INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…kako vidimo na ovoj dionici čovjek mora biti posebno nadahnut… [lol] [lol] [lol]


MOže li mi netko, bilo tko, objasniti zašto bi počeo ulagati u Ingru danas, a da to nisu očekivanja, nadanja, pretpostavke itd ???

Sve čitam vaše postove, ali nikako da me netko nadahne obzirom na realnost ?

kako ti ne shvaćaš da mi ne želimo da ti "investiraš" u ingru??!?! kako da ti to objasnimo?! meni bi tvoj ulazak bio čisti sell signal i dok si vani ja mirno spavam, zato [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


…kako vidimo na ovoj dionici čovjek mora biti posebno nadahnut… [lol] [lol] [lol]

Nikad nadahnuća nije nedostajalo, od uprave, OMF-ova, sindikalaca, brutalaca i ostalih literalno talentiranih forumaša…
[lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Izgleda da na ovim cijenema Ingra postaje zanimljiva, sad je nekome prožvakano 6k+ komada.

Će da vidimo [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Izgleda da na ovim cijenema Ingra postaje zanimljiva, sad je nekome prožvakano 6k+ komada.

Će da vidimo [sealed]

To su možda insajderi koji žele skupiti čim više po akcijskim cijenama i onda jednog dana zadovoljno trljati rukice… ili dej trejder(i)



MOže li mi netko, bilo tko, objasniti zašto bi počeo ulagati u Ingru danas, a da to nisu očekivanja, nadanja, pretpostavke itd ???

Sve čitam vaše postove, ali nikako da me netko nadahne obzirom na realnost ?

kako ti ne shvaćaš da mi ne želimo da ti "investiraš" u ingru??!?! kako da ti to objasnimo?! meni bi tvoj ulazak bio čisti sell signal i dok si vani ja mirno spavam, zato [bye]
[/quote]

cijelo vrijeme sam unutra, ali sam mislio mali dokup da ublažim minus, a onda se opet mislim može to i niže pa neznam što da radim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ja sam od straha stavio nalog na prodaju na 36 kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]




MOže li mi netko, bilo tko, objasniti zašto bi počeo ulagati u Ingru danas, a da to nisu očekivanja, nadanja, pretpostavke itd ???

Sve čitam vaše postove, ali nikako da me netko nadahne obzirom na realnost ?

kako ti ne shvaćaš da mi ne želimo da ti "investiraš" u ingru??!?! kako da ti to objasnimo?! meni bi tvoj ulazak bio čisti sell signal i dok si vani ja mirno spavam, zato [bye]
[/quote]

cijelo vrijeme sam unutra, ali sam mislio mali dokup da ublažim minus, a onda se opet mislim može to i niže pa neznam što da radim ?
[/quote]

Zar nisi javio izlazak iz ingre ili sam ja pobrkao nešto?
Ja sam u istoj dilemi; kupio, dokupio, dokupio, ali toga jednostavno treba barem 10000 komuzeti da sam u plusu izgleda

[bye] [bye] [pray]

jao jel se ovih 7000 po 12.94 i 7250 po 12.96 pojavilo ili je bilo od prije? Ako se pojavilo, onda je jasno ko kupuje…


jao jel se ovih 7000 po 12.94 i 7250 po 12.96 pojavilo ili je bilo od prije? Ako se pojavilo, onda je jasno ko kupuje…

Najveći kupac je ovaj na bidu od 9000 komada po 0,12 Lipa

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



jao jel se ovih 7000 po 12.94 i 7250 po 12.96 pojavilo ili je bilo od prije? Ako se pojavilo, onda je jasno ko kupuje…

Najveći kupac je ovaj na bidu od 9000 komada po 0,12 Lipa
[/quote]

uteklo ovo s 12.94 i 12.96 😛
preglasno razmišljam?


jao jel se ovih 7000 po 12.94 i 7250 po 12.96 pojavilo ili je bilo od prije? Ako se pojavilo, onda je jasno ko kupuje…

[lol] pobježe nam ozbiljan prodavač. Ali je zato ozbiljan kupac-tako se to radi. Nemajte ljudi straha za INGRU. pričekajmo da se investitori nakrcaju dok je badava.imaju oni love, a i mi uberimo koju tisućicu dok je rasprodaja. Radovati ćemo se i mi.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close