INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljudi su optustili što su kupili u dokapitalizaciji i to komeoni hoće

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Cajmane006 sta je u hr PRAVILNO,mozda THMT ma daj ovo je lopovluk pa ovdje bi Capone mogao doc na instrukcije.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Evo, cekotunjo je rekao sto i ja mislim.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

…………u prilog takvoj teoriji idu slijedeći podaci iz sudskog registra.

Mislim da se ne radi o dokapitalizaciji, barem ne prodaja dionica od strane gosp.DANIJELA REŽEKA.

Osobno sam ga upoznala. Naime, on je rođen18.07.1936.g. dakle on ima 71 godinu, i prije par godina,kada sam ga vidjela, bio je u prilično lošem zdravstvenom stanju. Mislite , da je njemu do dokapitalizacije Ingre ?
Ne. On je osobito vezan za svoju obitelj, i mislim da se na prijedlog svojih financijskih savjetnika- povlači
s funkcije na vrijeme, sa svojom ” izdašnom otpremninom , koju mu je , zbog predanog rada- osigurala Ingra.

….A kako su to izveli ? Ne znam. Sigurno nikome nije u interesu širenje panike, prodajom većeg broja
dionica, od strane osoba iz nadzornog odbora ili uprave društva…pogotovo sada za to nije trenutak, obzirom
na vodeću poziciju dionice na burzi.

Gospodin Ivančić rođen je 07.03.1948, dakle ulazi u zlatne 60-te. Mislim , da je i njemu svega dosta.

Ova ostala mlađarija, od Vidoševića i Oppenheima, još će dugo….dugo….drmati ZG – BURZOM!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

……………. Imajte u vidu ,da je jagma za INGRINIM dionicama ,još uvijek velika, i da je Ugovorni prijenos
vlasništva , najjednostavniji I NAJTIŠI . TKO JE DRUGA UGOVORNA STRANA – SAZNAJTE!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolega Krokodil,
bilo bi zanimljivije vidjeti sto se dogadja u LLRB i BZJK..
tamo se rade puno nemoralnije stvari, ako mene pitate.
nemam puno INGRE (3) i iskreno, zaboli me sta ce se desiti, ali ako trazimo najtransparentniju firmu u HR onda je to zasigurno INGRA!!
nazalost, jal je cesta pojava na burzi, vas “rat” protiv INGRE, TNSA etc, vec postaje smijesan..
vidite trn u tudjem oku,a brvno u svome ne!

a i vidjet cemo cijenu na burzi za cca 10ak dana[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


vama je dobro da trezor kupuje od članova uprave? pa jel vi znate da se za to u americi ide na robiju barem 10 godina, a ovdje to prolazi kao od šale..to je katastrofa što oni rade, održavaju tu dionicu na ovim razinama. samo se pitam onda – čemu dokapitalizacija. prodavali po 35000 a sad kupuju po 45000….probudite se više, to su lopuže koje će vas ostaviti uskoro na cjedilu.

Ako na ovo ne reagira HANFA i DORH ja ću se povući sa burze. Pa ovakve stvari nije radio i AL Kapone.
On je samo utajio malo poreza pa su ga zbajbučili na 20 godina.
Ove treba na Goli Otok, bez prava na pomilovanje.

Stagflacija je svemu kriva

pih..ovo je koma.baš me zanima objašnjenje zašto trezor kupuje dionice mjesec dana nakon dokapitalizacije.zašto od vas ne kupuju ak im trebaju dionice?
prvo izdaju obveznice da bi kupovali RIZ i HG spot (i tko zna što još).sad rade dokapitalizaciju da bi kupovali vlastite dionice.još malo pa će se baviti aranžerskim poslovima i otvarat brokerske podružnice.

...pig slayer...


vama je dobro da trezor kupuje od članova uprave? pa jel vi znate da se za to u americi ide na robiju barem 10 godina, a ovdje to prolazi kao od šale..to je katastrofa što oni rade, održavaju tu dionicu na ovim razinama. samo se pitam onda – čemu dokapitalizacija. prodavali po 35000 a sad kupuju po 45000….probudite se više, to su lopuže koje će vas ostaviti uskoro na cjedilu.

Poštovani kolega molim Vas da ne budete smiješni.
Uskoro, točnije u sljedeća 2 tjedna trebali bi dostići 50k, a poslije toga, ulazak ‘bivših’ T-ht-ovca je neizbježan, što ponovno kažem uzrokuje daljnji rast cijene ove dionice.


cayman006: ” vama je dobro da trezor kupuje od članova uprave? pa jel vi znate da se za to u americi ide na robiju barem 10 godina, a ovdje to prolazi kao od šale..to je katastrofa što oni rade, održavaju tu dionicu na ovim razinama. samo se pitam onda – čemu dokapitalizacija. prodavali po 35000 a sad kupuju po 45000….probudite se više, to su lopuže koje će vas ostaviti uskoro na cjedilu. ” Nikad mi se nije sviđala “priča” s Ingrom.Svaka čast onima koji su zaradili.Nikad nebi veće novce ovdje uložio. Ako uprava bude ostvarila sve brojke koje planira u narednih 2 godine ja bih se zapitao na vašem mjestu. Jel to realno?
[/quote]

U modernom kapitalizmu sve je moguće kolega, ipak su do prije 3 godine sve, sve u potpunosti tvrtke odnosno kompanije bile podcijenjene, zato kolega, budući , ali i sadašnji poslovni projekti, ali i psolovni rezultati ulijevaju povjerenje i strpljenje u dugoročne investitore.


cayman006: ” vama je dobro da trezor kupuje od članova uprave? pa jel vi znate da se za to u americi ide na robiju barem 10 godina, a ovdje to prolazi kao od šale..to je katastrofa što oni rade, održavaju tu dionicu na ovim razinama. samo se pitam onda – čemu dokapitalizacija. prodavali po 35000 a sad kupuju po 45000….probudite se više, to su lopuže koje će vas ostaviti uskoro na cjedilu. ” Slažem se, štakori bježe kada brod tone.

Kolega iz vašeg, medvjeđeg pogleda, ne čini Vam se loše, no relanost je drukčija, te mislim da samo ovo polugodišnje izvješće govori dovoljno, uskoro će u javnost jedan novi projekt, no detaljnije o tome čuti ćete vrlo brzo.


pih..ovo je koma.baš me zanima objašnjenje zašto trezor kupuje dionice mjesec dana nakon dokapitalizacije.zašto od vas ne kupuju ak im trebaju dionice? prvo izdaju obveznice da bi kupovali RIZ i HG spot (i tko zna što još).sad rade dokapitalizaciju da bi kupovali vlastite dionice.još malo pa će se baviti aranžerskim poslovima i otvarat brokerske podružnice.

Kolega gledajte mislim da imate krivo mišljenje, no dobro, neda mi se prepucavati više jer naprosto čovjek izgubi volju kada vama ‘vrhunskim znalcima’ pokuša ukazati na transparentno poslovanje i normalno funkcioniranje unutar firme. Uostalom da se vratim pola Vas je prije par dana sve lijepo pričalo o ovoj kompaniji, bilo je tu jako pozitivnih stavova i mišljenja, a neka sam dobio na PM.
I sada odjedanput negativno?
Ne znam kolege, ali ako ciljate na nekakav dokup možda Vam i uspije početkom tjedna, no kažem Vam nemojte prodavati maglu, kada je niste niti vidjeli, niti znate šta je to, stoga Vas molim da se suzdržite vaših uobičajenih drukerskih komentara jer, ispadate smiješni.
I kolega da razjasnimo nisam mislio samo na Vas već i na druge ‘ investitore’

Marko

Zanimljivi osvrti na temu:

http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=1564&page=42

skype - ivek1234


Zanimljivi osvrti na temu: http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=1564&page=42

Ukratko prodavanje magle.

Ingra je predobra firma da bi čitao postove nekih kolega koji bi jeftino dokupili pa sad dižu prašinu…
Dajte kolege to malo suptilnije…tipa,,,,,,
Imam nekoliko dionica… i stojim još s jednom na kupnji na 43000… pa ako uleti…..

Scio me nihil scire

New Report

Close