INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prosječna 17,36 , kome se to isplati prodati po cijeni koja je -5% u ponedjeljak.

Moja prognoza je da kreće kontranapad s lijeve strane i današnje zatvaranje oko današnjeg prosjeka.

Evo ga ponovo isti scenarij. Cijena spuštena na kunu manje od maksimalne a onda opet nazad preko maksimale. Hoće li i danas završiti tako?

neće uvijek biti ovako.


Zar vam je softwear pukao, pa čekam već 12 minuta da napumpate bid i prodam, a rekao sam da neću biti niti 2 minute u Ingri ?

Što da sada radim s ovim dionicama, računao sam na vaš program [lol]

a kužim,

u program ste unosili HOROR elemente pa je potrajalo [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

nema ovdje pomoći s ovako ogromnim free floatom, gdje nitko od većih ulagača ne kupuje i time stabilizira cijenu dionice. idući tjedan možemo očekivati novi tobogan na 15 kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Već sam nekoliko puta pisao o tome da će se glavni prekrcaj iz "drhtavih malih ručica" odvijati upravo na cijeni između 17 – 18. Ta cijena je prihvatljiva većini koperanata, naročito onima koji su preživjeli pad na 11 kuna. Na ovoj razini se odvija posljednje "čerupanje", a kada se istresu svi plašljivci, onda ide lagano preko 20. Ovaj puta nema povratka, uskoro će te to i sami zaključiti!
[wink]

a tako se stvari zaista i odvijaju! jadni kooperanti, a još jadniji burekdžije. ove prve još mogu i razumijeti, iako teško, ali ove druge… njima zapravo uopće nije došlo do mozga što današnja vijest znači za tržište kapitala. a osobito za ovako potcijenjene dionice kao što je ingra.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Ovi prometi iz dana u dan impresioniraju!!!
A bez promjena u top 10!

4 miliona nije loš promet a izgleda da će tu ostati danas ,,,vidjet ćemo u ponedjeljak gdje ćemo ići…


Tko je drži od početka godine nije ništa zaradio. Ja sam trejdao par puta i imam oko 45% zarade na njoj. Ispada da definitivno nije za long poziciju 🙂

Nije ni izgubio. A što si ti jedan zaradio njih 10 je moralo izgubiti. Pa kad se opeku odlaze ili se opamete. Tako se dešava i sada. Ovi šro su prodali na 17 i manje definitivno gube. Klackalica ih samljela. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.


Ovi prometi iz dana u dan impresioniraju!!!
A bez promjena u top 10!

impresionrirajuće je jedino kako maheri sruše i kupe INGR na 15 kn pa je dignu na +17 kn gdje se iskrcaju i tako u krug
zato nema promjena u top 10 jer oni niti kupuju niti prodaju


Ovi prometi iz dana u dan impresioniraju!!!
A bez promjena u top 10!

Kada budu vidljive promjene, onaj tko ne bude nakrcan dionicama, doslovno će mu se "pušiti iz ušiju" od muke! [smiley] [smiley] [smiley]



Ovi prometi iz dana u dan impresioniraju!!!
A bez promjena u top 10!

Kada budu vidljive promjene, onaj tko ne bude nakrcan dionicama, doslovno će mu se "pušiti iz ušiju" od muke! [smiley] [smiley] [smiley]
[/quote]

Misliš kao što se tebi puši na HPB- u
Pozdrav od H.K.


ode se prekrcaj radi od početka godine .mislim da je besmisleno spominjanje koperanata, jer ovo je jedna obična trliš dionica. ogromna količina, prihvatljiva cijena,vrlo likvidna, dušu dala za svakog ko želi biti u njoj nekoliko dana. tu je stvoreno jedno ogromno krdo kojim se vješto manipulira. budući poslovi koje ingra bude dobivala će normalno dizati cijenu uglavnom špekulativno jer fundamentalno nemože i zbog toga će biti uvijek velika volatilnost.kako se poslovi budu ugrađivali u fundament tako će se i njena volatilnost smanjiti i onda se može očekivat stabilizacija, pogotovu što će RSS tad već biti napravljen. a do tada ćemo se nagledati tobogana.

New Report

Close