INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemam ništa na vrijeme sam utekao!


Nemam ništa na vrijeme sam utekao!


samo u šta li si ušao



Cijena ide na 24 Kune u ovoj tranši do kraja tjedna, a cilj do kraja godine je nominala.

Znaći do kraja godine smo na 50kn?
[/quote]

ovisi…o pokretnju stečajnog postupka

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!




Cijena ide na 24 Kune u ovoj tranši do kraja tjedna, a cilj do kraja godine je nominala.

Znaći do kraja godine smo na 50kn?
[/quote]

ovisi…o pokretnju stečajnog postupka
[/quote]

Kolega jajar

i ja sam izvan Ingre i izašao sam u pogrešno vrijeme .
Od stečaja više nema ništa, Ingra je s 1015 djelatnika ostala na administraciji od 144 i uz redovne prihode koje imaju u stečaj nemogu.
Istina je i da tom porukom s 144 djelatnika govore o novom početku, a što onemogućava veće poslove ili ugovore i kreču sve ispočetka, ali od stečaja, po meni, nema ništa .

Oni koji su u Ingru ulazili kada i ja oko 20 do danas su imali lijepi profit, a tek do 30 ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Cijena ide na 24 Kune u ovoj tranši do kraja tjedna, a cilj do kraja godine je nominala.

Znaći do kraja godine smo na 50kn?
[/quote]

ovisi…o pokretnju stečajnog postupka
[/quote]

Kupio bi po 20,xx ?!?!?! [bye]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

ide to UP

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ide to UP

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas + blokada ajde da i to doživom nakon po godine patnje !

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Danas + blokada ajde da i to doživom nakon po godine patnje !

neće biti
previše je trejdera ušlo unutra s barem 70.000-100.000 komada i uskoro će početi izlaziti
ja bih bio zadovoljan da dan završimo na 23 kn [smiley]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



Danas + blokada ajde da i to doživom nakon po godine patnje !

neće biti
previše je trejdera ušlo unutra s barem 70.000-100.000 komada i uskoro će početi izlaziti
ja bih bio zadovoljan da dan završimo na 23 kn [smiley]
[/quote]

Ne laži, kupi CD od SKDD i trejdera više nema, samo jedan margin od ZABE.
Sada ulazi pravi kupav i dionice ide u čvrste ruke, a što znači povratka nema, samo rast i rast.

10-i dioničar ima 91000 komad dionica, a faust55 vidi nekoliko njih po 100000 dionica, a nisu u prvih 10 ????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

konačno smo uspjeli, sad je samo nebo granica [thumbsup]
a vi koji ste prodali po manjim cijenama izvucite pouku iz ovoga i ne slušajte više onakve likove poput tigrusa (hienusa) koji je najavljivao ingru na 12kn a sad se po forumu hvališe kako ima ingru u portfelju kupljenu po 20.
svim tim drukerima cure sline za ingrom, svi je oni žele kupiti, bar je sad do kraja jasno [angry]

čuj lorise, ružno je nekoga samo tako optuživati da laže
ja nisam napisao da je jedan trejder ovdje unutra sa 100.000 komada koji će izlaziti već više njih. U ingru se u zadnje vrijeme ukrcalo jako puno ulagača s 3000,5000 ili više komada i ubrzo će prodati i kapitalizirati dobit jer znaju da će ingra ubrzo opet pasti
ti na žalost ne razumiješ mentalni sklop koji sada vlada na burzi, zato i gubiš velike novce [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


čuj lorise, vidim da si puko zbog velikih gubitaka na burzi, ali ipak je ružno nekoga samo tako optuživati da laže
ja nisam napisao da je jedan trejder ovdje unutra sa 100.000 komada koji će izlaziti već više njih. U ingru se u zadnje vrijeme ukrcalo jako puno ulagača s 3000,5000 ili više komada i ubrzo će prodati i kapitalizirati dobit jer znaju da će ingra ubrzo opet pasti
ti na žalost ne razumiješ mentalni sklop koji sada vlada na burzi, zato i gubiš velike novce, ali tvoje neznanje te ne opravdava da stalno pišeš gluposti ovdje, na IGH i drugim temama [bye]

Znači, riječ je o izvrsnim čitačima staklene kugle! [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....




Danas + blokada ajde da i to doživom nakon po godine patnje !

neće biti
previše je trejdera ušlo unutra s barem 70.000-100.000 komada i uskoro će početi izlaziti
ja bih bio zadovoljan da dan završimo na 23 kn [smiley]
[/quote]

Ne laži, kupi CD od SKDD i trejdera više nema, samo jedan margin od ZABE.
Sada ulazi pravi kupav i dionice ide u čvrste ruke, a što znači povratka nema, samo rast i rast.

10-i dioničar ima 91000 komad dionica, a faust55 vidi nekoliko njih po 100000 dionica, a nisu u prvih 10 ????
[/quote]
Samo rast i rast a od kuda si to isisao ? danas pumpano do 23,99 sada 23,33 kune znači iskrcavanje krenulo još i te kako.


Znači, riječ je o izvrsnim čitačima staklene kugle! [lol]

umjesto bezveznog sarkazma, pogledaj radije semafor [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close