INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vaš link

Slučajnost ili ne ? Danas Večernji piše o Libiji , na Index-u špekulitaju o poslu Ingre u Libiji a pred par dana priča o poslu u Alžiru ? Ili se nešto sprema ( pozitivno ) ili se špekulira sa ciljem iskrcavanja. A meni prigovaraju da drukam , a šta su tek novinari ? Drukeri na treću !

Da smo i malo pravna država da ne kažem normalna za ovakve vijesti i to službeno dostavljenje
burzi vrjednosnih papira netko bi trebao završiti s licicama na rukama.

Za sve :

DLKV = 247,00 kn = – 2,48%
IGH = 1.820,00 kn = – 2,93%
INGR = 17,00 kn = + 1,25% [thumbsup]

Za one pametne, i vise nego dovoljno…



Vaš link

Slučajnost ili ne ? Danas Večernji piše o Libiji , na Index-u špekulitaju o poslu Ingre u Libiji a pred par dana priča o poslu u Alžiru ? Ili se nešto sprema ( pozitivno ) ili se špekulira sa ciljem iskrcavanja. A meni prigovaraju da drukam , a šta su tek novinari ? Drukeri na treću !

[/quote]

Dva posla?

bit će bolje................


Za sve :

DLKV = 247,00 kn = – 2,48%
IGH = 1.820,00 kn = – 2,93%
INGR = 17,00 kn = + 1,25% [thumbsup]

Za one pametne, i vise nego dovoljno…


dedo to se mjenja svake sekunde. sad je red da se krene prema 17,50

idući tjedan će bit bolje...


imate sad 255.000 kom na asku
pa kupjujte ako vjerujete ovim m….-ima
neki dan bilo svega 120.000
dionica na prodaji na lopate,kako to ,a tako dobra vijest

E moj many, sa takvim načinom razmišljanja nikada nećeš imati many. Čemu žurba, pa veliki vide da im i na ovoj cijeni spremno prepuštate dionice. Zašto bi žurili? Malo ti se “profesionalni softver” pokvario!

nevjerojatno kako buja prodaja na 17 kn, čim se počisti, evo novih 5-10.000 komada i tako non stop [embarass]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Ingrin-misteriozni-posao-od-56-milijuna-eura?homesrclink=carousel

Ovog proljeća, Ingra je, primjerice, sklopila sporazum o poslovnoj suradnji s ruskim tvrtkama Mašinoimport i Interaktiva, koji Ingri otvara mogućnosti izvođenja infrastrukturnih radova i investicijskih projekata na području Ruske Federacije i to u energetici, izgradnji prehrambenih i industrijskih postrojenja te izgradnji i rekonstrukciji luka, stadiona i turističkih objekata. Dogovoreno je da se suradnja proširi na tržišta trećih zemalja.

Ingrino poslovodstvo krajem prošle godine ugostilo je i predstavnike ruske banke Rosbank s kojima je razmatralo mogućnosti suradnje u gradnji raznih objekata u Tulskoj oblasti u Rusiji i na području cijele Ruske Federacije.

Tada je predloženo osnivanje zajedničke kompanije za gradnju niza infrastrukturnih, industrijskih i stambenih objekata i javnih ustanova.
Iz Ingre je najavljen i njezin angažman u obnovi jedne Hidroelektrane Haditha u Iraku. Taj posao vrijedan je 5,8 milijuna eura, ali je najavljeno kako Ingra planira nastavak radova na ostalih pet jedinica te elektrane.

Kome se žuri neka proda,a onaj tko kupuje dugoročno zna zašto kupuje!

Pozdrav INGRAŠIMA!!! 🙂

prodajte dok još imate kome,
pohlepa je gadna stvar


prodajte dok još imate kome,
pohlepa je gadna stvar

reci na koliko kn cekas da znam odmah tebi prodati.
[proud]

jel me netko od uvaženih forumaša može podsjetiti koje ono godišnje doba počinje za 20 dana.
nešto me skleroza žešće piči zadjne dane…



prodajte dok još imate kome,
pohlepa je gadna stvar

reci na koliko kn cekas da znam odmah tebi prodati.

vojna tajna
[proud]
[/quote]
[lol]

New Report

Close