INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako su razvaljeni plašljivci, svaka čast! sad polako treba sakupljati na 17 kn prije nego naglo potegnemo na 20 kn! [thumbsup]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!





Ne kužim ove jedinice , pa nisam ništa napisao šta nije istina !!!

ajde drukeru šuti! prodao si i sad drukaš za pad da se ukrcaš par lipa jeftinije, prejadno!
[/quote]

Pa još najbolje da kupim pa tek onda drukam za pad ! Ti si kupio pa drukaš za rast , prejadno !
[/quote]

Draga premijerko , kupio sam na 16,5 kn , mogu li sada drukati na rast ili moram i dalje na pad ?

[/quote]
Daj na pad, ja sam stavio neke druge dionice na prodaju,dok prodam da se cijena održi na 16.50 [lol]

idući tjedan će bit bolje...


Najbolji su ovi što se pale na ovo što se ovdje piskara , da li netko normalan može uopće pomisliti da nešto od ovih gluposti na ovom forumu utječe na cijenu dionica. Psihologija je davno objasnila ponašanje krda na burzi. Pročitajte malo one mudre i iskusne investitore koji trguju malo duže od ovih par godina na ZSE, recimo 60 god. dok nije bilo ni interneta ni foruma. Ovo pisanje je samo zabava dok gledamo kako se kupuje i prodaje.

A je li, nemoj se iznenaditi ako ti pokucaju na vrata.

Vaš link

Koje brutalno iskrcavanje,a treba i popuniti onaj gap ispod kad je naglo naraslo bez vijesti.



Najbolji su ovi što se pale na ovo što se ovdje piskara , da li netko normalan može uopće pomisliti da nešto od ovih gluposti na ovom forumu utječe na cijenu dionica. Psihologija je davno objasnila ponašanje krda na burzi. Pročitajte malo one mudre i iskusne investitore koji trguju malo duže od ovih par godina na ZSE, recimo 60 god. dok nije bilo ni interneta ni foruma. Ovo pisanje je samo zabava dok gledamo kako se kupuje i prodaje.

A je li, nemoj se iznenaditi ako ti pokucaju na vrata.

Vaš link

[/quote]

nisan zna razlog zašto su neki naglo prestali pisat…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo





Ne kužim ove jedinice , pa nisam ništa napisao šta nije istina !!!

ajde drukeru šuti! prodao si i sad drukaš za pad da se ukrcaš par lipa jeftinije, prejadno!
[/quote]

Pa još najbolje da kupim pa tek onda drukam za pad ! Ti si kupio pa drukaš za rast , prejadno !
[/quote]

Draga premijerko , kupio sam na 16,5 kn , mogu li sada drukati na rast ili moram i dalje na pad ?

[/quote]
HA-HA-HA…..

Ingrin misteriozni posao

Zbog naravi projekta i statusa investitora, informacije o sklopljenom poslu ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo ugovornim stranama

Svašta koji muljatori,pitanje je uopće o čemu se uopće tu radi.
Da li će uopće biti išta od toga
Osim što se neki trebaju iskrcati to se zna.

samo da kažem dragom lorisu da još nisam prodao dionice haha
zar mislite da su mirovincu bedasti, znaju oni uđta ulažu
vidim ja ingru uskoro uduplo
nije nagovor na kupnju to je moje mišljenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

igrač-kako su sve tvoje poruke vidljive dok od mnogih drugih još nisu moderirane-a nisi mi prijatelj??? Kakva je to protekcija???

neće uvijek biti ovako.


Ingrin misteriozni posao

Zbog naravi projekta i statusa investitora, informacije o sklopljenom poslu ne mogu se učiniti dostupnim javnosti već ostaju poznate samo ugovornim stranama

Svašta koji muljatori,pitanje je uopće o čemu se uopće tu radi.
Da li će uopće biti išta od toga
Osim što se neki trebaju iskrcati to se zna.

Ništa misteriozno i sumnjivo – radi se o vojnom projektu, koliko se meni čini:

ja nisam druker ali evo ovaj put drukam. daj tu blokadu više! više mi nije ni bitno koja samo nek bude blokada.


Ovo se zove fakultetsko šišanje ovaca. Spuštaju vas na niže grane a onda čišćenje. Svaka im čast. Samo naprijed dok ima vune i zadovoljnih sa burekom ili ćevapima. Poslije dobro obavljena posla idemo u pravom smjeru.

Sve je po scenariju koji sam opisao. U toku je treći val. Burekdžije pomalo ispadaju tako da imamo posle zdravi rast sa dionicama u čvrstim rukama. Bravo, tako se to radi.
Na ovoliku lovu od jednog posla a biti će ih još, već si računam kolika će biti dividenda za cca 2 godine. INGRA na oko 150 a dividenda cca 10-15 kn. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close