Crne brojke: U blokadi 326 tisuća građana i gotovo 24 tisuće poslovnih subjekata

Naslovnica Forum Komentari članaka Crne brojke: U blokadi 326 tisuća građana i gotovo 24 tisuće poslovnih subjekata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

28. lis 2015. – HDZ:

U Hrvatskoj je 320 000 blokiranih građana – najmanje toliko razloga je da pobijedimo na …. Toliko je razloga da izađemo na izbore i pobijedimo. … Ovakav model blokade ne postoji nigdje – osim u Hrvatskoj!

http://www.hdz.hr/vijest/nacionalne/iz-kostrene-u-hrvatskoj-je-320-000-blokiranih-gradana-najmanje-toliko-razloga-je

Ovakav model neplacanja ne postoji nigdje osim u Hrvatskoj,a Ovrhe traju po 15 godina jer ima pravo na zalbu na rjesenje o ovrsi,onda ide u parnicu za nedopustenost,onda kad ga odbije ovrsni sud i donese rjesenje onda ide zalba na to. Onda se trazi odgoda,onda ide procjena pa zalba na procjenu,pa onda izuzece suca, pa izuzece predsjednika suda. Onda dosuda pa zalba na dosudu, pa onda namira pa zalba na namiru i tako prodje 15 godina kamate udvostruce dug,a odvjetnicki troskovi ih utrostruce i sad bi ja Blokirane trebao zalit. Zao mi je mene sto sam pi.zda i redovno placam racune.
https://www.vecernji.hr/vijesti/za-banke-sam-bila-prestara-pa-sam-uzela-kobni-kredit-s-bandere-1231869
Eto sva sreca kad dodje zivi zid na vlast nitko nece placat racune ni vracat kredite i dugove,a umisto jagoda dilit ce ispred HNBa jahte i mercedese. Pusit cemo probrano i mazat na debelo. Zivio Pernar,Vili i Bunjac.

Nekako se nameće zaključak da će znanstvenici morati zaštititi majmuna zajmodavca od majmuna dužnika. Međutim, u kavezu je pet majmuna kojima se ta ideja ne sviđa..

https://www.jutarnji.hr/komentari/pise-gojko-drljaca-ako-u-godinama-koje-dolaze-budemo-nasjedali-na-populisticke-slatke-kolacice-ispast-cemo-majmuni-isprike-majmunima/7426668/

Za ovu trenutno LOŠU SITUACIJU – kriva je država.
Nakon što smo predali POREZNE PRIJAVE POREZA NA DOBIT S 30.04.2018 za 2017.
već za 15 dana STIGLA JE OPOMENA POREZNE UPRAVE …i namjera da se , ako se sve ne podmiri
u roku 7 dana …naplate ovršno..
Povukli smo novac s portfelja….jer su i drugi počeli paničariti u zdravstvu…..i podmirili najosnovnije…

Nema naznake nikakvih olakšica, smanjenje porezan, prirezam dobiti, dohotka —bilo čega!!!!

POLITIČKA HOBOTNICA …sve će usisati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Za ovu trenutno LOŠU SITUACIJU – kriva je država.
Nakon što smo predali POREZNE PRIJAVE POREZA NA DOBIT S 30.04.2018 za 2017.
već za 15 dana STIGLA JE OPOMENA POREZNE UPRAVE …i namjera da se , ako se sve ne podmiri
u roku 7 dana …naplate ovršno..
Povukli smo novac s portfelja….jer su i drugi počeli paničariti u zdravstvu…..i podmirili najosnovnije…

Nema naznake nikakvih olakšica, smanjenje porezan, prirezam dobiti, dohotka —bilo čega!!!!

POLITIČKA HOBOTNICA …sve će usisati.


prije 15ak godina, poslao sam dopis u PU da mi odobre plaćanje poreza na dobit u tri, četiri rate nakon predaje FI, kao što pišete došlo je rješenje, plati za 15 dana ili slijedi blokada, ništa se nije promijenilo, sve je isro kao prije, čemu se čudite, znate li koliko je danas više uhljeba pri jaslama u odnosu na razdoblje prije 15 godina


Za ovu trenutno LOŠU SITUACIJU – kriva je država.

Defincija: Drzava je organizirana drustvena zajednica ujedinjena pod zajednickim politickim sustavom.

Drzava = stalno stanovnistvo koje nastanjuje definirani teritorij. Drzava to si ti i ljudi koji zive oko tebe.

Dakle za losu situaciju si kriva upravo ti.

Postoji samo jedan nacin da se situacija promjeni na bolje; da se ti promjenis na bolje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Twixer , ti nemaš blage veze s poduzetništvom, a još manje s novcima, porezima i sličnim detaljima..

ROMI U BLOKADI ZBOG DUGOVA ZA TELEFONE …

Kad spominju blokirane račune, prva pomisao su mi Romi, njima je to normalno, pa ipak neki dan
smo popričali oko toga, i pitala sam ih…Zbog čega su im blokirani računi…što im je najveći problem,
a umjesto struje, i sl…oni su svi redom rekli: MOBITELI!
Mobiteli??? Pa, kaj ste dužni za račune? KOliko?
Cifre – da Vam se zavrti u glavi , ali uglavno svi preko 7.500,00 kuna po glavi odrasle osobe…a
jedna čak 35.000,00 kuna …..Prijetnja ovrhom?
Pa, sad mi jasno!
Kad se država preserava – da će pomoći BLOKIRANIMA …ona, ne misli, na blokirane, zbog kredita
za stanove, račune za režije, dugove po prekoračenjima , kreditnim karticama i sl….
ONI ĆE ODBLOKIRATI …ONE – koje su prevarili?!

Romi su ispričali, kako su im došle firme, sklopiti ugovore…namamili su ih lijepim, svjetlucavim
igračkama, pokazali im sve hebene opcije i radosti tehnike komuniciranja , spajanja-.—-
UGOVORI- na 2 GODINE , naravno! Rate? Ispod 500 kuna- NISU…
Pa, pitam ja Rome…gdje Vam je bila pamet , kaj ste to potpisivali…????
Mnogi nisu ni pismeni , ne znaju ni čitati…u jednoj obitelji i muž i žena duguju ukupno 17.000 kuna
za MOBITEL….

E, lijepo ste ih zeznuli……I sad ćete ih ” odblokirati”?

Mamicu, Vam lažljivu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Broj blokiranih je najvise skocio kad su miamini crveni kmerovi dosli na vlast i izmjenili Ovrsni zakon. Najvise su ljudi blokirani za mobitele jer su ih prevarili.Ja nikako ne znam kako meni nikad ne dodju te varalice s mobitelima,kreditima… Nasi ljudi su generalno id.ioti kojima je pokazivanje najbitnija stvar. Ako ima mobitel to je namanje Ajfon ili Samsung S9 da mogu sto kvalitetnije prdit po fejsu. I sad bi ja te idio.te trebao zalit?!

New Report

Close