INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne vjerujem da postoji ijedan pacijent koji bi se išao upustit u to da prodaje u ponedjeljak da bi čekao namiru u četvrtak koja zna bit i nakon 13:00, a nofčeke treba uplatit do 14:00 [smiley2]

no živi bili pa vidjeli! [smiley11]


U ponedjeljak je zadnji dan da dioinčari Ingre prodaju koju dionicu ukoliko nemaju casha, kako bi uspjeli uplatiti cash za dokapitalizaciju po 35 000, možda je i to bio triger ovom rastu u petak. Ako je tome tako u ponedjeljak bi mogli nastaviti dalje, iskreno čak se i sam dvoumim oko malog dokupa.
U petak je protrgovano 5,3 milja kuna po prosječnoj cijeni 42.313 , uz malu napomenu na 43 500 je prošao paketić od 16 komada, to je preko 600 tisuća kuna, vjerojatno neki fon, možda PBZ Equity koji skoro svakodnevno dokupljuje na ovim razinama, možda Erste skrbnički.

Naravno da je tu i psihologija mogučnosti dobivanja novog posla izgradnje terminala na Plesu, posao od 1,6 milijardi kuna, tolika je trenutna tržišna kapitalizacija Ingre kolege na ovim smiješnim cijenama ( po meni ) za ovu dionicu.
[smiley2]

Nije mi jasno kako ćeš “malo dokupiti” kad stojiš nisko na kupnji – po tvojim vlastitim riječima – nikad u prvih pet, a ne vjeruješ da cijena može pasti? Tu nešto ne štima. [smiley1]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


plavi: ” Očekivano , malo smo prizemljili na kraju, ali ono što veseli je to da je prodaja ostala – šuplja. Biti će zanimljivo u ponedjeljak.[smiley2] ” Samo da ti ne bude “Nema prodaje” po Mamićevu sistemu.

Sve je moguće kolega, sve je moguće,u ponedjeljak se vraća teta..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo tko nam predvodi kolo na InGR, PBZ Equity dokupljuje, uglavno još ca. 1,5 milju kuna su kupili na ovim razinama oko 40 000:

INGR-R-A
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.969 12,42
2. OPPENHEIM IGOR 4.558 11,4
3. LUDVIGER JASNA 3.059 7,65
4. TEHNIKA D.D. 3.012 7,53
5. Skrb.: PBZ D.D. 2.118 5,3 38
6. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 3,46
7. REŽEK DANIJEL 1.361 3,4
8. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.200 3
9. Skrb.: ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.157 2,89
10. INGRA D.D. 1.049 2,62
Ukupno: 59,67

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Napuhujete taj balon, sve dok vam ne eksplodira u lice jednog dana……[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa…
daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ona je zakon[smiley2]


Napuhujete taj balon, sve dok vam ne eksplodira u lice jednog dana……[smiley1]


Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa… daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1]

Kolega ne razmijem Vas, kako to sve leti u zrak? Molio bi argumente.
Mislim da ova kompanija ima dogovorene poslove veće od 1 mlrd kn. Zar to ne govori dovoljno?
A takav rast je za ova tržišta koja su u razvoju sasvim normalan.
Inače ovu dionicu ne bi nazvao balon, već [color=blue]zlatni rudnik[/color]…
[smiley2]

Ovu dionicu ćete gledat po 50 000 kn za cca. 1-2 mjeseca i lupat ćete glavom u zid što je niste kupili po 40 000 – 42 000 kn…..eto toliko od mene, samo da se raznorazne tete Bare vrate s rehabilitacije i to je to ( uostalom vlak je već krenuo ako neko nisu primijetili tj. neke tete su se već vratile u Zagreb )……..detalje bi zadržao za sebe,neki ih već znaju tj. upoznati su s njima….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa…
daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1]

Nije pravo pitanje što je ona toliko rasla ove godine, već zašto nije rasla prošlih godina?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


daki: ” Od 1.1. ove godine je ova dionica rasla +757,18 %……ALOOOOOOOOOOOOOOOOO ekipa… daj ohladite malo, inače sve leti u ZRAK…………..[smiley1] ” Nije pravo pitanje što je ona toliko rasla ove godine, već zašto nije rasla prošlih godina?…[smiley2][smiley2][smiley2]

Slažem se kolega, njezin sadašnji, ali i budući rast zajamčen je poslovima u državi, ali i izvan nje…da ne ponavljam, kolega plavi je naveo dovršetak sadašnjih projekata, i budeće projekte…ali od svega najzaniljivije je što je praktički sama trenutačna kapitalizacija tvrtke manja od prihoda koji su najavljeni za kraj ovog desetljeća i početak budućeg…mislim da ne bi više ništa ne bi trebao dodati.
Da kolege možda ćete vi dobiti ovu dionicu za 40-41k; sutra, ili još ovog tjedna..ali vlak je polagano krenuo i ne misli uskoro stati, stoga ne želim navlačiti ostale da je kupe, ali ja se jesam navukao na 11k, pa zaradio , i onda je bilo ovakvih kao što ste vi, pa su plakali, al kažem i nije loše biti navučen na nešto dobro što ima prostora i potencijala za daljni rast, što ima izvanredne prihode, i blistavu budućnost…a Vaši BALONI, ostavite te priče za druge, mislim naše tržište se razvija, pogotovo sada kada su pregovori za EU, pa normalono je da sve ide up, jer ako ćemo tako ove godine hrv. tržište kapitala zauzima 7. mjesto u svijetu, zar to ne govori nešto?!
Stoga molim nekolicinu osvještenih i pametnih sadašnjih, ali i budućih dioničara da i dalje nastave argumentirano pisati i iznositi zaniljive detalje i stvari o ovoj kompaniji,a onima koji je vide kao NAPUMPANI BALON, a to ne argumentima dokažu neka nas poštede vlastitog (ne)iskustva , te da ne zauzimaju ovaj prostor koji je namijenjen onima koji su sposobni stajati iza svojih riječi

hvala

P.S.
Nisam namjeravao uvrijediti ovime niti jednog člana foruma, već u ime svih malih ulagača zamoliti da se argumentirano piše na ovoj temi. Još jednom hvala


jer ako ćemo tako ove godine hrv. tržište kapitala zauzima 7. mjesto u svijetu, zar to ne govori nešto?!

To je ono sto mene u cijeloj prici najvise brine.

skype - ivek1234

New Report

Close