INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Superhik je pogodio razvoj trgovanja, a ostali opet ostali nasukani. Pogotovo onaj na 15,24.
Nema Vam ovdje od trejdanja više ni za burek. Prometi su premizerni za bilo kakav ozbiljniji trejd. Treba sačekati novu višu razinu cijene, pa onda opet pokušati. Tamo negdje od 19 – 21 možda ispadne kakva prilika za okrenuti jedan krug. [rolleyes]

Mislim da ova slika dovoljno govori. Imali smo retracement na 50% pa rast i zatim testiranje 38,2% gdje smo se danas odbili i formirali novo dno i tako kreirali trend liniju po kojoj možemo nastaviti rast. Pitanje je samo koliko idemo sutr gore.


Mislim da ova slika dovoljno govori. Imali smo retracement na 50% pa rast i zatim testiranje 38,2% gdje smo se danas odbili i formirali novo dno i tako kreirali trend liniju po kojoj možemo nastaviti rast. Pitanje je samo koliko idemo sutr gore.

Pogrešno probaj ponovno za Ingru je pitanje koliko idemo sutra dolje.

hmihajlo@. Pa na 15 je tvrdi "beton" već odavno! Osjetio na vlastitoj koži! Ni "hiltika" tu ništa napraviti nemože! [smiley]


hmihajlo@. Pa na 15 je tvrdi "beton" već odavno! Osjetio na vlastitoj koži! Ni "hiltika" tu ništa napraviti nemože! [smiley]

buio je jos tvrji i visestruki i prije pa ga je probila.a tako moze i opet ako skuze da nista od rasta.jer:ako nema rasta onda ide pad,tako ovaj nas divlji zapad funkcionira



hmihajlo@. Pa na 15 je tvrdi "beton" već odavno! Osjetio na vlastitoj koži! Ni "hiltika" tu ništa napraviti nemože! [smiley]

buio je jos tvrji i visestruki i prije pa ga je probila.a tako moze i opet ako skuze da nista od rasta.jer:ako nema rasta onda ide pad,tako ovaj nas divlji zapad funkcionira
[/quote]

trenutno nikakvog novog razloga za rast nema, dobre vijesti kod Ingre su ispucane, a situacija je još dosta nejasna oko svega.osim toga nisam siguran niti da su kooperanti rasprodali sve što su htjeli i smjeli (više puta spominjalo se da imaju nekakav dogovor s upravom da postupno rasprodaju dobivene dionice tj. prvi tjedan u mjesecu pa treba sačekat da vidimo je li to gotovo ili će opet biti babooom po kupnji) [rolleyes]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica




Ovakvu cijenu dionice ingre nebi gledali da je sve išlo prije kada je i trebalo (Alžir, gradnja zgrade atlanske plovidbe, posedarje i još neki poslovi vezani za vladine odluke) sve je to trebalo ići još u prošloj godini ali nema veze sve to ide u ovoj godini i to je dobro jel imamo prilike kupiti prejeftinu dionicu, do kraja godine ingra će biti preko 50 kuna, a rast će kreniti sad u 7 mjesecu s obzirom da nas očekuje pozitivan FI…
Pozdrav dugoročnima i naravno mirovincima koji nestrpljivo čekaju!!

Nije li ono po tebi već lani trebala na 1xx kuna?
[/quote]

Odgovor na ovo sam ti dao na početku moje rečenice, zar ništa nisi pročitao??
[/quote]

Čuj, davati mišljenja i uvjeravati svih da to ide na xy kuna je jedno, a pravdati se poslije da bi tako bilo da se dogodilo to i to, odnosno da se nešto nije dogodilo je sasvim druga stvar. Zato i ne volim takva lupetanja.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


nisam te razumio, kolega skovacin
Hoces reci da ne ide nikuda, jer ima dosta onih koji kupuju ingru!?
Mislio sam da ju ruse oni koji ju prodaju.
Izgleda da sam nesto pobrkao

Ima onih koji razumiju.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ya mi canso de llorar y ne amanece

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Tko zna koliki će minus biti danas ?


Tko zna koliki će minus biti danas ?

Danas??? što nije danas proglas o stečaju??? [lol]

neće uvijek biti ovako.

Netko i danas želi jučerašnji scenarij. Da li će biti ovaca koji će upasti u navlačenje malih prodaja po bidu ostaje da vidimo.

neće uvijek biti ovako.

Dobro je, konacno nakon alzira nova dobra vijest za ingru. dovrsetkom poslova ostvareni uvjeti za naplatu posla…

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-nekoliko-dobrih-vijesti-za-gradevinski-sektor/ar-7281/

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


Tko zna koliki će minus biti danas ?

Počelo s -1,71 % možemo lagano do – 5 %



Tko zna koliki će minus biti danas ?

Počelo s -1,71 % možemo lagano do – 5 %
[/quote]
Ma za tebe i stečaj-valjda ti odgovara??? Prodali ste kada treba kupovati pa sad bi na 11 i niže za ulaz. Eeee, neće ići, nema više takvih ovaca-ošišane i oguljene i pojedena sa koskama zajedno.. [lol]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close