INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da ne pukne potpora na 16,50 kn jer onda će biti nagli pad, vjerojatno ispod 16 kn [undecid]

Talijanska kraljica pločica preuzima Posedarje Rivijeru

Vaš link

@ arijan, reko sam ti da pogledas top 10 od spomenutih dionica pa ce ti se ukljuciti zaruljica 🙂


…joj,joj…objave veliki tajni posao,obavijen mističnim velom…tko zna gdje i tko zna s kim i pošto…a vi odmah krenete u rasprodaju…

…pa kaj ne znate da je petak… [lol] [lol]


stvarno………………… [huh]


…joj,joj…objave veliki tajni posao,obavijen mističnim velom…tko zna gdje i tko zna s kim i pošto…a vi odmah krenete u rasprodaju…

…pa kaj ne znate da je petak… [lol] [lol]

Mislim da ovaj put, kroz naredni tjedan, neće ispod 14 .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jučer smo imali 3 vala šišanja.gore dole po 1 kn. Danas počelo istim scenarijem. Istjerajmo burekdžije iz ove dionice.

neće uvijek biti ovako.

Na žalost, pukla je potpora na 12,50 kn….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ovo je strahota od jutra [cool] kakve su to malverzacije bože me ponozi [lol] netko bi se dočepao jeftinih ingrinih dionica

izgleda ništa od posla,
sve je bila patka?

Ne mogu vjerovati da neki jos uvijek misli kako posao nije sklopljen. Svasta..

Pitam se kakav je to posao o kojem se ne zna tko ,kad ,skim je dogovoren.
Pazite posoa je sklopljen u jednoj tradicionalnoj zemljil
Jel bi vi sklopili takav posao.
TKO sklapa takve poslove.
Da bi rast bio siguran potrebno je odraditi dvostruko dno,tj 11kn je izgledno.

INGRAČI nedamo se smesti jel tako ? [thumbsup]

ne zdvajajte oko Ingrinog ugovora. Detalje smo saznali na web stranici mvpei, istina nakratko, ali dovoljno da se povežu dva identična podatka – iznos 56 mil. eur i rok izvršenja 26 mjeseci. da, to može biti samo alžirska vojna bolnica!
i drugo, zar netko misli da bi Ingra imala petlju objaviti lažno službeno priopćenje? hanfa je sigurno već zatražila na uvid ugovor, a dosad nije zabranila trgovinu ingrinim dionicama. znači, ugovor postoji i sukladan je Ingrinom priopćenju.
obzirom da se, kako smo saznali sa mvpei stranice, radi o poslovima s alžirskom vojskom, mene ne čudi neiznošenje detalja ugovora. ingri je taj ugovor prevažan da bi ga prokockali suvišnim izbrbljavanjem. osobito i jer se misle vratiti još žešće na svoja tradicionalna tržišta mediterana.

sve u svemu, pametnom dovoljno…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


izgleda ništa od posla,
sve je bila patka?

HAHAHAHA, ma što je tebi??? Objavljeno na Burzi i svugdje okolo i ti sad tako pričaš. CCC, pa nemoj toliko nisko udarati. SVAŠTA. Bolje razmisli da uletiš dok je korekcija…

neće uvijek biti ovako.

haha, koja sprdnja , sve mi se čini da je ovaj što je utukao milione od 12kn do 17 računao kako će nakon objave posla uz euforiju sve lagano istresti na 17i više,al kako stvari stoje malo se prevario,nema ovdje potpore [lol] [lol]

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close