INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

STFACA@
Aj nam onda Vi kolega savjetujte na koliko ovaj puta da se "iskipamo"! Ja bih prije rekao da se Vi niste na vrijeme "ukipali" jer Vam je naravno i na 11 bilo preskupo. U stvari Vama bi i na 0,1 kuna bilo skupo. Neki su jednostavno rođeni kao "medvjedi"! Ovaj put iskipavanje na 25,50! Do tada "brundanje"! [smiley]

For the typical retail investor, day trading isn’t investing, it’s gambling. If you want to gamble, go to Las Vegas; the food is better.
http://www.investorhome.com/daytrade/profits.htm


STFACA@
Aj nam onda Vi kolega savjetujte na koliko ovaj puta da se "iskipamo"! Ja bih prije rekao da se Vi niste na vrijeme "ukipali" jer Vam je naravno i na 11 bilo preskupo. U stvari Vama bi i na 0,1 kuna bilo skupo. Neki su jednostavno rođeni kao "medvjedi"! Ovaj put iskipavanje na 25,50! Do tada "brundanje"! [smiley]
pa zar vam nije dosta da nakitite raju od 11-18kn e kolega kolega…

dok se ovi sitni špekulanti ne maknu od tuda neće biti dobro…

Gospodo, dok mi mali saznamo zašto dionica raste uvjek bude kasno tj. izgubimo barem cca 30% od potencijalne zarade, zato ovaj put pamet u glavu jel se bliži 10 mjesec!!

Strpljen-spašen [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Možda ovaj put rast bude opravdan, to jest možda se odlučilo da se cijena digne na prihvatljiviju razinu za dokapitalizaciju. Ako se ima na umu neki novi projekt i ako je rast upravo to prouzročilo, onda ga nitko neće moći spriječiti. Protiv "velikih" se ne može igrati, može im se samo pridružiti. Takvi "vlakići" gaze sve pred sobom. Budemo uskoro vidjeli o čemu se zapravo radi!

Mene sve jako asocira na prethodni rast kad je Ingra također bila srušena na 11 kn pred objavu Alžira (55 mil.EUR posao), a onda je nenadano, bez nekog jasnog razloga počela rasti sve tamo do 18 kn kada je objavljen razlog rasta, ali tad je cijena već bila na vrhuncu.
Ne bi me čudilo da se opet ponovi ista priča, čeka se Rusija, poslovi s Bonattijem itd. pa moguće da su insajderi već danas načuli i krenuli u špoping [proud]
[/quote]

slažem se s kolegama, ovaj rast previše miriši na insajdersko kupovanje pred objavu posla ….ono što sam do sada naučio kod iNgre je da treba na vrijeme uskočiti u vlak kad tek kreće jer kad krene rast ovdje ne traje 1 dan [cool]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ma nije vjerovatno nikakav posao u điru već je cijena preniska,a za mjesec dana dolazi velika likvidnost od ine…doduše ovaj posao u alžiru nije malen..i znatno će pomoć
i ingri da se izvuče iz gliba,ako se izvuče iz gliba ni 40 kuna nije nemoguća misija,a izgleda po svemu sudeći da će ingra biti hrvatski fenix..ne bi pbz bio prvi vlasnik…talijani prvi vlasnici dionica ingre a sklopili pakt sa opet talijanima ha zanimljivo..dakle oni ipak znaju malo više od nas..ovo bi mogla završiti kao pozitivna priča,a mgma vjerovatno neće….

Mirise na nov posao.

Danas je idealno za saznat jeli ovo inside kupnja, ako nastavi rast uz ovakvo crvenilo vani, stvari su jasne.
Ako uprati tržište, onda je lažna uzbuna i već zaboravljeni bull trap.

Tko zna, možda je stvarno neki novi posao pred potpisom, a možda Ingra polako raste jer je turbo jeftina za dionicu firme koja se spasila od kraha i koja dobiva nove (velike) poslove i to na inozemnom tržištu…..
Zato ja prodavati neću, samo lagani dokup i povećavanje količine u portfelju jer ovo su smiješne razine cijena

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


ma nije vjerovatno nikakav posao u điru već je cijena preniska,a za mjesec dana dolazi velika likvidnost od ine…doduše ovaj posao u alžiru nije malen..i znatno će pomoć
i ingri da se izvuče iz gliba,ako se izvuče iz gliba ni 40 kuna nije nemoguća misija,a izgleda po svemu sudeći da će ingra biti hrvatski fenix..ne bi pbz bio prvi vlasnik…talijani prvi vlasnici dionica ingre a sklopili pakt sa opet talijanima ha zanimljivo..dakle oni ipak znaju malo više od nas..ovo bi mogla završiti kao pozitivna priča,a mgma vjerovatno neće….

ovo vaša izjava zaintrigirala, ima tu nešto…: "talijani prvi vlasnici dionica ingre a sklopili pakt sa opet talijanima.." [proud]

alžir,tunis,brijuni,kosovo,rusija………da samo jedan projekat upali do kraja godine ingr će biti strahovito torpedirana….

New Report

Close