INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iznad 7,40 kn na kupnji je preko 60.000 komada! [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Mislio sam pozitivno, na snagu kupnje.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

– ovjde se akumulira na vecim razinama nego ranije, vecina dionica prelazi po asku
– vrlo lako moguce da ovaj put prijeđemo preko psihološke granice 12.75kn
– valja biti vrlo oprezan

uzivajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Svim pripadnicama ljepšeg spola (a imaoci su, jelte, stanovite dionice) želim sretan dan žena. Istina nije da ostale kolegice zanemarujem, pa i njima želim to isto.

E a sada opet gore, to je ono što sam rekao da mrzim [angry] gore, dole, rast pad.. Sada ploča se okreće i idemo do onih vaših 8 kn (hoću 100-ju) !! [angry]

I very much love INGRA !!

Čeka se ove kolebljivce da prodaju i onda šprih na 8.
Krajem dana.


Čeka se ove kolebljivce da prodaju i onda šprih na 8.
Krajem dana.

Neka se ne naljute, ala su blentavi, pa samo neka pogledaju u graf čak i ovaj koji kasni, kao i naš HŽ, i sve ima da im bude ne(jasno) !! [angry]

I very much love INGRA !!

Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]
U prvoj minuti trgovanja preko 22 tisuće komada sve govori o trendu, slično je bilo i jučer!


Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]

Ma ja bih na ovo samo dodao da je to stoga jerbo se radi vlić (iV) pa se tu igraju ovi sitni s abecedom i zarađuju dakako po nekoliko stotina kunića, ali što kada sada krene brzi za ZG (IC) koji nestaje ni u Novskoj… E neka se ukrcaju ili neka iskaću kroz prozor u Novoj Kapeli, baš me briga !! [angry]

I very much love INGRA !!



Kom krivo, kom pravo, ali situacija je slična jučerašnjoj. Stabilan rast uz oscilacije zbog izlaska onih koji se zadovoljavaju s 5 – 7%. Lijepo za vidjeti, polako se preobražavamo u "no stres dionicu"! [wink]

Ma ja bih na ovo samo dodao da je to stoga jerbo se radi vlić (iV) pa se tu igraju ovi sitni s abecedom i zarađuju dakako po nekoliko stotina kunića, ali što kada sada krene brzi za ZG (IC) koji nestaje ni u Novskoj… E neka se ukrcaju ili neka iskaću kroz prozor u Novoj Kapeli, baš me briga !! [angry]
[/quote]
Sinoć sam izračunao da je u "nepovrat nestalo" oko 110 tisuća dionica u pokušaju rušenja cijene jučer, i preključer. Dakle ekipica "mala" (ima ih više) se opekla i čisto sumnjam da će se i danas odvažiti na slične igrarije. Ne trza više nitko na te fore, neka nova vremena nastupila!


"no stres dionicu"!
nos stres je bilo 2006-2008 ,kupi i dodavaj nule…nikad vise …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Što fali dodavanju 2,3 i četvorki?
Možda čak i petica?

stabilan rast po pola kune na dan, nije loše….a onda će za dan-dva biti blokada odmah na otvaranju i nova referentna cijena od 10,xx kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pošto je drugi tjedan ta objava vlade,ostati vani bila bi ludost, mozda se varam… al vidit ćemo,a bananaman još drži par poslića spremnih ako zaškripi,i još onaj dug… pa valjda će je nešto održat da ne ide više ispod 6.. a plus tome i mrgud više ne spominje onih 5,5 koje je neki dan nacrtao… jel to kupovni ili prodajni signal”?
i sad kad sina to još začini jednima grafom..

idući tjedan će bit bolje...

Počelo se lipariti kao na HT-u. Biće da su isti i na bidu i na asku. Čemu sve to vodi nije mi jasno ali perspektivno idemo Up prema 30,50,100, e sad da li preko 5,6 kuna ili preko 10?

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close