INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I da Loris, ako ide na 14, onda slobodno ugasi naloge na 16 i stavi na 14,3 otprilike…

many bi se ukrcao na 11- [lol] Dobar vic, daj još jedan.

neće uvijek biti ovako.

Nisam pratio za Blumena, mislio sam na onu INGRu od prije 2008 god. 100-400 kn.
Jer dosta je tu ostalo zaglavljenih , samo se krije na forumu.
Sad sam baš gledao , ja sam sa prvih 100 kom ušao 29/09 po 160 KN pa sam negdje u 11/2008 300 kom po 120 , itd sve do 15tak KN odtad ne kupujem niti prodajem…

smanjuje se minus.......


Pitam se kakav je to posao o kojem se ne zna tko ,kad ,skim je dogovoren.
Pazite posoa je sklopljen u jednoj tradicionalnoj zemljil
Jel bi vi sklopili takav posao.
TKO sklapa takve poslove.
Da bi rast bio siguran potrebno je odraditi dvostruko dno,tj 11kn je izgledno.

HEHEHEHE, koji očajan druk, puknuo sam od smjeha, imas 100 od mene, znam i ja sam hto kupit po 11 opet, ali stari smiri živce, popij 1 apaurin i nadaj se da ces kupit po 16 ili 17 ovisno o danasnjoj trgovini. [cool] hehe evo stotke

a jesu Vas izradili lovatori
još malo pa će biti prodaja daj što daš


a jesu Vas izradili lovatori
još malo pa će biti prodaja daj što daš

reci na koliko cekas, nagradim te sa svojim zalihama

oni koji su kupovali po 11 još su u plusu 40-tak%,
Al da se topi ,portfelj,topi se
svakim danom sve više
a poslova ko u priči ,samo ne znamo ni gdje ni skim


haha, koja sprdnja , sve mi se čini da je ovaj što je utukao milione od 12kn do 17 računao kako će nakon objave posla uz euforiju sve lagano istresti na 17i više,al kako stvari stoje malo se prevario,nema ovdje potpore [lol] [lol]

nisu se samo veliki zaletjeli grlom u jagode, nego i puno malih….sad su svi krcati dionicama, a nigdje kupaca koji bi pogurali cijenu gore, pa je započeo pad [embarass]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

ja ne znam kome ja palo na pamet da ove špekulacije zadnjih dana povežu s promjenama u vlasničkoj strukturi.pa nije ovo ina. zna se koje ovo odigrao. promjene će se vjerovatno desiti ali ne na ovaj način. ulazak strateškog partnera u postojeći top10 uz mogućnost izlaska ponekih iz top10 uz namiru sigurno će biti iznad 20kn. da uprava da zeleno svjetlo imali bi ga već u ponedjeljak.pa nisu ni oni kreteni da će to raditi po ovim cijenama. ode će se intezivno radit na dizanju rejtinga firme, što više ugovorenih novih poslova,prestanak negativnog poslovanja i ulazak u pozitivu, što se očekuje nakon 2q. vrlo je izgledno ovim ritmom do kraja god.očekivat i te korekcije kako u upravi ingre tako i na cijeni dionice. a da će biti još špekulacija i korekcija cijene, daleko od toga.


ne zdvajajte oko Ingrinog ugovora. Detalje smo saznali na web stranici mvpei, istina nakratko, ali dovoljno da se povežu dva identična podatka – iznos 56 mil. eur i rok izvršenja 26 mjeseci. da, to može biti samo alžirska vojna bolnica!
i drugo, zar netko misli da bi Ingra imala petlju objaviti lažno službeno priopćenje? hanfa je sigurno već zatražila na uvid ugovor, a dosad nije zabranila trgovinu ingrinim dionicama. znači, ugovor postoji i sukladan je Ingrinom priopćenju.
obzirom da se, kako smo saznali sa mvpei stranice, radi o poslovima s alžirskom vojskom, mene ne čudi neiznošenje detalja ugovora. ingri je taj ugovor prevažan da bi ga prokockali suvišnim izbrbljavanjem. osobito i jer se misle vratiti još žešće na svoja tradicionalna tržišta mediterana.

sve u svemu, pametnom dovoljno…

Danas bi trebali objaviti detalje , već je 12 sati prošlo .

Dali će INGRA imati kakve koristi od ovog talijanskog posla u Posedarju, možda povrate nešto novaca uloženih u cjeli projekt???


Dali će INGRA imati kakve koristi od ovog talijanskog posla u Posedarju, možda povrate nešto novaca uloženih u cjeli projekt???

ma nema vajde od ovakvih pokušaja dizanja cijene jer ako posao od 56 mil.EUR nije dignuo cijenu preko 17 kn, neće ni ovakve bezvezne "vijesti"

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

tokom ovoga mjeseca ingra probija 22kn

primjećujete li kako netko uredno pazi na održavanje cijene u željenom rasponu? i to na prometu od dosad cca. milijun kuna? i tako već treći dan. to mora biti netko moćan. bez obzira na tehniku izvođenja. e taj netko će odlučiti kad će cijena bitnije gore. vjerujem da će to biti kad u osciliranju u tom rasponu skupi dovoljno. zasad se dobrano ukrcao, ali čini se još ne i nakrcao. čekamo taj trenutak.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


tokom ovoga mjeseca ingra probija 22kn

ovaj post jednako je glup i navlakački kao i oni da Ingra ide na 7 kn!! [angry]

p..s.prodaja je narasla na preko 240.000 komada

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

New Report

Close