INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li netko ideju koja bi se to "neoperativna imovina" spomenuta u izvješću mogla prodavat?


Na američkoj NYSE dionica raste kada je gubitak manji od očekivanog . I to je zdravo gledanje na buduća kretanja. Zato je takav duh stvorio veliku Ameriku. Ako mi nastavimo razmišljati na dosadašnji način ostat ćemo mali zauvijek.

…draga Sambi…smanjen je operativan gubitak za isto razdoblje prošle godine,jer je u prošlogodišnjem tromjesječju bio još i veći…

…u suštini je povećan jer se pridodaje gubicima iz poslovanja iz prethodnog razdoblja i sada iznosi preko 100 miliona kuna

…i to smanjenje gubitka je također upitno jer su i sami izjavili da su otpisali neke obveze iz prethodnog razdoblja,a kako ne znamo koji je to iznos,nećemo špekulirati…

…povećani prihod,smanjenje gubitka,a zapravo njegovo ukupnog povećanje morate gledati u sveukupnosti njihovih poslovnih rezultata i imovine…
[smiley]

…vidim ja da moram polako…pa ajde,npr.Opi vas pozove na sastanak,
baci vam ovaj izvještaj pod nos i pita :

“mladi gospodine,ili gospođice,kako bi ste vi izvukli ovo poduzeće,a da mi ona s oklagijom ne s.re po forumu?“

…zaboravila sam vam reći da mu je pepeljara blizu i da je ko i svaki šef jako ljut

…što bi ste mu predložili ? hajde,dvije,tri pametne ideje…

…a onda s guštom zaposlite tamo mene za čistačicu….
[rolleyes]

Netko drži na stolu pepeljaru , a netko spremnu oklagiju u ruci.


Ima li netko ideju koja bi se to "neoperativna imovina" spomenuta u izvješću mogla prodavat?

jedina neoperativna imovina za prodaju koja meni pada na pamet je Arena [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kao što se i očekivalo,pesimisti koji mjesecima blate Ingru i ovo izvješće komentiraju kako i dolikuje jednom pesimistu.A oni koji vjeruju u dionicu su sušta suprotnost.Ova godina je ključna za firmu,ako se ostvare svi oni poslovi o kojima se mjesecima priča,tu prvenstveno mislim na Rusko tržište onda nema bojazni za Ingru.Ide to gore samo je pitanje vemena.Pozdrav. [smiley]

Mislim da je ovo dno dna,,,,bumo videli do 16.05 [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Morate znati da je ovo visoko špekulativna dionica s svima odlikama takve dionice.
malo tu imaju utjecaja,fundamenti,vijesti i slično.
Krupni kapital diktira cijenu.
Po meni neće rasti dok god malima ne puknu živci čekajući više da to krene i ne prodaju.
Kad se budu uvjerili da to više nitko ne kupuje,da nitko ne traži rast(jer kad se mali istresu tko će tražiti rast),onda će krenuti naglo i nepredvidivo.
Dok se ovi opet ohrabre da uđu,a tad će biti već…30-40 kn,ovi će s eiskrcavati i mali će opet biti ošišani.
To je u stavri i bit burze inače svi bi zarađivali,nitko gubio.
Nije nagovr na kupnju ili prodaju,da i padne na pet kn ,ne prodajem nego dokupljujem.
Jer kad tad ovi m..f….će to dignuti.
Isplatiti će se čekati jer porast će biti min 200%.

zidak to se zove realno razmišljanje slažem se s tebom u potpunosti

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Kad krećemo prema cvanciki ? [rolleyes]

Ajde neka sam i to doživio da je HT zakucan za dno, a Ingra drži glavu iznad vode [lol] [lol] [lol]
E sad, koliko će ta glava hvatati zraka, tko zna. Nadam se jako jako dugo!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


Kad krećemo prema cvanciki ? [rolleyes]

Malo sam bacio oko na starije postove, i uvijek se priča o rastu ali i ostaje na toj priči…. [sad] [bye]

New Report

Close