Bitno mi je da mi štima ono prije nje. Netko je u plusu na burzi ali mu je brak totalna koma, nekome se raspala obitelj, neko boluje od teške bolesti, neko je alkić, nekoga vara bračni drug, neko je upravo ostao bez posla… Zar će zbog plusa na burzi biti sretan a ostalo ne štima, ili barem jedno od toga?
Mudrost života je puno iznad burze i dobitka ili gubika. ŠTO JE DOBITAK U ŽIVOTU A ŠTO GUBITAK??? Onaj tko to shvati i praihvati blago njemu. Ja to ne mjerim ovim na burzi. Prema tome ako nekoga žališ, ti idi do njega i pomozi mu ako možeš. Pozdrav kolega i ne dozvoli da ti Burza bude nešto najvažnije što će ti predstavljati zadovoljstvo ili nesreću u životu. Pozz svima i ugodan vikend. Biće kišovit ali u dobrom društvu i zadovoljstvu ništa ne smeta. UŽIVAJTE.

Bravo Megido!
Odavno ljepsi i pametniji post nisam procitao ovdje.
Sada mi je jasno kako, uprkos svemu, uspijevas biti pozitivan i optimista…
Ugodan vikend i tebi.

ja se sve nadao da će ovdje biti kakvih pomaka
vidim megido1 i dalje ovdje dežuran, od bog te pita kojih nivoa
dajte mi dečki dojavite kad ćete igrati za pol kune po dionici da se mogu ubaciti
ne da mi se trošiti vrijeme i novac na ovo šibicarenje

Postanite Eu-robovi










osim ako netko NE TRESNE po Bidu !!
LP [cool]

Imam prijedlig-TRESNI ti po bidu pa završi taj val koji te muči, ionako si pun Ingre. Onda idemo valovima nazad na 20. Evo i ja dobivam jedinice a ne pišem o padu, tako da nam je isto. Možda ti dobivaš jer imaš Ingru a ne prodaješ? Pa hajde lupi po bidu, završi val i daćemo ti svi 100.

Rekao sam već nekoliko puta..TRESNUT ću negdje iznad 24 kn i "taj val ne muči mene, nego tebe" Ja npr. znam za njega a i pojedinci pišu o tome dobro, gdje i dokle, dok drugi misle da ne postoji. Uskoro to vidimo !!
Inače kako sam nebrojeno puta rekao, na gore spomenutoj cijeni sepotpuno povlačim s burze i radim ono što me sigurno ide i ne gubim NIŠTA, osim ako ne pandrknem !!
LP
[/quote]
rast do 24kn je nekih 350% na sadašnju cijenu….prilično neskromno, imaš li neki vremenski okvir za to?
[/quote]

350% [lol]
[/quote]
BAŠ [lol] [lol]
[/quote]
ne kužim čemu se smijete, prosvijetlite me….
[/quote]
Ovako kolega: Ako na kalkiću računaš onda je to pogrešno. Zašto? Pa ako računaš 7×350%=24,5, ako računaš 7×200%=14. ili 7×100%=7. Matematički je tako ali… Sada ti nama napiši što misliš o takvom računanju porasta u postocima. Možda si nešto zaboravio pribrojiti. Pozz, ništa strašno.
[/quote]
je, zeznuo sam a računam napamet…nije 350 nego 250%, svejedno prilično ambiciozan postotak i meni uopće ne bi bilo do smijeha da sam u ingri, izdržite dečki [wink]
[/quote]
Hvala na potpori ali objasniti ću ti još jednu stvar: Nekome je najvažnije u životu kako stoji cijena dionice-bilo koje(ili Ingre), nekome je najvažnije nešto drugo. Meni je moj minus na ZSE tek na 7 mjestu po važnosti. Bitno mi je da mi štima ono prije nje. Netko je u plusu na burzi ali mu je brak totalna koma, nekome se raspala obitelj, neko boluje od teške bolesti, neko je alkić, nekoga vara bračni drug, neko je upravo ostao bez posla… Zar će zbog plusa na burzi biti sretan a ostalo ne štima, ili barem jedno od toga?
Mudrost života je puno iznad burze i dobitka ili gubika. ŠTO JE DOBITAK U ŽIVOTU A ŠTO GUBITAK??? Onaj tko to shvati i praihvati blago njemu. Ja to ne mjerim ovim na burzi. Prema tome ako nekoga žališ, ti idi do njega i pomozi mu ako možeš. Pozdrav kolega i ne dozvoli da ti Burza bude nešto najvažnije što će ti predstavljati zadovoljstvo ili nesreću u životu. Pozz svima i ugodan vikend. Biće kišovit ali u dobrom društvu i zadovoljstvu ništa ne smeta. UŽIVAJTE.

[/quote]

NAJJAČE [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.youtube.com/watch?v=Rk8HdlbXTAA&feature=related

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Naravno da je firma u problemima (a koja danas nije?), sto pad dionice od 80% i potvrdjuje ali ako se izvuce iz problema, a vjerujem da oce situacija ce biti bajna za investitore koji udju na ovim razinama.

Ingra je pala -98%, šta to potvrđuje?


Ingra je pala -98%, šta to potvrđuje?

Stečaj?

Stečaj, s preustrojem…možda…ili ništa od navedenog.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Stečaj, s preustrojem…možda…ili ništa od navedenog.

šta bi se tu preustrojavalo? poslovanja i zaposlenih kao da ni nema, samo imovinu rasprodat i možda ime. [thumbsup]

Je li ovo počelo s izlascima iz prvih 10?
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=INGR-R-A

izlazi i pbz i ludviger jasna…nije dobro [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close