INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

neće uvijek biti ovako.

Nema razloga da se ovaj rast ne nastavi i slijedeći tjedan. Vidimo se oko srijede/četvrtka na 11kn.
Ovo nije nikakav nagovor na kupnju, samo osobno predviđanje događaja.

Imam dionice INGR-e.


Ovo nije špekulativni rast!!!

večerašnji top 10 dat će nam odgovor…ako ne bude novih imena u top 10, u pon. u 10.00 slijedi masovni iskrcaj!!!!

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Trejderi su u ovom tjednu učestvovali sa najviše 1/ trgovine. A tko je kupio ostalo što se kako vidimo ne vraća na ask??? Žao mi je što se gurate na ask i prodajete po bidu, kao i do sada na 4,6,7. A fino sam vam pisao da se maknete na 8-10. Tako i sada ne slušate. Što mislite tko kupuje i na 8 i akumulira iako je to više od 100% od minimuma? Netko ko zna za milijarde poslova u narednih 3 godine. A tada je cijena trocifrena.

neće uvijek biti ovako.

Pišete da ide na 20kn, a svi ste na asku. Daj ljudi budite malo objektivniji. Da Ingra ode na 20kn crobex bi bio na 4000

Počela seoba na HDEL.
Ne znam zašto.[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


Ovo nije špekulativni rast!!!

Ne mogu vjerovati da ima ovakvih razmišljanja!!! svaka Vam čast…….

I trejderi, koliko Vam je dionica Ingre ostalo, da i to poberemo, prije nego pređemo na dvoznamenkastu cijenu?
[cool]

@kanabis
Šta si jutros kurio nekog lošeg taši, pa koliko je crobi bio kad je ingr bila na 20kn????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Svima bi nam trebalo biti jasno da je bila na 20 kada je firma bila u gorem položaju nego sada. Trebalo je operušati kooperante i uzeti sve od PBZ koji je spuštao i dovodio kooperante u očaj i paniku. Sada naravno treba vratit na 20 i nešto i onda prodavati fondovima kojima će to s obzirom na visoki ulaz biti bagatelna cijena. Tako igra brutalni kapital. Tko je spreman čekati nije na asku već lupa po njemu.

neće uvijek biti ovako.

Bacite oko na postotni rast dionice tvrtke Lavčević!! [proud]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

…slobodno se javi i reci koliko komada da ti sačuvam za ponedeljak! [thumbsup]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Počela seoba na HDEL.
Ne znam zašto.[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

pričaš glupsoti, seljenje je u IGH, promet tmmao je skoro 2 milje kn…HDEL nikoga na zanima

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

… arena … izvadak iz interjua opia ….predložili samo vladi tako da HBOR osigura kredit čime bi se omogućila prijevremena otplata arene uz uštedu trogodišnje najamnine….

.. .a to bi bilo cca.10-mil eura … a da ovo nije ključna stvar…

DAJ PET !!!

Rekao sam da čekam na 14 , do tada samo uživam gledajući . Tek kad prođe 12 ću kratko skratiti , a ostatak na 14 . To je to , nadam se do kraja idućeg tjedna .

New Report

Close