INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Tko zna koliki će minus biti danas ?

Počelo s -1,71 % možemo lagano do – 5 %
[/quote]
i to će uči u 2 q

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ŠTETA! Ovaj zastrašivač na 15,50 je stavio samo 1000 kom i pojelo ga. Moj prijedlog je da sada stavi 5000 možda upali sijanje panike.

neće uvijek biti ovako.


Dobro je, konacno nakon alzira nova dobra vijest za ingru. dovrsetkom poslova ostvareni uvjeti za naplatu posla…

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-nekoliko-dobrih-vijesti-za-gradevinski-sektor/ar-7281/

ima li netko egzaktan podatak koliko od ukupnih 936 milijuna kn dobiva ingra? mogao bi to biti znacajan iznos…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Mislim da se na Magmi dešava prvi slučaj novih pravila-blokade sa uravnoteženjem- zanimljivo je pratiti kako to funkcionira. Biti će toga i na INGRI samo sa zelenim predznakom.

neće uvijek biti ovako.


Tko zna koliki će minus biti danas ?

I ja stalno čekam taj odbijanac prema 18 kuna kako predviđaju neki ovdje na Forumu ali izgleda da se bum načekal. Mislim da će se danas zaustaviti ipak iznad 15 kuna, najniža bi mogla biti oko 15,17 tako da sutra završimo na 15,01. U ponedjeljak je novi tjedan, prvi u novom mjesecu, novo polugodište, novo tromjesečje … i sigurno neka nova cijena INGR-e.

... ja se samo igram i uživam ...


Mislim da se na Magmi dešava prvi slučaj novih pravila-blokade sa uravnoteženjem- zanimljivo je pratiti kako to funkcionira. Biti će toga i na INGRI samo sa zelenim predznakom.

kad je uravnatežen ili potraznja premaši ponudu je znak iskrcaxanja

bar iz mog iskustva i uz to velik promet

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

neće uvijek biti ovako.

na Ingri je sve dosadnije, par lipa gore, par lipa dolje i tako danima….nije ni čudo da trejderi masovno sele u MAGMU [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Na 14 po svemu sudeći .


Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

ionako se 80% prodaje odvija preko bida . ingra gradnja je prodala opet skoro 7000 kom. nije puno ali na ovolike promete i ne može više. pa sad lupaj po asku ko oće.


Netko i danas želi jučerašnji scenarij. Da li će biti ovaca koji će upasti u navlačenje malih prodaja po bidu ostaje da vidimo.

Ako želi pokrenuti lavinu trebao bi prosuti barem 5000 na bidu. Ali po 100-300 neće imati nikakav učinak.

neće uvijek biti ovako.



Netko i danas želi jučerašnji scenarij. Da li će biti ovaca koji će upasti u navlačenje malih prodaja po bidu ostaje da vidimo.

Ako želi pokrenuti lavinu trebao bi prosuti barem 5000 na bidu. Ali po 100-300 neće imati nikakav učinak.
[/quote]

bolje da si šutio, prodaja je narasla ko kvasac [angry]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Puno ih želi kupiti jer valjda očekuju rast, ali žele kupiti što jeftinije. Možda se nisu dovoljno nakrcali pa stopiraju bilo koju naznaku rasta? Čudim se da ne koriste skrivene naloge na bidu (kako bi možda spustili cijenu)?

Zašto ovi koji puno prodaju isto ne koriste skrivene naloge? (da možda dignu cijenu)



Do 16kn samo 7500 kom a do 15kn ima 40 000 kom, pa vi sad odlučite kuda će prije.

Puno ih želi kupiti jer valjda očekuju rast, ali žele kupiti što jeftinije. Možda se nisu dovoljno nakrcali pa stopiraju bilo koju naznaku rasta? Čudim se da ne koriste skrivene naloge na bidu (kako bi možda spustili cijenu)?

Zašto ovi koji puno prodaju isto ne koriste skrivene naloge? (da možda dignu cijenu)
[/quote]
Nema više skrivenih naloga ali pritisak na prodaju stvarno raste .




Netko i danas želi jučerašnji scenarij. Da li će biti ovaca koji će upasti u navlačenje malih prodaja po bidu ostaje da vidimo.

Ako želi pokrenuti lavinu trebao bi prosuti barem 5000 na bidu. Ali po 100-300 neće imati nikakav učinak.
[/quote]

bolje da si šutio, prodaja je narasla ko kvasac [angry]
[/quote]

Da, ali sve iznad 16kn. Bježe burekmajstori koji su kupovali na 16. Nije im majstorstvo upalilo. Samo dajte, ima tko će kupovati, tj čekati vaše nestrpljenje i neznanje. [thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close