INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet dobra prilika za smanjiti ulaz…
I tako već 10000 puta… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!

Ajde nek se svi fino iskrcaju, srušite je na 1kn da bude nezanimljiva burekđijama pa ajmo ispočetka.

Shvatite da se ne može zaraditi za burek ako prodajete sa gubitkom

Ima svega na ovoj burzi


A zašto mislite da će više biti takvih padova?????????????????
Padovi su bili uzrokovani izlaskom fondova po smiješnim cijenama,a zašto,jer im je naređeno iz matičnih zemalja da se lova mora pojaviti.A šta će prodati- pa Ingru koja je najlikvidnija,jer će kupiti po jeftinije puno više komada dignut cijenu i vuk sit ,a koza cijela.A naši trejderi burekđije svaka im čast su se samo prikrpili fondovima i nakon njih nastavili plašenje i uzimali za burek……a to najviše ide u prilog .—————–FONDOVIMA.
Sad pogledajte zadnjih par dana trgovanja,gdje sam im najavio rat.Prvo najbolje se maknut 20 do 30 lipa od aska,jer to je cifra na koju igraju,a zatim im lagano skidat sa aska odnosno razoružavati ih.Također sam im otvoreno rekao da imam 8 naloga na bidu,a ne znaju gdje.Uglavnom svi su lijepi.Ako fondovi i krenu u prodaju,opet ću se natrpati,i povećati portfelj te smanjiti ulaz.Do kada tako……….pa dok Ingra ne krene sa debelim rastom.Kad će to biti-nemam pojma šta se mene tiče može sutra a može i na proljeće,ako ne na ljeto, do sljedeće zime sigurno.Vijesti će dolaziti jedna za drugom,a kad se fondovi dovoljno natovare ići će gore.
SRETNO SVIMA!

Kažeš ‘kad se fondovi dovoljno natovare’!? Pitanje je da li se oni uopće tovare, ili od nas prave tovare.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.
[/quote]
da ali u panjevima ces gledat tih svojih 7,50 [lol]

Kakva je ovo igra skrivača, više skrivenih među prvim nalozima i na bidu i na asku, nego vidljivih!
Ovo je posljednji pritisak prije objave FI! [thumbsup]


Kakva je ovo igra skrivača, više skrivenih među prvim nalozima i na bidu i na asku, nego vidljivih!
Ovo je posljednji pritisak prije objave FI! [thumbsup]

misliš prije rasta ili?





Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.
[/quote]
da ali u panjevima ces gledat tih svojih 7,50 [lol]
[/quote]
Hajde da bude točije 7,70 kn, ali koliko vidim ovdje ako navedeš da ide gore dobiješ 3 ili dole, opet 3. No iskreno, volio bih da ide gore jer sam sada 100% samo u ingri, a imam i razlog.
LP

Sokol ga nije volio ... Mrgud !!






Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.
[/quote]
da ali u panjevima ces gledat tih svojih 7,50 [lol]
[/quote]
Hajde da bude točije 7,70 kn, ali koliko vidim ovdje ako navedeš da ide gore dobiješ 3 ili dole, opet 3. No iskreno, volio bih da ide gore jer sam sada 100% samo u ingri, a imam i razlog.
LP
[/quote]

I ovi što prodaju valjda imaju razlog, ali nekako mi se čini da vam se razlozi ne podudaraju.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!






Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.
[/quote]
da ali u panjevima ces gledat tih svojih 7,50 [lol]
[/quote]
Hajde da bude točije 7,70 kn, ali koliko vidim ovdje ako navedeš da ide gore dobiješ 3 ili dole, opet 3. No iskreno, volio bih da ide gore jer sam sada 100% samo u ingri, a imam i razlog.
LP
[/quote]

pa daj molim te podjeli to sa nama. čemu tolika tajnovitost. LP







Kada bi ovi na Asku znali što čine, plakali bi, ali bez obzira na njihove skrivene naloge 8,39…8,40,, ingra danas ima samo jedan smjer. Dok to Bidaši skuže, proći će baka s kolačići !! [angry]

što ti to znači?
[/quote]
7,50 kn.
[/quote]
da ali u panjevima ces gledat tih svojih 7,50 [lol]
[/quote]
Hajde da bude točije 7,70 kn, ali koliko vidim ovdje ako navedeš da ide gore dobiješ 3 ili dole, opet 3. No iskreno, volio bih da ide gore jer sam sada 100% samo u ingri, a imam i razlog.
LP
[/quote]

I ovi što prodaju valjda imaju razlog, ali nekako mi se čini da vam se razlozi ne podudaraju.
[/quote]
prodaju zato sto se TA mora ispoštovati …odavno su crtani ovi targeti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close