INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uf ja mislio da sam fino dokupio po 42702,01 al netko me nadj…,kako li je uspio a ja u zadnjim minutama ako ne i u zadnjoj sa brokerom kupovao.To je prodao vjerojatno isti ko i meni jer je imao tri na prodaju,al ponedeljak je novi dan[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

jel moze netko stavit ingr-r-a ,ove zadnje trenutke ,al ako bude srece u drugom krugu mozda ubodemo jos po 35000 kn[smiley11]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Uf ja mislio da sam fino dokupio po 42702,01 al netko me nadj…,kako li je uspio a ja u zadnjim minutama ako ne i u zadnjoj sa brokerom kupovao.To je prodao vjerojatno isti ko i meni jer je imao tri na prodaju,al ponedeljak je novi dan[smiley2]

Ako nisi daytrader ovih 700 kn ti sljedeći tjedan vjerojatno neće niš značiti, a tek do kraja godine…[smiley11]

plavi:

Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2]

Ma bit ce tu negdje, vrtiti cemo se ovako jer nema novih vijesti.
Tko zeli neka daytradea ali ovo nece pasti vise ispod 39000.
JA cu cekati sa svojih XX komada do godisnjeg FI, a onda cemo vidjeti sta cemo..

A bila vam je na 35K barem 2-3 sata poslije objave da je dokapitalizacija po 35K.
Strasno..
To se zove prilika…

Što, zar i ti stari čekaš na 39k kao i ja? Sretno.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


blueman: ” plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Ma bit ce tu negdje, vrtiti cemo se ovako jer nema novih vijesti. Tko zeli neka daytradea ali ovo nece pasti vise ispod 39000. JA cu cekati sa svojih XX komada do godisnjeg FI, a onda cemo vidjeti sta cemo.. A bila vam je na 35K barem 2-3 sata poslije objave da je dokapitalizacija po 35K. Strasno.. To se zove prilika… ” Što, zar i ti stari čekaš na 39k kao i ja? Sretno.

Premda se zezate, ali uvjeren sam da u ponedjeljak ide ispod 40K jer ima dosta nevidljive prodaje.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


nightrider: ” blueman: ” plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Ma bit ce tu negdje, vrtiti cemo se ovako jer nema novih vijesti. Tko zeli neka daytradea ali ovo nece pasti vise ispod 39000. JA cu cekati sa svojih XX komada do godisnjeg FI, a onda cemo vidjeti sta cemo.. A bila vam je na 35K barem 2-3 sata poslije objave da je dokapitalizacija po 35K. Strasno.. To se zove prilika… ” Što, zar i ti stari čekaš na 39k kao i ja? Sretno. ” Premda se zezate, ali uvjeren sam da u ponedjeljak ide ispod 40K jer ima dosta nevidljive prodaje.

Uzaludna nada [smiley11]


Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja.
Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2]

Samo da ti ne bude “Nema prodaje” po Mamićevu sistemu.

No respect


plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Samo da ti ne bude “Nema prodaje” po Mamićevu sistemu.

Kao 1. ova kompanija ima kvalitetu, tradiciju i zajamčen rast( zbog budućih projekata),a molim Vas da ju ne uspoređujete s nečijom prčijom( odnosno [color=blue]Dinamom[/color]).
Hvala

nightrider:

blueman: ” plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Ma bit ce tu negdje, vrtiti cemo se ovako jer nema novih vijesti. Tko zeli neka daytradea ali ovo nece pasti vise ispod 39000. JA cu cekati sa svojih XX komada do godisnjeg FI, a onda cemo vidjeti sta cemo.. A bila vam je na 35K barem 2-3 sata poslije objave da je dokapitalizacija po 35K. Strasno.. To se zove prilika… ” Što, zar i ti stari čekaš na 39k kao i ja? Sretno.

Premda se zezate, ali uvjeren sam da u ponedjeljak ide ispod 40K jer ima dosta nevidljive prodaje.

Ja se uopće ne zezam, već mislim ozbiljno da bi je proces kapitalizacije mogao spustiti. Do kuda? To ćemo vidjeti u ponedjeljak?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

…Koliko se ja kužim u cijelu priču…proces dokapitalizacije je praktično završen….[smiley2]


vodoinst: ” nightrider: ” blueman: ” plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Ma bit ce tu negdje, vrtiti cemo se ovako jer nema novih vijesti. Tko zeli neka daytradea ali ovo nece pasti vise ispod 39000. JA cu cekati sa svojih XX komada do godisnjeg FI, a onda cemo vidjeti sta cemo.. A bila vam je na 35K barem 2-3 sata poslije objave da je dokapitalizacija po 35K. Strasno.. To se zove prilika… ” Što, zar i ti stari čekaš na 39k kao i ja? Sretno. ” Premda se zezate, ali uvjeren sam da u ponedjeljak ide ispod 40K jer ima dosta nevidljive prodaje. ” Ja se uopće ne zezam, već mislim ozbiljno da bi je proces kapitalizacije mogao spustiti. Do kuda? To ćemo vidjeti u ponedjeljak?

Rađe vi pričekajte ponedjeljak, a onda kasnije kukajte…

U ponedjeljak je zadnji dan da dioinčari Ingre prodaju koju dionicu ukoliko nemaju casha, kako bi uspjeli uplatiti cash za dokapitalizaciju po 35 000, možda je i to bio triger ovom rastu u petak. Ako je tome tako u ponedjeljak bi mogli nastaviti dalje, iskreno čak se i sam dvoumim oko malog dokupa.
U petak je protrgovano 5,3 milja kuna po prosječnoj cijeni 42.313 , uz malu napomenu na 43 500 je prošao paketić od 16 komada, to je preko 600 tisuća kuna, vjerojatno neki fon, možda PBZ Equity koji skoro svakodnevno dokupljuje na ovim razinama, možda Erste skrbnički.

Naravno da je tu i psihologija mogučnosti dobivanja novog posla izgradnje terminala na Plesu, posao od 1,6 milijardi kuna, tolika je trenutna tržišna kapitalizacija Ingre kolege na ovim smiješnim cijenama ( po meni ) za ovu dionicu.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close