INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sa mojima 100000 komada, ajmo upregnit pa skupit kako triba

Bravo matrimon!
Cestitam i dobrodosao medju nase redove…


moram se sloziti s kolegama
ovo s ingrom i cijenom je sramota uprave
da se tako bezocno rusi i da se informacije ne daju zasto i zbog cega
mislim da treba njima uskok dovesti pa nek se oni bave stanjem

ispricavam se sto sam drukao na pad ali to je normalno jer svi zelimo kupiti jeftinije a ne skuplje

btw evo cu kupiti jednu dionicu da mogu sudjelovati toj skupstini, volio bih malo popricati s nadzornim ogranima ako nista drugo koji im vic novi iz birtije ispricati

Hvala kolega borism!
Tvoje misljenje i tvoja, jedna dionica, nama znace!
Sutra, nakon kupovine, kontaktiraj (pm) kolegu dgmaz-a…

A OVO VAZI I ZA OSTALE INGRASE, KOLIKO GOD DIONICA IMALI…
lp, dedo

Ovo zadnje je bila očigledna manipulacija tržištem od strane rukovodstva INGRE.
Dakle objavljuju vijest da neće moći iskupiti zapise računajući da će se cijena strmoglaviti,što nije bilo teško za predpostaviti.
Nakrcali su se stotinama tisuća komada preko tko zna kojih računa, na ovoj ne razumno niskoj cijeni od 5 kn,i onda drugi dan tek kontaaktiraju vjewrovnike i objavljuju da su dogvorili odgodu isplate.
Prije toga u zadnje vrijeme u INGR-u ulaze poznati igrači,zašto ulaze???.
Pa nisu oni valjd toliko ne informirani ili obmanjeni od starne Uprave da uđu u kompaniju koja ništa ne vrijedi.
Da smo u USA-U,već bi u lisicama bili mnogi akteri ove priče i lakrdije od burze koja se vidi iz svemira.
Ali ovo je Hrvatska i to još na pragu ulaska u EU.
Jadna ta Europa kad mi uđemo,neće je spasiti ni tri Merkelice.


S šta bi to Ingru trebalo biti briga što je arena promašaj, ugovor je ugovor…

Upravo tako…Arena može biti samo promašaj za državu i grad, nikako za Ingru. Sa ugovorom je sve čisto, kako stvari stoje grad će debelo preplatiti tu arenu Ingri, da ju odmah kupe bilo bi im najjeftinije!

Hay many,ma neboj se svemu ce doci kraj pa tako i toj "lakrdijskoj" burzi.

Merkelica sve to sredi sa kaznama i to ti je to.

niko se ovdje nista ne izjasnjava,djeciji vrtic bi se bolje ponasao od ove uprave u ingr-i.


Nakrcali su se stotinama tisuća komada preko tko zna kojih računa, na ovoj ne razumno niskoj cijeni od 5 kn,i onda drugi dan tek kontaaktiraju vjewrovnike i objavljuju da su dogvorili odgodu isplate.

Ako je sve manipulacija kako ti pises, zasto onda cijena nije porasla nakon objave o odgodi isplate?

Kako god bilo, danas ispod 5 kn… [cry]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

postaje zanimljivo ovdje, pobuna malih ulagača dobija konkretne obrise [wink]

moj prijedlog je: zatražite od uprave i NO neka rade besplatno dok firma ne počne raditi s dobiti. time bi poslali jasnu poruku dioničarima i vjerovnicima da vjeruju u oporavak kompanije, a maksimalno bi se angažirali da Ingra doista počne raditi s profitom.
ovako samo sjede i piju kave, a plaća/nkanada redovo dolazi!
zatražite od njih rezultate pa onda neka uzmu nagradu – može i duplu plaću, neka pokažu vjeru u kompaniju i svoju ulogu u tome! nije dosta slati ponude na natječaje, to može i moja baba raditi, treba dobiti profitabilne poslove!

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


Sad ga hebi,tek sad smo hebali ježa u leđa.Ode cijena u 3pm.Znam da ste htjeli dobro,ali tek sad će krenuti panika.Ali barem će se ova storija brže završiti.Ili stečaj ili debeli skok.??????????????????????

Dobro veli peyo, a on je nemojte zaboraviti ovdje u deeeeebelom minusu, ode cijena u mp3…na 3…IMHO naravno.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ovo zadnje je bila očigledna manipulacija tržištem od strane rukovodstva INGRE.
Dakle objavljuju vijest da neće moći iskupiti zapise računajući da će se cijena strmoglaviti,što nije bilo teško za predpostaviti.
Nakrcali su se stotinama tisuća komada preko tko zna kojih računa, na ovoj ne razumno niskoj cijeni od 5 kn,i onda drugi dan tek kontaaktiraju vjewrovnike i objavljuju da su dogvorili odgodu isplate.
Prije toga u zadnje vrijeme u INGR-u ulaze poznati igrači,zašto ulaze???.
Pa nisu oni valjd toliko ne informirani ili obmanjeni od starne Uprave da uđu u kompaniju koja ništa ne vrijedi.
Da smo u USA-U,već bi u lisicama bili mnogi akteri ove priče i lakrdije od burze koja se vidi iz svemira.
Ali ovo je Hrvatska i to još na pragu ulaska u EU.
Jadna ta Europa kad mi uđemo,neće je spasiti ni tri Merkelice.

Mislim da baš i nisi u pravu. Prvo podvučeno je istina što bih mogao i argumentirati. Drugo podvučeno je nažalost obrnuto…. znali su ali su se iskrcali znalci i još se iskrcavaju. što ćemo vidjeti danas u top 10 dioničara. Ide to još dole prem da ne volim o tome govoriti jer će netko opet reći Mrgud budalesa. Sada pitanje je dali izaći na 5, odnosno danas i ispod 5 kn ili čekati, za što sam ja pobornik. Pasti će dole i onda će veliki ili skupina velikih pokupiti sve na samo njima poznatom dnu, i što .. ujeo vuk magare. Preslika kako sam već spomenuo IGH, Jure i Drop… i to je stradao, tko je platio.. MI maleni koji uvijek puše, hoćeš na burzi, hoćeš u ratu, hoćeš u haraću, ama svugdje !!
LP svim dioničarima.
P.S: Uvijek je dobro imati prijatelje na pravom mjestu u pravo vrijeme, prem da se to nekome obije o glavu, a i je !!

I very much love INGRA !!

Izgleda da bi ovdje neki htjeli još jeftiniji dokup.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Eto Vam pada o kojemu sam pričao !! [angry]

I very much love INGRA !!


Izgleda da bi ovdje neki htjeli još jeftiniji dokup.

Skovacin i kupit će nažalost jeftinije vjeruj mi !!
LP

I very much love INGRA !!

ma neka pada ako hoće do 3kn,isto mi je dali je 3 ili 5 prodajem tek na +20kn

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close