INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zasto je lose ako su kupovali mali?
ovdje sve nobelovac do nobela

sjetite se kako je pbz zatukao

btw prava ekipa ulazi tek na 10

dobar tek burekčićima

evo mali pojačaj na bidu od mene 15k

Postanite Eu-robovi

Svi vi koji sad navijate za pad dionice Ingre, ***brisano*** maknite se s ovog foruma. Dosta mi je bilo živciranja oko nerealnog padanja, sad kad raste ostavite nas dugoročne da bar malo povratimo dobre vibracije.

bit će gadno ako se večeras ne pokaže novi kupac u top 10, onda znači da je sve ovo bila samo farsa da se iskrca ekipa koja se natrpala na 4 kn…a ond aznači da će ići novi krug na 4-5 kn [undecid]


Izgleda da je gotovo u ovom krugu, sad se bojim bezobraznih i neobjašnjivih negativnih blokada. Hvala na ovih 110% u par dana nepoznatom podizaču. Sada malo na IGH i HDEL.

I ja bih rekao da je ovo došlo do kraja rasta…

svi mi mislimo tako jer smo vani lagano…ali ako nas zeznu pa podignu ljestvicu onda će biti svašta…a oni to mogu ako žele…

20 kuna

peyo

Ingra se vrača na realnu vrijednost a to je 20kn

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ovdje kao da se sprema novi val dokapitalizacije, ovaj put po 10 kn.

Zašto ne ponovno na 20.
I to ne moraju biti vjerovnici već novi keš večinskog strateškjog partnera.
I veći kapital i rezerve i ponovni mogućnost da fondovi dokupljuju i to bi dalo novi polet.
BV je još uvijek preko 30 i sa dokapitalizacijom po 10 bi bio nešto ispod 20 ,a sa dokapitalizacijom
po 20 BV bi bio preko 25.
S obzirom da Čačić pokreče investicije opasnost od stećaja svih građevinara bitno smanjena i zato svi
rastu.Normalno da INGR raste više jer je pala neuporedivo više od svih ostalih.
Na 8 kn još uvijek šansa na brzu zaradu od 100%.Naravno da može i nazad.

Da li netko želi Arenu za bagatelu?

Došao Lopina..odo ja… [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

tute, 24.02.2012. u 12:34
[svi mi mislimo tako jer smo vani lagano…ali ako nas zeznu pa podignu ljestvicu onda će biti svašta…a oni to mogu ako žele…/quote]
Vaši strahovi su opravdani…. [proud]


Da li netko želi Arenu za bagatelu?

naravno…jedini način je uništiti firmu koja je vlasnik Arene….kad Ingra ne bude mogla plaćati obaveze, onda će je dobiti za bagatelu, tu si u pravu

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


Vaši strahovi su opravdani…. [proud]

Možda, ali trenutačno netko čeka bid na 7,9-8,0 da se iskipa.



Da li netko želi Arenu za bagatelu?

naravno…jedini način je uništiti firmu koja je vlasnik Arene….kad Ingra ne bude mogla plaćati obaveze, onda će je dobiti za bagatelu, tu si u pravu
[/quote]

Ma šta još uvjek mislite da će ingra u stečaj???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo nije špekulativni rast!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jeli itko ima argumente za ovaj rast??Osobno sam odlucio prodati veci dio i cekati ocitovanje uprave,zelim provesti ovaj vikend na miru i bez stresa,u pon ako bude dobrih vijesti kupujem i kunu skuplje…do tad sretno hrabrima i "ludima" [thumbsup]

New Report

Close