INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tokom ovoga mjeseca ingra probija 22kn

na temelju?? grah, kava ili gatanje iz dlana? nije mi namjera drukati nikamo, samo trazim argumente za tvrdnju, hvala


primjećujete li kako netko uredno pazi na održavanje cijene u željenom rasponu? i to na prometu od dosad cca. milijun kuna? i tako već treći dan. to mora biti netko moćan. bez obzira na tehniku izvođenja. e taj netko će odlučiti kad će cijena bitnije gore. vjerujem da će to biti kad u osciliranju u tom rasponu skupi dovoljno. zasad se dobrano ukrcao, ali čini se još ne i nakrcao. čekamo taj trenutak.

slažem se, čeka se samo rast, pada neće biti [yawn]



tokom ovoga mjeseca ingra probija 22kn

ovaj post jednako je glup i navlakački kao i oni da Ingra ide na 7 kn!! [angry]

p..s.prodaja je narasla na preko 240.000 komada
[/quote]
čista inticija


primjećujete li kako netko uredno pazi na održavanje cijene u željenom rasponu? i to na prometu od dosad cca. milijun kuna? i tako već treći dan. to mora biti netko moćan. bez obzira na tehniku izvođenja. e taj netko će odlučiti kad će cijena bitnije gore. vjerujem da će to biti kad u osciliranju u tom rasponu skupi dovoljno. zasad se dobrano ukrcao, ali čini se još ne i nakrcao. čekamo taj trenutak.

[thumbsup]

Tako je kolega!
"Ovo" nije djelo (samo) malih dionicara i spekulanata….


oni koji su kupovali po 11 još su u plusu 40-tak%,
Al da se topi ,portfelj,topi se
svakim danom sve više

a poslova ko u priči ,samo ne znamo ni gdje ni skim

Kako da ne. Prekjučer bila i na 15,7x a jučer rasla, danas 16,50-16,80. Pada svaki dan haa??? Slabe ti očale, kupi druge.

neće uvijek biti ovako.



tokom ovoga mjeseca ingra probija 22kn

na temelju?? grah, kava ili gatanje iz dlana? nije mi namjera drukati nikamo, samo trazim argumente za tvrdnju, hvala
[/quote]

Polako kaktus99,
nije indigoman prvi poceo:

10.25

Mislim da ovaj put, kroz naredni tjedan, neće ispod 14 .

[wink]

ja vjerujem u ovu firmu i ne namjeravam je prodavati u dogledno vrime
moje mišljenje je da je ovo jož podcjenjena dionica jako

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

od mene nitko neće dobiti niti jednu do 2015 [rolleyes] ma koliko tada bila INGRA [thumbsup]

Ingra traži kadrovska pojačanja

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/131491/U-Radicevom-Insitutu-IGH-jos-200-otkaza.html

http://www.poslovni.hr/vijesti/talijanska-kraljica-plocica-preuzima-posedarje-rivijeru-180658.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sigurno je ingra u prodajnom aranžmanu ugovorila i izvođenje projekta pa će i tu kapnuti neki dinar.



primjećujete li kako netko uredno pazi na održavanje cijene u željenom rasponu? i to na prometu od dosad cca. milijun kuna? i tako već treći dan. to mora biti netko moćan. bez obzira na tehniku izvođenja. e taj netko će odlučiti kad će cijena bitnije gore. vjerujem da će to biti kad u osciliranju u tom rasponu skupi dovoljno. zasad se dobrano ukrcao, ali čini se još ne i nakrcao. čekamo taj trenutak.

[thumbsup]

Tako je kolega!
"Ovo" nije djelo (samo) malih dionicara i spekulanata….
[/quote]

…koji, nadajući se boljoj zaradi, prelaze u ddjh, na radost i veselje Nekog. Čini mi se da akumulacija ingre ide svome kraju, svega cca. 200.000 kn u zadnjih 3,5 sati. To bi mogao biti znak da će Netko (brzo) zaključiti da je to to. A onda bi mogao biti salto mortale iz ddjh natrag…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "


do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "

to je tek obavijest da će ići natječaj ….a tko će na njemu pobijediti, o tom-potom [yawn]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



do kraja lipnja slijedi događaj koji će lansirati cijenu:

"U skladu s “Pravilima nabave” Europske banke za obnovu i razvoj (EBRD), Hrvatska elektroprivreda d.d. objavljuje Opću obavijest o nabavi roba, radova i usluga u svezi s izgradnjom hidroelektrane Ombla. Očekivani početak javnog nadmetanja za ugovaranje je u drugom tromjesečju 2011. godine. "

to je tek obavijest da će ići natječaj ….a tko će na njemu pobijediti, o tom-potom [yawn]
[/quote]
varaš se, tržište će reagirati već na tu obavijest pozitivno (provjeren razvoj događaja do sada) [bye]

New Report

Close