INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gismund
kad bi to bilo samo tako, do 20kn će se barem 30% ovih što su kupili ispod 15kn odlučiti na prodaju. Trebat će tu malo višemiliona da se dostigne 20kn. Al sve jedno ja vjerujem u to. ako ne sljedečih dana,onda sigurno na dan kad se potvrdi ovaj posao, i kad se sazna koja je stvarna vrijednost tog posla.

idući tjedan će bit bolje...

Kako da ne, many. Sad nakon što si prodao ti je odjednom sell signal [lol]
Pogledaj kupnju kako raste, možda se stigneš još vratiti prije blokade [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ many

Treba imat nešto za sell, a ti očito od jučer prerano nemaš. Kupnja na 17 kuna ti je već u ovom trenutku na 19.mjestu.

Povukao se i ovaj sa 17,95.


Kupnja lijepo raste. Malo veći nalozi s kojima ćemo su susresti na putu prema gore su:
11.000 komada na 17,08 kn
12.714 komada na 17,95 kn
16.521 komad na 20 kn

Je.. Kad bi se taj na 17.08 maknuo (što čak i mislim da bude do otvaranja), bila bi divota od otvaranja [thumbsup]

Zdravi i veseli bili!

Pozdrav
Koja je tocno prica vezana za ulazak mirovinski fondova u ingru? zasto ne mogu na ovim cijenam ulazit?

Kolege Ingraši, što mislite o ovome:
1. INGR je pred zaključenjem velikog posla u Alžiru, kao što je netko već spomenuo, vjerojatno se sređuju formalnosti oko garancija i sl., a očekuju se i rezultati s još nekoliko međunarodnih natječaja.
2. više puta je isticano da mirovinci sad ne mogu kupovati tj. dokupljivati INGR-u jer je premala tržišna kapitalizacija te da će to moći na 22 kn (neki tvrde kad pređe 20 kn)
3. od nedavno OMF (mirovinci) počeli su se aktivno uključivati u naše kompanije gdje od ranije imaju udjele,npr. DLKV ( http://www.poslovni.hr/vijesti/za-pocetak-mirovinci-dalekovodu-dali-100-mil-kn-180199.aspx ) gdje ulažu 100 milijuna kuna
4. Ingra uz dokap koji je provela spominjala je mogućnost ulaska strateškog investitora, dakle ne nove dionice koje bi išle na burzu već ciljano za nekoga
5. obzirom na žestok i beskompromisan rast koji je iza nas zadnjih desetak dana, sve mi upućuje na to da se cijena diže zbog toga i da bismo uskoro mogli vidjeti dokap mirovinaca u Ingri?

To je moje razmišljanje i viđenje situacije pa me zanima što ostali Ingraši misle o ovome? (drukeri neka preskoče kao i oni koji su jučer prodali, hvala)

p.s. onaj sa 12.714 komada na 17,95 kn je utekao od straha da ga ne počiste [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

17,63 je blokada….tako da je zasada miran…
mogli bi i danas u blokadu…
poslije cemo vidjet kuda….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

INGR-R-A 31.5.2011.
prosječna: 16,03
donja blokada: 14,43
gornja blokada: 17,63

Trenutno otvaranje je na 17,08 iliti u +6,55%…, ako se ne izmakne ovaj sa 11.000 komada s prodaje…

Nemam INGR-u, šteta…, uživajte u vožnji vi koji imate !!!


Kolege Ingraši, što mislite o ovome:
1. INGR je pred zaključenjem velikog posla u Alžiru, kao što je netko već spomenuo, vjerojatno se sređuju formalnosti oko garancija i sl., a očekuju se i rezultati s još nekoliko međunarodnih natječaja.
2. više puta je isticano da mirovinci sad ne mogu kupovati tj. dokupljivati INGR-u jer je premala tržišna kapitalizacija te da će to moći na 22 kn (neki tvrde kad pređe 20 kn)
3. od nedavno OMF (mirovinci) počeli su se aktivno uključivati u naše kompanije gdje od ranije imaju udjele,npr. DLKV ( http://www.poslovni.hr/vi…li-100-mil-kn-180199.aspx ) gdje ulažu 100 milijuna kuna
4. Ingra uz dokap koji je provela spominjala je mogućnost ulaska strateškog investitora, dakle ne nove dionice koje bi išle na burzu već ciljano za nekoga
5. obzirom na žestok i beskompromisan rast koji je iza nas zadnjih desetak dana, sve mi upućuje na to da se cijena diže zbog toga i da bismo uskoro mogli vidjeti dokap mirovinaca u Ingri?

To je moje razmišljanje i viđenje situacije pa me zanima što ostali Ingraši misle o ovome? (drukeri neka preskoče kao i oni koji su jučer prodali, hvala)

p.s. onaj sa 12.714 komada na 17,95 kn je utekao od straha da ga ne počiste thumbsup

Iza ovoga rasta stoji još nešto osim Alžira,valjda ćemo doznat uskoro.

bit će bolje................


17,63 je blokada….tako da je zasada miran…
mogli bi i danas u blokadu…
poslije cemo vidjet kuda….

Eto očekujem i danas blokadu, pred kraj zime sam rekao da jedna lasta ne čini proljeće, ali navješćuje, danas što se dešava s dionicom treba biti samo potpora za daljni rast….

Ovo nije nagovor na kupnju niti prodaju…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

104.000 komada na kupnji !!! [thumbsup]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


kad svi kupuju,odnosno vlada euforija ,čisti sell signal

Kako se to obično zbiva, stado ima najviše entuzijazma kada bi moralo biti oprezno i mudro.

"Samo je špekulacija prava stvar. Sve drugo je špekulacija."

New Report

Close