INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Večeras ima dosta lešinara, stoga treba ostaviti ovu temu na miru……… Do boljeg vremena!!

ja se iskreno i toplo nadam da ti stvarno imaš hrpu dionica ingr, barem većinu portfelja.
Pobjeda di si nam ti, nadam se da si također ovdje do grla. ide to up. [thumbsup]


INGRA ide naprijed i vi to dobro znate i zato pišete crnilo da uhvatite još koju dionicu po bagateli. Onaj koga uspijete operušati sam je kriv što nasjeda vašim jeftinim drukovima-vas koji nemate INGRU. Ja je imam i imam pravo pisati pozitivu koja je sve više na vidiku. [thumbsup]

Pa kolega ti zavaravaš sam sebe. S ovim potezom samo će se veliki (banke) nakupit dionica kojima će umjetno dignut cijenu kroz godinu dvi i rasprodati takvima kao ti!!!!!!!!!!



Ingra ide up !!

da tebi nije ispalo slučajno slovo m na tipkovnici
[/quote]
prije 2 tjedna


bilo bi dobro da ovaj prijedlog na skupstini ne prode nikako.

ovom odlukom ingra je samo izbjegla skori stecaj od ovrhe vjerovnika, a na stetu dionicara.
stecaj nece dopustiti ( vec dokazano ) banke i fondovi i neka nadu drugo rjesenje za popunjenje rupa dobavljacima i izvodacima, a ne preko malih dionicara svaki put, a gdje ce im portfelj umanjiti minimalno za duplo od danasnje vrijednosti.

Čuj, ovo ‘umanjiti minimalno za duplo’ ti je malo kontradiktorno. Ako će biti dionica vrijediti ‘minimalno za duplo od sadašnje’ onda nema govora o umanjenju, već o cijeni od +40 kn, a to je cijena po kojoj će mnogi biti u plusu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Ajmeeee, pa ljudi čitate li vi što piše? I možete li shvatiti što piše? Ovakav dokap je turbo loš je:
1. Ingra nema para za isplatiti kooperante kojima duguje
2. banke ne daju Ingri pare da isplati kooperante
3. Ingra će "izmisliti" nove dionice (naštampati) kojima će "isplatiti"kooperante, nikakva nova lova ne dolazi
4. da bi kooperanti došli do para PRODAVAT ĆE DIONICE INGRE NA BURZI
5. kooperanti će dionice dobiti po 20 kn, prodavati će ih bez problema sa najmanje -20% diskonta pa računajte
6. kome će kooperanti uvaljati 500.000-1.000.000 dionica Ingre? malim ulagačima! velikima neće jer bi oni već sada dali Ingri pare za kooperante da su htjeli
7. kako će se ponašat cijena na burzi kad krene iskrcaj kooperanata? zadnji put bio je pad cijene -50%!!!

OČITO JE UPRAVA OPET NATEGLA MALE DIONIČARE!!!

A zasto bi se kooperanti iskrcavali?

A ostalom tko kaze da veliki nece kupovati i da su se mogli ranije dogovoriti? To su sve prazne tvrdnje.
[/quote]

1. kooperanti će se iskrcavati jer im je to jedini način da dobiju svoje pare rasprodajom dioncia na burzi jer im Ingra pare ne može dati jer je puna dugova, a banke joj ne daju novi kredit. ZATO će kooperanti prodavati!
2. veliki da su htjeli kupovati po 20 kn, onda bi dali INgri pare za kooperante i sami bi napravili dokap po 20 kn. Očito je da to nisu htjeli! Zašto, lako je zaključiti!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

MATRIX90 , o kakvom projektu govoriš? Tko si ti- da ti se mi javljamo u svezi dionica ?

Predstavi se- reci što radiš i Ingri- ili u kakvoj si vezi s tim- i lijepo službeno reci što nudiš !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ajmeeee, pa ljudi čitate li vi što piše? I možete li shvatiti što piše? Ovakav dokap je turbo loš je:
1. Ingra nema para za isplatiti kooperante kojima duguje
2. banke ne daju Ingri pare da isplati kooperante
3. Ingra će "izmisliti" nove dionice (naštampati) kojima će "isplatiti"kooperante, nikakva nova lova ne dolazi
4. da bi kooperanti došli do para PRODAVAT ĆE DIONICE INGRE NA BURZI
5. kooperanti će dionice dobiti po 20 kn, prodavati će ih bez problema sa najmanje -20% diskonta pa računajte
6. kome će kooperanti uvaljati 500.000-1.000.000 dionica Ingre? malim ulagačima! velikima neće jer bi oni već sada dali Ingri pare za kooperante da su htjeli
7. kako će se ponašat cijena na burzi kad krene iskrcaj kooperanata? zadnji put bio je pad cijene -50%!!!

OČITO JE UPRAVA OPET NATEGLA MALE DIONIČARE!!!

Ja ne znam da li ljudi čitaju što piše, ali vi kolega očito niti čitate, niti shvaćate što pišete!!!

U rednim brojevima 4.5.6 i 7. pišete da će kooperanti prodavati na burzi, pa iza toga da će prodavati uz diskont od 20%, pa će to kupiti mali (moš mislit), pa će cijena opet biti -50% kad krene iskrcaj…

Pa, odlučite se hoće li prodavati, ako hoće da li po 20 ili 50% diskonta i kome [sad].

[/quote]

meni je sve jasno, ali tebi dalje očito nije ništa! Poanta je da će se kooperanti htjeti iskrcati da što prije dođu do para koje im Ingra duguje! Rasprodaja 1 milijun novih dionica drastično će srozat cijenu na burzi jer kooperanti će prodavati po onoj "daj Što daš"! To smo nažalost gledali kad su srušili cijenu sa 60 na 40 kn. Svo to tvoje piskaranje je samozavaravanje! Uprava nas je zahebala i točka!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


MATRIX90 , o kakvom projektu govoriš? Tko si ti- da ti se mi javljamo u svezi dionica ?

Predstavi se- reci što radiš i Ingri- ili u kakvoj si vezi s tim- i lijepo službeno reci što nudiš !

On ti fata žene prek Interneta. Ako si sama, usamljena, možda je čovik za tebe. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne možeš voljeti na sve strane- Oni koji VOLE dionice su impotentni na druge stvari i ostalo….

Što Vam sad treba podatak o knjizi dioničara ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Automatski ova dokapitalizacija znači da će mirovinski fondovi moći kupovati po ovim cijenama od 20 Kn pa na više!!!!

"će moći kupovati"???
daj nam objasni što ih to sprječava da SADA kupuju "po cijenama od 20 kn pa na više" ?????
[bye]
[/quote]

Možda zato jer je tržišna kapitalizacija pala ispod 300 milijona, halo gospon druker informirajte se malo prije pisanja gluposti.

Ja bi kupijo !
[/quote]

Ne laprdaj neznalico! Ingra je u 1. kotaciji i mirovinci su bez problema mogli kupovati da su htjeli! ALI NISU! sramotno je to tvoje drukanje [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Ne možeš voljeti na sve strane- Oni koji VOLE dionice su impotentni na druge stvari i ostalo….

a znaš kak ja ne volim te dionice… [cool]



MATRIX90 , o kakvom projektu govoriš? Tko si ti- da ti se mi javljamo u svezi dionica ?

Predstavi se- reci što radiš i Ingri- ili u kakvoj si vezi s tim- i lijepo službeno reci što nudiš !

On ti fata žene prek Interneta. Ako si sama, usamljena, možda je čovik za tebe. [thumbsup]
[/quote]

Večer

Sudbina je prokleta, šta ćeš [wink]

@ Miami – Knjiga će mi omogućiti da vidim na koga mogu računati u daljnjim akcijama udruženih malih dioničara Ingre, ukoliko bude interesa.

Srdačan pozdrav

Kaj buš s nama radio ? Objedinio nas da sjedimo ispred Ingre s čajom i kokicama u ruci…i tražimo
prava …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve zanimljivosti, ukoliko se želiš pridružiti inicijativi, saznat ćeš na vrijeme.

Srdačan pozdrav


1. kooperanti će se iskrcavati jer im je to jedini način da dobiju svoje pare rasprodajom dioncia na burzi jer im Ingra pare ne može dati jer je puna dugova, a banke joj ne daju novi kredit. ZATO će kooperanti prodavati!
2. veliki da su htjeli kupovati po 20 kn, onda bi dali INgri pare za kooperante i sami bi napravili dokap po 20 kn. Očito je da to nisu htjeli! Zašto, lako je zaključiti!

1. osim ako im ne treba cash, nece se iskrcavati jer znaju i sami da ce dionica nakon toga rasti.
2. to tako ne funkcionira, postoji protokol.

New Report

Close