INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je u dnevniku spomenuta Ombla , samo nakratko da krece .

Ingragradnja je preskočila i Ludvigericu po broju dionica!


Posslije 12 saati INGRA je slijedila pad CROBEXA ,CROBEX je slijedio Evropu i sve moguće futurese .Još je na kraju i dobro završilo.

Ako tako razmišljate, kolega……kakva je prognoza za ingru u ponedjeljak?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ingragradnja je preskočila i Ludvigericu po broju dionica!

Problem je što za te dionice izgleda nisu NI KUNU potrošili, sve trejdanjem gore-dolje preko Erste-a ?
Ono što mi nedostaje je broj dionica, jer zarada je trebala biti preko 120.000 dionica ovim trejdanjem, ali za tri radna dana ćemo vidjeti da li sam dobro izračanuao.

Tako da se dobija lažna slika kako Ingradnja kupuje dionice ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ingragradnja je preskočila i Ludvigericu po broju dionica!

Problem je što za te dionice izgleda nisu NI KUNU potrošili, sve trejdanjem gore-dolje preko Erste-a ?
Ono što mi nedostaje je broj dionica, jer zarada je trebala biti preko 120.000 dionica ovim trejdanjem, ali za tri radna dana ćemo vidjeti da li sam dobro izračanuao.

Tako da se dobija lažna slika kako Ingradnja kupuje dionice ?

[/quote]
E pa Loris, uvijek me iznenadiš komentarom!
Da li su istrejdali, otuđili, ukrali, kupili za keš, na dug, za drogu ili cigarete, ili Bog te zna šta te dionice, to ne znam. Ali da su povećali broj to je vidljivo! Zašto im dozvolite da Vas "istrejdaju", to se pitam već duže vrijeme? [rolleyes]

@djia
Ma, naravno…….samo mislim da neće baš biti ni za kruh…….vidi semafore vani

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vidim, i ne sviđa mi se, na svim portalima bruje o 1250 potpori S&P. zanimljivo će biti gledati da li će kirurški ga odbiti ili će retaileri krenuti u kupovinu već malo iznad te granice. ako probije taj SMA200 svi se slažu da će u bear. kako bilo na ingri se uvijek da okrenuti dnevni trejd bio dobar ili loš dan.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)



Ingragradnja je preskočila i Ludvigericu po broju dionica!

Problem je što za te dionice izgleda nisu NI KUNU potrošili, sve trejdanjem gore-dolje preko Erste-a ?
Ono što mi nedostaje je broj dionica, jer zarada je trebala biti preko 120.000 dionica ovim trejdanjem, ali za tri radna dana ćemo vidjeti da li sam dobro izračanuao.

Tako da se dobija lažna slika kako Ingradnja kupuje dionice ?

[/quote]
Hočeš reći da su trejderi ostali bez 120tisuća dionica. pa baš čudno,ovdje su svi izlazili na 18,40 a ulazili natrag na 15. a da ne govorim onaj val prije kad su svi kupovali po 11. pa tko je onda popušio te dionice, nisam primjetio niti jednu osobu na ovoj temu da je rekla,izgubio sam 500 dionica ingre kroz trejd. barem bi znao da je iskren a ne lažov kao večina ovdje

idući tjedan će bit bolje...


današnje stanje top10 dioničara ingragradnje povećalo se za 65.000 dionica!

nije im prvi put da naglo skoče,pa za par dana naglo opadnu u top10, to su već radili. oni više nemaju veze s ingrom nego izgleda da se bave trejdanjem i to prilično uspješno, za razliku od većine malih dioničara ovdje [bye]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

a i ne bi ja rekao da je ingra gradnja ”istrejdala” jer su riješili tih 60.000kom od 12-15, a ”kupili” natrag preko 16. nije baš neki trejd zar ne? mislim da se tu radi o prebacivanju šupljeg u prazno, založnim dionicama, kooperantima, tko će ga znati. ali sumnjam da se i jedna dionica s njihovog računa proda ili kupi na burzi.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

@djia
Bojim se da će ga probiti. Ali u pravu si za ingru……ona je izuzetak od pravila, zato me i interesira. Ostatak grobexa će fijuknuti…….po meni, dosta.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Šta li neće smisliti kako bi kupili jeftinije. Najbolja da pokušate baciti čini kod babe gatare.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close