INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je pored ovoga rasta još drago da je onaj iz PBZ-a istresao 900.000 komada na 5 kuna. Mora da se sad pojeo od muke kad izračuna koliko je popušio.


Dedo zašto prodavati na 40 kad je firma doživila dno i ne može više padati, kad dođe do 40, vjerovatno će i na 50, 60,…100,….500…
Ja bi na tvom mjestu stavio target na 1000. Jedino ako ti baš bude trebala lova pa moraš izać prije.

Treba biti realan a ne da te trenutni uspjeh zamanta i zaslijepi…
Ali mozda bih ipak mogao pola prodati na 40 kn., a onda onu drugu polovicu, polako na 50, 60…itd. [proud]


Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

Kakav je to ugovor?

prosječna 7,90 dobar start za ponedjeljak

sretno ingrašima

čim vidim da lopina, anricom & co ulaze u INGRU nakon 100% rasta, to je znak da je vrijeme za izlazak

E sad kada bi još Ingra objavila kakav poslić u dogledno vrijeme
di bi nam bio kraj.

Pozdrav

Kakav dogovor ingre i atpl?

+ kratkotrajni rast je eksplozivan ali sam ušao s dugoročnijom namjerom na 5.30 nakon one panike s neplaćanjem obveza…. S najavljenim ugovorima i najavljenim projektima u hr, trudom oko rasta vani (italija, turska i di god da je ona brana 🙂 ) mislim da se dionica dugoročno vraća na svoju vrijednost.
Kratkoročno zaradi ne prigovaram također 🙂
A rast je eksplozivan zbog male cijene (relativno)



Dedo zašto prodavati na 40 kad je firma doživila dno i ne može više padati, kad dođe do 40, vjerovatno će i na 50, 60,…100,….500…
Ja bi na tvom mjestu stavio target na 1000. Jedino ako ti baš bude trebala lova pa moraš izać prije.

Treba biti realan a ne da te trenutni uspjeh zamanta i zaslijepi…
Ali mozda bih ipak mogao pola prodati na 40 kn., a onda onu drugu polovicu, polako na 50, 60…itd. [proud]
[/quote]
To i govorim, ako hoćeš zaraditi na burzi moraš biti realan i ulagati hladne glave, a ne ovako da te ponese i onda se govori, sutra će na 20, prekosutra 50, itd. Jedno je rast zbog špekulacija, a drugo zbog rezultata.

Da se razumijemo, i ja vjerujem u dugoročan rast ove dionice, ali baš da će svaki dan rast 30% to je nerealno očekivati.



Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

Kakav je to ugovor?
[/quote]
i mene bas interesira…

Inace….moram priznat da je danas protrgovana interesantna brojka…do kraja dana sigurno 600k

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kladim se u burek da če danas proći 700 000 komada dionica

ko ovaj tjedan nije digo novce na ingri nek se ostavi burze i ode radit na ingrino gradilište !!

hajdemo da i(n)gramo!

Živjeli

[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Pozdrav ingraši

kako zdravlje, meni nekako zatopljenje oko srca, led se topi strahovito brzo samo neka tako nastavi

Živjeli Vi meni bili

Stiglo proljeće na ZSE,a prva lastavica INGRAAAA. [rolleyes]

A da su vam prošli tjedan rekli da će sa 4 na preko 8 vi bi rekli LUD! Na 4 ste govorili ide na 2 i šta sad??? Sad nevalja jer je 8. Zašto nebi i na 20?
Pozdrav stfaci i inverteru a poseban vatrenom1. TA pali, kako da ne.

neće uvijek biti ovako.




Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

Kakav je to ugovor?
[/quote]
i mene bas interesira…

Inace….moram priznat da je danas protrgovana interesantna brojka…do kraja dana sigurno 600k
[/quote]
Već ste zaboravili o dogovoru za gradnju pos.zgrada itd……gooooooglaj.

neće uvijek biti ovako.



Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

Sa 4kn 200% je 12kn a ne 16
[/quote]
od 4-8 je 100% a od 8-16 opet 100%. [wink]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close