Azerbajdžan je ono što je Dubai bio prije 10 godina

Naslovnica Forum Komentari članaka Azerbajdžan je ono što je Dubai bio prije 10 godina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čim vidim Vidoševića odmah znam da niš od toga ako neće biti “kvalitetno popraćeno” značajnim “privatnim ulaganjem” u njegov bankovni konto.

da je to bio informativni sastanak, onda bi se valjda našao netko pošten da azerbejdžance informira kako se kod nas ne isplati ni pokušavati ulagati, jer se apsolutno sve investicije blokiraju, posebno u dalmaciji, gdje se 100% blokira sve.

prijateljstvo i dugoročna suradnja se postižu povjerenjem i poštenjem, a najpoštenije bi im bilo reći: “dok ne čujete da se radikalno reformiralo pravosuđe, ne gubite vrijeme na nas”.

Ako duša od čovika Nadan kaže da je dobar sastanak, ja mu apsolutno vjerujem. nadan je 20 godina jedan od ključnih igrača na hrvastkoj gospodarskoj sceni, i negov posao je vidljiv iz daleka…drago mi je što imamo na čelu takog vrlog i pametnog Nadana. Nažalost svi nejgovi menadžeri i dobitnici zlatne kune u Remetincu krate dane. Nadan se još uvijek dobro drži…

je to nekad bio Bizant?

New Report

Close